Napsali o nás
Rebranding značce Skip Pay pomohl, Mall v původním názvu mnohým e-shopům vadil, říká marketingový ředitel služby Tomáš Krásný.
Česká společnost Skip Pay, která zákazníkům nabízí možnost zdarma rozdělit velké útraty do tří splátek, nyní začala spolupracovat i s kamennými prodejnami.Služeb takzvaného nákupu na Třetinu mohou lidé využít například v obchodech s elektronikou Datart či v cestovní agentuře Invia. Maximální možná cena zboží se bude u jednotlivých zákazníků lišit, nákup ale nemůže přesáhnout částku sto tisíc korun
Výsledky voleb, průměrná mzda nebo míra nezaměstnanosti v lokalitě, kam má objednávka dorazit. I to hraje roli v tom, zda zákazník bude moct využít takzvanou odloženou platbu, která umožňuje placení nákupu z e-shopu posunout až o 30 dní.
V době Mistrovství světa v ledním hokeji soutěží Skip Pay o vlastnoručně podepsaný dres Jaromíra Jágra.
Podle sondy Skip Pay začínají být čeští zákazníci opět loajální, složitější je ale si jejich důvěru získat. Zákazníci jsou o 56 % opatrnější než v loňském roce.
Do fintechu Skip Pay, patřícímu ČSOB, přichází od konkurečního Twista Michal Kročil. Jako supermanažer má v sobě skloubit kompetence CRO, CFO a jednatele. Bude tak odpovědný za řízení široké palety rizik, soulad s regulatorními požadavky a také za finanční zdraví instituce.
Noví zákazníci, kteří si založí účet Plus u fintechu Skip Pay (bývalá Mall Pay), jenž poskytuje odložené platby, získají bezplatně dálniční známku v hodnotě 1500 Kč. Podmínkou je, aby se svou novou Skip Pay kartou, kterou k účtu dostanou, poprvé zaplatili právě za roční dálniční známku na portálu edalnice.cz. Fintech jim pak platbu zaeviduje a zlevní o 100 % hodnoty.
Skip Pay nabízí zákazníkům možnost platit za dárky až po Vánocích, zároveň však nabádá ke zodpovědnému nakupování.Skip Pay, fintech zaměřující se na odložené platby, se ve své vánoční kampani zaměřuje na osvětu o zodpovědném nakupování. Zároveň novým zákazníkům nabízí tisíc korun na první nákup s jejich Plus účtem a následně dalších 1200 korun v průběhu roku, vždy po stovce za měsíc.
Zajímavou marketingovou akci si nachystala Skip pay s účtem plus a platební kartou, která nabízí na první nákup slevu 100 % až do výše 1 000 Kč. Za další aktivní nakupování můžete získat dalších 1 200 Kč. Jaké jsou podmínky? Jak na zřízení této služby? Lidé, kteří si nově založí ověřený účet Plus u služby Skip Pay, dostanou v rámci marketingové akce až 1000 korun na první nákup. Nabídka nemá žádné další podmínky ani omezení (například nějaká minimální hodnota samotného nákupu).
Největší nákupní mánie roku klepe na dveře. David Filippov ze Skip Pay v komentáři píše, v čem se obchodníci snaží zaujmout a kdo má mezi nimi navrch.
Fintech Skip Pay od ČSOB spouští předvánoční kampaň, s níž chce oslovit nové i stávající klienty. Součástí kampaně, pro niž dostala značka licenci od Disney, je i soutěž o dva letecké VIP zájezdy do pařížského Disneylandu.
Už sedmé čtvrtletí v řadě se propadají tržby českých internetových obchodů. Mnozí experti očekávali, že po loňském tvrdém nárazu, který způsobila hlavně nezvykle vysoká inflace, se situace kolem e-shopů časem uklidní. Nejpozději se tak mělo stát ve druhé polovině letošního roku, obrat ale nepřišel. Něco takového český e-commerce trh zatím nezažil, krize tak od základu mění fungování tuzemských e-shopů.
