Chceme, aby vás nákupy s MALL Pay bavily, byly pohodlné a přinášely vám něco navíc. Proto pro vás máme zbrusu novou mobilní aplikaci MALL Pay, která vám umožní nakupovat, sledovat objednávky, bonusové body a další novinky přímo v chytrém telefonu. Co naše nová appka umí?

Mobilní aplikace vznikly proto, aby bavily, vzdělávaly, usnadňovaly komunikaci, zlepšovaly fyzickou kondici nebo životosprávu, a hlavně šetřily čas, práci i peníze. Vlastní appku dnes mají banky, zpravodajské servery, kosmetické firmy i e-shopy. A dokonce i církve, které se snaží jít s dobou. Některé aplikace jsou opravdu povedené, jiné méně, za část z nich si musíte zaplatit a další jsou k dispozici zdarma.

TIP!
Nedáte smartphone z ruky? Mrkněte na mobilní aplikace, které vám pomohou šetřit.

I když se to možná nezdá, vytvořit smysluplnou a funkční mobilní aplikaci není žádná legrace. A my jsme navíc chtěli, aby ta naše byla přehledná, snadno se ovládala a zároveň obsahovala přesně tolik informací, kolik potřebujete. Zkrátka a dobře – taková, abyste ji rádi používali. Proto jsme na jejím vývoji pracovali několik měsíců, abychom vám mohli představit produkt, za kterým si skutečně stojíme.

Nová mobilní aplikace mallpay
Nová mobilní aplikace mallpay – za stažení appky z Google Play nebo App Store získáte navíc 10 bodů do věrnostního programu Odměny

Všechny informace pěkně na jednom místě

Mobilní aplikaci mallpay si bezplatně stáhnete v Google Play nebo App Store. Pokud už jste s námi v minulosti nakupovali, přihlásíte se prostřednictvím svých přihlašovacích údajů, a když jste nováček, můžete si účet rovnou vytvořit. Protože aplikace obsahuje citlivé informace, chrání vstup čtyřmístný PIN kód, který si nastavíte při prvním přihlášení. A pokud to váš telefon umožňuje, můžete si přístup pojistit také naskenováním otisku prstu nebo obličeje. Tím zajistíte, že se k vašim nákupním informacím nedostane nikdo nepovolaný.

Mobilní aplikace MALL Pay - přehled slev v rámci věrnostního programu Odměny

Hned po přihlášení na úvodní obrazovce uvidíte, za jakou částku můžete nakoupit, kolik máte nashromážděných věrnostních bodů a také důležité zprávy o objednávkách a speciálních akcích. Na novinky a výhodné akce vás upozorní i notifikace, které na vás červeně bliknou, když pro vás něco zajímavého připravíme. Upozornění ale dostanete třeba i ve chvíli, kdy přijde čas na zaplacení nákupu, což se vždycky hodí.  Níže na stránce si také můžete rozbalit seznam obchodů, kde můžete odloženou platbu využít, prokliknout se do nich a rovnou vybírat zboží. 

Ve spodní liště najdete také záložku Nákupy, která vám po kliknutí zobrazí, zda aktuálně máte nějaké aktivní objednávky a jejich detaily. Hned vedle se prostřednictvím ikonky Odměny prokliknete do aktuální nabídky odměn, které můžete získat za bonusové body. Kromě zajímavých slev na konkrétní zboží v partnerských obchodech vám nasbírané body také mohou zlevnit prodloužení záruky nebo zajistit bezplatný osobní odběr.


TIP!
Rádi děláme lidem radost. Doporučte mallpay svým známým a získejte až 1 000 Kč na nákupy.

Jen to, co se vám hodí vědět

Nechtěli jsme, aby aplikace byla přehlcená zbytečnými tlačítky, záložkami a obsahem obecně. Abychom ji udrželi v minimalistickém duchu, další užitečné informace naši vývojáři „ukryli“ do sekce Více, kterou najdete na pravé straně spodní lišty. V ní si můžete přečíst více o prodloužené záruce, zjistit, jak získat až 1 000 Kč na nákupy nebo si upravit nastavení a zabezpečení účtu. Kromě toho tu najdete i důležité smlouvy a dokumenty a také sekci FAQ – nejčastěji kladené dotazy s odpověďmi. Zde najdete případně více informací o mobilní appce.

Ale dost popisování, nejlepší bude, když si aplikaci stáhnete a sami ji vyzkoušíte. Stále ještě vychytáváme drobné detaily, ale přesto doufáme, že se vám bude líbit. A v každém případě oceníme vaši zpětnou vazbu, ať už bude pozitivní, nebo negativní, o kterou se s námi můžete podělit v komentářích.

Hodnocení článku:

(3 hlasů, průměrné hodnocení: 3.67 z 5 )
Loading...

Témata:

Komentáře:

Sledovat
Chci být informován o:
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
Ukázat všechny komentáře
0
Napište nám prosím do diskuze váš názor.x