Jak nás hodnotí naši zákazníci?

Spokojený zákazník je to nejdůležitější, co nás žene stále kupředu. Nápady na zdokonalení posílejte na info@skippay.cz, vážíme si jich!
Jak nás hodnotí naši zákazníci?

Hodnocení Skip Pay na Facebooku

Kristián B.

5 z 5

Výborná moderní platební metoda s velkým benefitem o rok prodloužené záruky u objednávek nad 1500,- Kč. Našlapaná aplikace, která je kompatibilní s chytrými hodinkami. Super funkce je možnost elektronicky ukládat účtenky včetně faktur v aplikaci Skip Pay. Za mě jasných 5 hvězd.

Lukáš L.

5 z 5

Šikovná platba, kde sbírám bodíky za nákupy slevy. Prodloužená záruka zdarma na zboží se také hodí.

Lidka R.

5 z 5

Používám Skip Pay už dlouho a nikdy jsem s ní neměla problémy. Ušetřil mi spoustu stresu při nakupování a občas nabízí skvělé promo akce. Určitě ji doporučuji vyzkoušet!

Jakub D.

5 z 5

Nemám, co dodat již jsem přes tuto službu objednal hodně zboží. A vřele doporučuji!

Petr K.

5 z 5

Vynikající služba. 14 dní na zaplacení se hodí třeba před výplatou a navíc je čas zboží před zaplacením v klidu doma vyzkoušet. Takže za mě absolutní spokojenost...

Zkušenosti s mobilní aplikací Skip Pay

Marek M.

5 z 5

Naprosto skvělá služba, aplikace 👍👍

Google Play

Dita R.

5 z 5

Nákupy na třetiny jsou super. Fandím vám, aby se tak dalo nakupovat nejméně všude 😉

Google Play

Katrin G.

5 z 5

Za mě super služba,kterou využívám téměř denně. Přesně vím, kdy co zaplatit,případně co si můžu převést do dalšího měsíce a splatit tak později. Líbí se mi pojištění nákupu a možnost zdarma rozdělit na třetiny!!

Google Play

Jitka Z.

5 z 5

Rychle se otvírá a je strašně příjemná a jednoduchá. Velké plus a změna oproti mymu internetovýmu bankovnictví. Jednoduše se potvrzují platby, prostě paráda. Miluji sekci Odmen

Google Play

Recenze Skip Pay na Google

Lucie H.

5 z 5

Super služba, zboží si v klidu prohlédnu a zaplatím ho až za 50 dní. K tomu super benefit prodloužené záruky a pojištění zboží! ♥

Marek B.

5 z 5

Vynikající služba, výhodné slevy, na mnoho nakoupených produktů 3letá záruka a pojištění. Výborná komunikace se zákaznickým centrem a v neposlední řadě perfektní apka pro mobilní platformu. Doporučuji!

Zuzka H.

5 z 5

Výborný produkt. Používám na všechny platby. Využívám odměny a slevy. Také se vyplatí prodloužená záruka. Pokud splacite včas je zcela zdarma.

Michal P.

5 z 5

Fajn akce - při založení účtu a ověření proti OP dostanete 1500Kč slevu na první nákup. To je fajn. Rozhraní je taky user friendly 😊

Radek B.

5 z 5

Za mě určitě pět hvězd. Už účet na zkoušku mi vyhovoval, a přechod na ověřený s vyšším limitem prošel naprosto hladce. Od té doby proběhly různé motivační akce např. cashback za tankování nebo náhodné slevové kupony. Karta dorazila rychle, a to ještě před fyzickým převzetím šla aktivovat v Google Pay. Nikdy žádné problémy s platbou a vyúčtování vždy přesné, průběžně sledovatelné v aplikaci, takže vždy vím, kolik peněz bylo v aktuálním období utraceno. Žádné poplatky a spousta výhod.

Pod křídly <0>ČSOB</0>

Pod křídly ČSOB

Prodlouženou záruku i pojištění proti rozbití a krádeži zajišťujeme ve spolupráci s ČSOB pojišťovnou. Máte tedy jistotu, že jsou vaše nákupy v těch nejlepších rukou.

Chcete se o Skip Pay dozvědět více?

Podívejte se, kdo stojí za službou, která vám zpříjemňuje nakupování.
Nebo si přečtěte, co o nás píšou média.

O Skip Pay