Polské internetové obchody cenově válcují ty české. Domácí spotřebiče či krmivo pro zvířata vychází zpravidla o několik stokorun levněji. Zahraniční konkurence se nyní do povědomí českých zákazníků dostává kvůli polskému internetovému tržišti Allegro.cz, které umožňuje různým e-shopům nabízet zboží na svém portálu.
Internetová tržiště útočí polskými cenami. Přihlížíme převratu v nakupování? Na Allegro.cz je přes sto milionů nabídek od 20 tisíc obchodníků. ANALÝZA. Polská cena a ohromující výběr nemusí být ještě zaručený recept na úspěch. Zákazníci českých e-shopů mají vysoké nároky. Přesto příchod velkých internetových tržišť na tuzemský trh pravděpodobně změní způsob nakupování.
Válka e-shopů zlevní Čechům nákupy. Vstup polského obra hýbe trhem, vyvolává prudké reakce Za levnějším zbožím už není potřeba jezdit do Polska, můžete ho koupit pohodlně i na webu. Vstup polského giganta Allegro na český trh zvýšil tlak na ceny. Na polskou e-tržnici reagují i v tuzemsku dosavadní suveréni včetně „jedničky“ Alza. Ta po covidu, kdy skončila řada menších e-shopů, posílila. Na ceny nebyl větší tlak, srovnatelné byly i s těmi v kamenných prodejnách. Ale nový hráč může tuzemský trh rozpohybovat.
Dlouhotrvající vysoká inflace mění chování českých zákazníků nejen v kamenných obchodech, ale i v e-shopech. Z loajálních zákazníků, kterými Češi dlouhá léta byli, se stávají lovci nejvýhodnějších cen. Hodnocení kvality daného internetového obchodu se tak posouvá až na další příčky. Vychází to z dat stovek klientů společnosti Skip Pay patřící ČSOB. Důraz nakupujících na nejnižší cenu potvrzuje i Asociace pro elektronickou komerci.
S blížícím se 1. zářím roste zájem o školní pomůcky, proti minulému roku si za ně rodiče připlatí více než deset procent. Cena výbavy pro prvňáčka tak letos může přesáhnout i 3000 korun. Zdražily jak aktovky, tak výtvarné nebo psací potřeby. Vyplývá to z informací prodejců, které oslovila ČTK. Vrchol poptávky očekávají na přelomu srpna a září. Už nyní je ale vidět, že se rodiče častěji než loni orientují podle slevových nabídek, dodali obchodníci.
V dnešní digitální éře, kdy se online obchodování a elektronické platby stávají nezbytnou součástí našeho každodenního života, je důležité mít vhodné nástroje, které nám umožní snadnou a bezpečnou platbu za zboží a služby na internetu. Jedním z klíčových prvků této infrastruktury je platební brána. Co vlastně platební brána je a k čemu slouží? Platební brána je technologický systém, který zajišťuje propojení mezi internetovým obchodníkem a platebním procesorem nebo bankou. Jedná se o klíčový prvek, který umožňuje přenos finančních transakcí mezi kupujícím a prodávajícím při online platbách.
Sociální sítě, influenceři, nové technologie včetně umělé inteligence , zhýčkanost části zákazníků, vliv ekologie , ale i tlak na peněženku díky inflaci a poklesu růstu ekonomiky . Některé trendy jdou v nákupním chování na první pohled proti sobě. Jaké jsou ty nejaktuálnější? Možnost širokého výběru od šíře nabídky až po volbu platby a dopravy se stala nutností
České obchodníky čeká další z těžkých roků. Ale kde jsou překážky, tam vznikají i nové příležitosti. A těch se řada v roce 2023 zhmotní také ve světě online i offline plateb. Přinášíme nejzajímavější trendy, které by měli obchodníci sledovat. Dobírka, jedna ze zákazníky nejoblíbenějších plateb, ale také nejdražších pro obchodníky, již dva roky přežívá svou ohlášenou smrt. Existovat bude pravděpodobně i nadále, jen se pod tlakem okolností její role změní. Obchodníci jí často fandí jen kvůli tomu, že pro konzervativnější zákazníky je „must have“ platební metodou. I kvůli rostoucím logistickým nákladům (náklady na dobírku jsou v současnosti zaplaceny marží z každého čtvrtého průměrného nákupu) však není divu, že ji zároveň nejrůznějšími způsoby limitují. A budou ještě více.
