Skip Pay přináší revoluci v placení

Přivítejte s námi budoucnost nakupování. Plaťte chytře a bezpečně díky moderním platebním metodám, jako jsou odložená platba nebo nákup na Třetinu.
Skip Pay přináší revoluci v placení

Naše mise

Jsme tu proto, abyste už nikdy nemuseli na e-shopech platit předem, zbytečně utrácet za dobírku nebo připlácet za pojištění a prodlouženou záruku. Za pomoci moderních technologií a chytrých produktů se o vaše nákupy staráme od A do Z. Říkáme tomu chytré nakupování. A protože vám chceme nabídnout to nejlepší, pořád na sobě pracujeme, testujeme nové nápady a své služby neustále zlepšujeme. Na prvním místě je pro nás vždy spokojený zákazník.

5

let na trhu

3 mld.+

profinancovaných nákupů

+30 %

navýšení AOV

Zásady, které máme v krvi

Jsme fér!

První dojem napodruhé neuděláme. Náš etický kodex proto všichni známe zpaměti. Jsme skrz naskrz transparentní a naši jednatelé hrdě hlásají nulovou toleranci trestné činnosti.

Náš zákazník, náš pán

S každou chystanou novinkou, s každým vylepšením i s každou sebemenší změnou myslíme na vás, naše zákazníky. Všechny nápady s vámi testujeme a vaše zpětná vazba nám pomáhá posouvat se dál.

Rádi se překonáváme

Jsme puntičkáři. A neusínáme na vavřínech. Proto se pravidelně vzděláváme, chodíme na konference, workshopy a inspirujeme se v zahraničí.

Proč nám můžete věřit?

Pod křídly ČSOB

Za zády nám stojí ČSOB, jedna z největších bank v ČR. Máte tak jistotu, že jste v dobrých a spolehlivých rukou.

Se souhlasem ČNB

Česká národní banka dohlíží na to, aby ve Skip Pay všechno probíhalo v souladu se zákonem a podle pravidel.

Napsali o nás

digihood.cz
Srovnání 10 hlavních platebních bran v České republice v roce 2023

V dnešní digitální éře, kdy se online obchodování a elektronické platby stávají nezbytnou součástí našeho každodenního života, je důležité mít vhodné nástroje, které nám umožní snadnou a bezpečnou platbu za zboží a služby na internetu. Jedním z klíčových prvků této infrastruktury je platební brána. Co vlastně platební brána je a k čemu slouží? Platební brána je technologický systém, který zajišťuje propojení mezi internetovým obchodníkem a platebním procesorem nebo bankou. Jedná se o klíčový prvek, který umožňuje přenos finančních transakcí mezi kupujícím a prodávajícím při online platbách.

15.06.2023
kurzy.cz
Jaké trendy aktuálně vládnou nákupům a čím se lidé nechají ovlivnit?

Sociální sítě, influenceři, nové technologie včetně umělé inteligence , zhýčkanost části zákazníků, vliv ekologie , ale i tlak na peněženku díky inflaci a poklesu růstu ekonomiky . Některé trendy jdou v nákupním chování na první pohled proti sobě. Jaké jsou ty nejaktuálnější? Možnost širokého výběru od šíře nabídky až po volbu platby a dopravy se stala nutností

08.06.2023
cfoworld.cz
České trendy v platbách pro rok 2023

České obchodníky čeká další z těžkých roků. Ale kde jsou překážky, tam vznikají i nové příležitosti. A těch se řada v roce 2023 zhmotní také ve světě online i offline plateb. Přinášíme nejzajímavější trendy, které by měli obchodníci sledovat. Dobírka, jedna ze zákazníky nejoblíbenějších plateb, ale také nejdražších pro obchodníky, již dva roky přežívá svou ohlášenou smrt. Existovat bude pravděpodobně i nadále, jen se pod tlakem okolností její role změní. Obchodníci jí často fandí jen kvůli tomu, že pro konzervativnější zákazníky je „must have“ platební metodou. I kvůli rostoucím logistickým nákladům (náklady na dobírku jsou v současnosti zaplaceny marží z každého čtvrtého průměrného nákupu) však není divu, že ji zároveň nejrůznějšími způsoby limitují. A budou ještě více.

24.05.2023
Další články

V čele leader, žádný boss

Taky byste chtěli šéfa, co jde týmu příkladem, sedí v kanclu společně s vámi a můžete si s ním pokecat u oběda jako se starým známým? Tak přesně takového máme!

Richard Kotrlík
Richardův LinkedIn

Jeden za všechny, všichni za jednoho

Ten dělá to a ten zas tohle. Žádná ega. Jen parta talentovaných lidí, kteří dohromady zvládnou cokoli. Bylo nás sedm, teď už bychom potřebovali stůl pro osmdesát. Jsme designéři, vývojáři, bankéři, markeťáci, muzikanti, jogíni, závodníci, mlsouni, cestovatelé a rodiče. Každý jsme jiný, ale všichni jdeme za stejným cílem.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Vyzkoušet Skip Pay

Nakoukněte nám pod pokličku

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, napište nám na LinkedIn nebo si přečtěte náš blog. Naživo s námi můžete hodit řeč na konferencích a veletrzích.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Pojďte s námi tvořit budoucnost placení

Jestli vám sedí některá z volných pozic, rovnou se o ni přihlaste. Nebo nám o sobě dejte vědět jen tak a třeba společně něco vymyslíme.

Více o kariéře ve Skip Pay

Máte další otázky?

Chcete se dozvědět více o tom, jak Skip Pay funguje a jaké máme produkty? Přečtěte si nejčastější dotazy, nebo nám rovnou zavolejte. Rádi vám to povíme.

Časté dotazy