Osobní údaje

Informační memorandum

Vaše údaje střežíme jako oko v hlavě. Sepsali jsme ohledně toho několik stránek, které podrobně vysvětlují, k čemu a jak je používáme.

Nejdůležitější souhrn

  • V memorandu najdete všechno o tom, jak a proč pracujeme s vašimi osobními údaji. Všechny je v něm vyjmenujeme a k tomu uvedeme i dobu jejich uchování. Jiné údaje zpracováváme při vaší návštěvě našich stránek a jiné zase třeba při vašem nákupu s platbou Skip Pay.
  • Když pracujeme s Vašimi osobními údaji, tak využíváme služeb několika prověřených dodavatelů, kteří k nim tak mají také přístup. Jsou to například naši poskytovatelé nástrojů v oblasti rozesílání e-mailů, personalizace webu nebo cloudových řešení.
  • Při zpracování osobních údajů můžete uplatnit různá práva, např. právo na informace o zpracování údajů nebo právo na jejich výmaz. V memorandu je najdete všechny pěkně pohromadě.
  • Věřte, že děláme všechno pro to, abychom plně respektovali vaše soukromí a dodržujeme veškerá pravidla pro zpracování osobních údajů. Pokud byste se náhodou domnívali, že máme někde prostor ke zlepšení, obraťte se prosím na našeho pověřence pro ochranu osobních údajů na adrese dpo@skippay.cz.

Ke stažení

Správa osobních údajů

V našich databázích uchováváme údaje o našich zákaznících a účtech založených na webu Skip Pay. Mezi tyto údaje patří informace o uskutečněných nákupech, uživatelských účtech apod.

Pokud máte zapnutou funkci personalizace, ukládáme také informace o zobrazených produktech a další údaje, pomocí kterých upravujeme obsah našich nabídek tak, aby odpovídal vašim zájmům.

Tyto uložené údaje máte plně pod svou kontrolou.

Spravovat osobní údaje