Na internetu nakupujeme už dlouhou dobu. S rozvojem e-commerce se ale spotřebitelům rozšiřují možnosti, jak za svoje nákupy platit. Jedním z relativně nových trendů je i fenomén odložených plateb. Spotřebiteli poskytuje možnost za zboží zaplatit až po jeho vyzkoušení. Tento způsob placení ale vyhovuje i e-shopům, které dostanou peníze od poskytovatele odložených plateb okamžitě, říká šéf společnosti Skip Pay Richard Kotrlík.
Ještě před dekádou bychom si nedovedli představit život bez plastové platební karty v peněžence. Jenže časy se mění, a přestože celosvětově počet vydaných karet nadále roste, jejich využívanost nikoli. Díky svým virtuálním protějškům, které je možné jednoduše nahrát do telefonu nebo chytrých hodinek, tak v peněžence plní spíše formální funkci. Vyplývá to z výzkumu platební služby Skip Pay, který realizovala na více než 1800 respondentech z řad svých klientů.
FinTech Spot: Není čas, ztrácet čas. Přinášíme vám pět úderných FinTech novinek, které vám nesmí uniknout! Novým obchodním ředitelem Skip Pay od ČSOB je David Filippov, zkušenosti má i z Klarny novým obchodním ředitelem fintechu Skip Pay, člena skupiny ČSOB, se stal David Filippov. Má bohaté zkušenosti s fintechy, do sektoru vstoupil hned po ukončení studia mezinárodního obchodu na VŠE. Kromě Klarny, kde působil v loňském roce, pracoval například v Dateio (klienti jako Santander nebo ING) nebo MBA Consult (šéf obchodu, na starost měl největší retailové hráče v oblasti pojišťovnictví, telekomunikací a energetiky).
Fintechový startup Skip Pay v loňském roce změnil název i majitele, od MallGroup odkoupila i druhý poloviční podíl banka ČSOB. Jak se trh odložených plateb změnil po vstupu švédského obra Klarna na český trh popsal v rozhovoru na E15 E-commerce Summitu Head of Sales startupu David Filippov.
Skip Pay je fintech přední české banky ČSOB. Jeho misí je vytvořit komplexní ekosystém chytrých služeb spojených s placením - odložená platba, platba na Třetiny, splátky a další. S chytrou platební kartou Skip, kterou využívají tisíce spokojených Čechů, je možné zdarma odkládat platbu až o 50 dní do výše 50 tisíc korun a s každým nákupem bezplatně získat tříletou záruku a roční pojištění na veškeré kupované zboží. Z limitu je možné také hradit platby libovolným třetím stranám nebo si nastavit trvalý příkaz. Skip Pay je jedním z nejrozšířenějších poskytovatelů BNPL plateb (buy now – pay later) v ČR. V současnosti je s ním možné nakupovat ve více než 13 000 českých e-shopech nebo online službách, jako je MALL.cz, Vivantis, CZC.cz, Košík.cz, LeoExpress.cz, Qerko, Patro.cz, Tescoma, Gant, Hudy, Husky nebo Trenýrkárna.cz.
