• Účty
  • Kde nakupovat
  • Slevy
  • Pro e-shopy
  • Přihlásit se
    Vyzkoušet Skip Pay zdarma

Budoucnost placení začíná
s námi. Jsme Skip Pay

Naše mise

Dnešní řečí bychom se mohli nazvat jako fintech start-up. Děláme revoluci v nakupování, placení a bankovnictví. Pohání nás nápady, ne byrokracie. Nejdříve jsme přišli s odloženou platbou pro online nákupy. Platíte tak jen za to, co si nejdříve v klidu vyzkoušíte. Dále jsme připravili platební kartu na principu kreditky. S tím rozdílem, že je konečně srozumitelná a výhodná pro běžného člověka.

Od roku 2018 se nám toho podařilo změnit už hodně. Dvě věci ale zůstaly stejné. Všechno je možné jen díky tomu, že jsme odvážní riskovat. Nebojíme se selhání. Jdeme za tím nejlepším. A na prvním místě je pro nás vždy a stále spokojený zákazník.

Zásady, které máme v krvi

Náš zákazník, náš pán

Nejsou to je jen planá slova. Při každé naší činnosti, každém rozhodnutí myslíme na vás, naše zákazníky. Všechny nápady s vámi testujeme a díky zpětné vazbě se je neustále snažíme zlepšovat a posouvat dál.

Jsme fér

První dojem napodruhé neuděláte. Proto náš etický kodex umíme všichni jako když bičem mrská. Transparentností jsme pak téměř průhlední a naši jednatelé hrdě prohlašují nulovou toleranci trestné činnosti. Máte přesto něco na srdci? Dejte nám vědět na compliance@skippay.cz.

Rádi se překonáváme

Jsme puntičkáři. A neusínáme na vavřínech. Proto se pravidelně vzděláváme, chodíme na konference, workshopy a inspirujeme se v zahraničí, abychom vždy byli jedničkou v tom, co děláme.

Proč nám můžete věřit?

Pod křídly ČSOB

Za zády nám stojí ČSOB, jedna z největších bank v Evropě. Máte tak jistotu, že vše děláme v souladu
 se zákonem a podle pravidel.

Jeden za všechny, všichni za jednoho

Ten dělá to a ten zas tohle. Žádná ega. Jen parta talentovaných lidí, kteří toho dohromady zvládnou dost. Bylo nás sedm, teď už bychom potřebovali stůl pro šedesát. Jsme designéři, vývojáři, bankéři, markeťáci, muzikanti, jogíni, závodníci, cestovatelé a rodiče. Každý jsme jiný, ale všichni jdeme za tím stejným.

Srdce a mozek našeho týmu

Richard Kotrlík

CEO

Pojďte s námi dělat placení dobré jméno

Jestli už víte, kam vás to táhne, rovnou se přihlaste. Nebo nám o sobě dejte vědět jen tak a třeba společně něco kloudného vymyslíme.

Chci do Skip Pay

Podívejte se nám pod pokličku

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, napište na LinkedIn, nebo si přečtěte náš blog. Naživo s námi můžete hodit řeč na konferencích a veletrzích. Máme také nejobsáhlejší e-book o platebních metodách v Česku. Zdarma ke stažení.

Co je u nás nového
Jak pracujeme
Blog Skip Pay
Naše videa

Napsali o nás

digihood.cz

Srovnání 10 hlavních platebních bran v České republice v roce 2023

V dnešní digitální éře, kdy se online obchodování a elektronické platby stávají nezbytnou součástí našeho každodenního života, je důležité mít vhodné nástroje, které nám umožní snadnou a bezpečnou platbu za zboží a služb...

15. 6. 2023

Přečíst celé
kurzy.cz

Jaké trendy aktuálně vládnou nákupům a čím se lidé nechají ovlivnit?

Sociální sítě, influenceři, nové technologie včetně umělé inteligence , zhýčkanost části zákazníků, vliv ekologie , ale i tlak na peněženku díky inflaci a poklesu růstu ekonomiky . Některé trendy jdou v nákupním chování ...

8. 6. 2023

Přečíst celé
cfoworld.cz

České trendy v platbách pro rok 2023

České obchodníky čeká další z těžkých roků. Ale kde jsou překážky, tam vznikají i nové příležitosti. A těch se řada v roce 2023 zhmotní také ve světě online i offline plateb. Přinášíme nejzajímavější trendy, které by měl...

24. 5. 2023

Přečíst celé
Ukázat více

Kam dál?

Více se dozvíte třeba v otázkách a odpovědích.

Nebo mrkněte na naše další stránky.

Odložená platba
Skip karta
Odměny
Posunutí splatnosti