Skip Pay je služba, kterou jste dříve mohli znát pod názvem Mall Pay. Vedení účtu je zdarma, stejně jako většina služeb souvisejících s tímto účtem. Můžete využít odložené platby až o 50 dní, rozložit si nákup na třetiny, nebo si splátku podle potřeby odkládat vždy o jeden měsíc. Tato služba už je ale zpoplatněná. Skip Pay vám poskytne finanční limit na nákupy až 50.000 Kč, a také s ní můžete investovat při svých nákupech po částkách, které si předem nastavíte. Spravovat vše můžete pohodlně z mobilní aplikace. Nákupy Skip Pay umožňuje ve více než 9000 Kč e-shopech a k tomu i v kamenných obchodech platební kartou Mastercard.
Fintech Mallpay, patřící Československé obchodní bance (ČSOB), přinesl od 20. července 2022 novinku v podobě 3% cashbacku při platbě Mallpay kartou v zahraničí. Pokud touto kartou zaplatíte, nebo z ní vyberete z bankomatu, vrátí se vám na účet 3 % v přepočtu aktuálního kurzu ČSOB. Výběry z bankomatu jsou bez poplatku. Tím budou mít držitelé Mallpay karty o 3 % výhodnější kurz.
Český FinTech Mallpay se rozhodl nabídnout přes léto jeden z nejlepších kurzů pro platby v zahraničí. Výhodnější kurz je možné využít u jakéhokoliv nákupu v cizí měně. S jeho pomocí je navíc možné nakoupit pohonné hmoty o 10 % levněji, a to u kterékoliv z čerpacích nebo dobíjecích stanic v České republice i ve světě.
Objednat, vyzkoušet a zaplatit až ve chvíli, kdy je jasné, které zboží si zákazník nechá. A co se nehodí, odeslat pohodlně zpět do e-shopu na pár kliknutí. Nejrozšířenější služba pro odložené placení Mallpay představuje důležitou novinku: snadné vracení nevhodně vybraných položek přímo z aplikace. Ve spolupráci se službou Retino tak odstraní dvě největší bariéry, kvůli kterým si Češi nákup na poslední chvíli rozmyslí – placení a vracení.
Služba Mallpay pro takzvané odložené platby, kdy uživatelé mohou platbu například za zboží z e-shopů zdarma odložit o padesát dnů od reálného nákupu, pomalu vstupuje do nové éry. Součástí transakce, kdy došlo k prodeji e-commerce hráče Mall Group do rukou polského Allegra, totiž Mallpay nebylo. Firma plně prošla pod křídla banky ČSOB, jež v ní předtím držela poloviční podíl. Nyní hlásí výrazný růst, personální změny i další produktové novinky s cílem stát se jedničkou na trhu.
Hlavní misí Richarda Kotrlíka bude v ředitelské roli navázat na aktuální růst projektu, který jen za loňský rok zprostředkoval platby za více než 300 milionů korun a jež pravidelně využívá přes 100 tisíc Čechů. S podporou sedmdesátihlavého týmu zároveň dokončí odloučení FinTechu od Mall Group a jeho větší integraci – již pod novým názvem – do aktivit nového 100% vlastníka, skupiny ČSOB.
Ve světě se za zboží z internetových obchodů platí v každém třetím případě až později, v Česku se odložená platba používá jen ve dvou procentech. Richard Kotrlík z fintechu Mallpay chce, aby se tento podíl dostal také na třetinu.
Při placení za zboží z internetového obchodu velká část zákazníků stále volí dobírku. Třeba nemají chuť ťukat číslo platební karty do prohlížeče. Nebo se bojí, zda jim objednávka dorazí. Anebo jen nechtějí platit hned, ale až ve chvíli, kdy mají všechno doma.
Cena benzínu se od začátku roku zvýšila o celých 22 %, což dělá vrásky nejedné domácnosti. Společnost Fintech Mallpay přichází na trh s nabídkou, která umožní řidičům na tři měsíce tankovat benzín či naftu, doplnit LPG, CNG nebo vodík či nabíjet elektřinou na všech čerpacích stanicích v Česku i okolních státech. Stačí pouze platit nově aktivovanou chytrou kartou Mallpay. Nabídka bude navíc platit nejméně čtvrt roku – tedy do poloviny prázdnin.
Fintech Mallpay na tři měsíce umožní tankovat benzín či naftu, doplnit LPG, CNG nebo vodík či nabíjet elektřinou na všech čerpacích stanicích v Česku i okolních státech. S kartou Mallpay lze do konce července tankovat/dobíjet vůz se slevou 10 %
Celkem 2,5 milionu eur – tedy přes 60 milionů korun – získává hned od tří investorů mladá česká společnost Qerko. Peníze jí posílají investorské duo Robert Kyncl a Jaroslav Beck, technologický fond Greenshark a skupina Miton. Té se Qerko obzvlášť zalíbilo, protože pro ni jde už o třetí vstup do firmy. Celkem tak Qerko získalo na investicích téměř 100 milionů korun a s nimi teď směle hodlá jít za hranice.
„Obliba odložených plateb v České republice i ve světě dynamicky roste a potvrzuje tak správnost naší investice do Mallpay před téměř třemi lety. Využíváme proto možnost získat 100 % kontrolu nad společností a vytvořit dodatečnou přidanou hodnotu pro naše klienty i akcionáře. Další příležitosti vidíme také v oblasti akceptace platebních karet, v níž patříme mezi lídry na českém trhu,“ říká Michaela Lhotková, členka představenstva ČSOB zodpovědná za Inovace a Digital.
ČSOB získala sto procent ve fintechu Mallpay, která poskytuje odložené platby. Dosud byl Mallpay společným podnikem ČSOB a Mall Group, oba partneři měli poloviční podíl. Společnost Mallpay nebyla součástí nedávno dokončené transakce, kdy skupina Allegro převzala 100% podíl ve společnostech Mall Group a WeDo od prodávajících akcionářů PPF, EC Investments a Rockaway Capital.
Noví držitelé Mallpay karty mohou do konce dubna nakupovat potraviny se slevou. Při nákupu veškerých potravin s touto kartou získají v obchodě pětinovou slevu, kterou mohou čerpat do celkové výše 1500 Kč.
Ceny potravin, podobně jako všeho jiného, letí vzhůru závratným tempem. Na vině je inflace, která se v únoru v rámci meziročního srovnání vyšplhala na úroveň 11,1 procenta. Systém odložených plateb Mallpay se na toto rapidní zdražování rozhodl zareagovat. A to tak, že všem novým uživatelům své karty nabízí až do konce dubna a do částky 1500 korun 20procentní slevu na veškeré potraviny.
Takové změny, jaké přinesly poslední dva roky, česká e-commerce zatím nepamatuje. Chuť, ale i nutnost nakupovat online přivedla do e-shopů snad nejpestřejší skladbu zákazníků v historii. Zběsilé tempo inovace se poprvé posunulo od velkých obchodníků i mezi malé a střední.
Tuzemský fintechový startup Mallpay, který vyrostl na poskytování takzvaných odložených plateb, má za sebou nejúspěšnější rok ve své historii. A to i přesto, že dvakrát skončil ve „slepé uličce“, jak přiznává jeho šéf Adam Kolesa.
Platební služba Mallpay nově umožňuje poslat peníze na jakýkoliv jiný účet. V praxi tak klientům nabídne bezúročný úvěr až na 50 dnů a zkombinuje výhody odložených plateb s kreditní kartou a kontokorentem. Zdroj: https://www.penize.cz/pujcky/429186-jako-pujcka-bez-uroku-mallpay-prevede-penize-na-ucet
Chvíle, kdy už za něco utrácíte, je ideální k tomu, abyste vydali ještě o něco víc. Alespoň tomu věří startup Mallpay nabízející odložené platby a investiční služba Indigo, a proto nyní spojují síly. Pomáhá tomu i fakt, že obě patří do stáje ČSOB. Nový nástroj má lidi přimět k investování právě tím, že začnou spořit automaticky s každým provedeným nákupem.
MALL Pay je vychytaná platební metoda v e-shopech. Získáte s ní nejen možnost odložené platby za nákup, ale také dopravu zdarma nebo šanci prodloužit si záruku, a nakonec ještě odměnu za nákup.
Služby typu „Buy Now, Pay Later“ známé v Česku jako „odložená platba“ jsou na vzestupu. Podle poslední studie Global Payments Report by měly mít do tří let 9% zastoupení mezi všemi platbami v Evropě, Africe a na Blízkém výcho
V posledních dvou měsících, kdy Česko zasáhla epidemie koronaviru, stoupl počet uživatelů internetu o desítky procent. A to i v kategorii seniorů 65+. Mnoho firem se uvědomilo, že nákupy přes internet budou čím dál důležitější. Jejich rozvoji by měly napomoci i takzvané odložené platby.
Již zhruba tisícovka e-shopů v současné době nabízí zákazníkům při placení za zboží možnost tzv. odložené platby. Nakupující má tak na úhradu ceny minimálně 14 dní, ale i měsíc. V e-shopech se tak můžete setkat například se službou Twisto Pay, Mall Pay a nově i PlatímPak, kterou před několika dny spustila Equa bank.
Český platební systém Mall Pay dokončil integraci do další e-commerce platformy. Tentokrát jde o Shoptet, díky čemuž Mall Pay může začít oslovovat dalších zhruba dvacet tisíc e-shopů, které na Shoptetu běží. Mall Pay už je k dispozici v platformách FastCentrik, Magento, PrestaShop, WooCommerce a dalších. Nedávno byl integrován také do platební brány ČSOB.
Krize způsobená šířením nemoci covid-19 urychlila proces digitalizace v Česku. Během několika týdnů se podstatná část dění přesunula do online světa. A velká část lidí u nového způsobu života zůstane i po odeznění nebezpečí. Tomu se přizpůsobuje i nabídka finančních služeb. Mezi ně patří i takzvané odložené platby za online nákup.
Odložená platba funguje tak, že nakoupíte zboží přes e-shop, ale fakticky ho zaplatíte až po jeho fyzickém doručení k vám. Služba je dostupná pro všechny. Stačí, když si při výběru platby na e-shopu zvolíte odloženou platbu. Při prvním nákupu zadáváte při ověřování osobní údaje, jako je jméno, rodné číslo a trvalé bydliště, telefonní číslo nebo e-mail. Průběh schválení není delší než několik sekund, ověření probíhá prostřednictvím SMS.
Doteď to byla často nejoblíbenější metoda, jak zboží objednané na internetu zaplatit. Úplně přesná čísla od internetových hráčů se trochu liší, ale jen o málo: zhruba polovina internetových nákupů v Česku se platí dobírkou. Tedy, platila. Až do poloviny března. V tu chvíli ji skoro všichni zúčastnění bez sentimentu opustili.
Před krizí se v obchodech platilo půl na půl hotovostí a kartou, nyní už karty vedou. Epidemie a karanténa uskutečňují to, o čem zastánci bezhotovostního placení dlouho jen snili. Přechod k ekonomice bez papírových peněz a mincí se během několika týdnů značně urychlil.
Skupina ČSOB bude čelit přibývajícím podvodným technikám a metodám i s pomocí umělé inteligence. Plánuje k tomu využít unikátní technologii české společnosti Resistant.AI, jednoho z účastníků jejího akceleračního programu Start it @ČSOB. Řešení Resistant.AI pomůže k odhalování falešných potvrzení o příjmu a dalších dokumentů v úvěrovém procesu.
Paradoxně teď máme horší ekonomiku než před pandemií, říká o e-shopech Mall Group šéf skupiny Oldřich Bajer. Zvýšená poptávka je sice cítit, na druhé straně ovšem stojí zvýšené náklady, odvozené především od hygienických opatření ve skladu.
Fintech MALL Pay, který nabízí nástroje pro snadné placení na internetu, rozšiřuje svůj affiliate program. Do konce dubna výrazným způsobem navyšuje platby pro zapojené partnery, zároveň přidává věcné odměny pro ty nejúspěšnější. Cílem MALL Pay je, i díky zapojení nových služeb, zdvojnásobit počet partnerů do poloviny roku.
Zásilku položit přede dveře, se zákazníkem se bavit s několikametrovým odstupem anebo dokonce po telefonu. A hlavně nepřijímat hotovost ani platby kartou přes terminál. Stále více rozvozů a online služeb, na které spoléhají tisícovky uzavřených restaurací a jídelen, řeší, jakým způsobem kvůli zpřísněným podmínkám rozvozu nahradit kontaktní způsoby plateb. Tedy takové, u kterých je potřeba, aby se věc z bytu zákazníka dostala do kontaktu s kurýrem nebo jeho zařízením. Pokud zákazníci nezaplatili dopředu, často vzniká dilema – buď musí zákazník zboží následně doplatit převodem z účtu nebo nedojde k jeho předání. E-shopům a online službám se tak komplikuje již složitá situace a stále častěji hledají řešení. Čekat na peníze totiž může znamenat problém pro cash-flow – stejně jako neprodávat.
V krizi se zvýšil podíl plateb kartou oproti hotovosti. Ukazují to čísla z bank i obchodů, která Seznam Zprávy shromáždily. Ačkoli celkové tržby v mnoha provozovnách klesly, narostl počet i objem bezhotovostních úhrad.
Odložená platba bývá považována za způsob platby budoucnosti. V současnosti roste nejrychleji ze všech platebních možností – například jen pomocí MALL Pay lidé o letošních Vánocích nakoupili zboží za několik desítek milionů.
ČSOB plně integrovala službu Mall Pay do své platební brány. Využití odložených plateb tak může svým zákazníkům nově nabídnout až tisíc provozovatelů e-shopů. Službu Mall Pay – společný projekt skupiny Mall Group a ČSOB – doteď využívá necelá třicítka e-shopů v čele s Mall.cz. „Očekáváme, že do konce tohoto roku počet nově aktivovaných e-shopů přesáhne stovku a odloženku budou moci využívat stovky tisíc zákazníků,“ říká Adam Kolesa, šéf Mall Pay.
Na pražském letňanském výstavišti proběhne 30. ledna již třetí ročník největší tuzemské akce určené české e-commerce scéně – Reshoper 2020. Přivítá více než více než sto tuzemských i zahraničních firem, které dodávají řešení nebo poskytují služby e-shopům. Součástí akce bude taky partnerský program, poradenská zóna, konference a veletrh. Svou účast na něm už potvrdilo přes čtyři tisíce zástupců českých a slovenských e-shopů včetně vystavovatelů nabízejících různé platební metody.
Nakupujete rádi na internetu, ale z důvodu nedůvěry k moderním technologiím stále volíte namísto platby převodem nebo kartou jako způsob úhrady dobírku, abyste tak měli jistotu, že vám bude objednané zboží skutečně doručeno? Pak na tuto praxi již můžete pomalu zapomenout. Stále více e-shopů totiž svým zákazníkům nabízí možnost takzvané odložené platby, která je v dobírce v mnohém podobná a v něčem dokonce ještě o poznání lepší. Jak konkrétně funguje?
V roce 2016 byla nejvyužívanější metodou platby na internetu dobírka. Loni už ji však zvolilo pouze 28,7 % dotázaných. Na tuzemském trhu e-commerce zato výrazně vzrostl počet nákupů prostřednictvím odložené platby MALL Pay.
Máte další otázky?
Chcete se dozvědět více o tom, jak Skip Pay funguje a jaké máme produkty? Přečtěte si nejčastější dotazy, nebo nám rovnou zavolejte. Rádi vám to povíme.
Časté dotazy
