Napsali o nás

digihood.cz
Srovnání 10 hlavních platebních bran v České republice v roce 2023

V dnešní digitální éře, kdy se online obchodování a elektronické platby stávají nezbytnou součástí našeho každodenního života, je důležité mít vhodné nástroje, které nám umožní snadnou a bezpečnou platbu za zboží a služby na internetu. Jedním z klíčových prvků této infrastruktury je platební brána. Co vlastně platební brána je a k čemu slouží? Platební brána je technologický systém, který zajišťuje propojení mezi internetovým obchodníkem a platebním procesorem nebo bankou. Jedná se o klíčový prvek, který umožňuje přenos finančních transakcí mezi kupujícím a prodávajícím při online platbách.

15.06.2023
kurzy.cz
Jaké trendy aktuálně vládnou nákupům a čím se lidé nechají ovlivnit?

Sociální sítě, influenceři, nové technologie včetně umělé inteligence , zhýčkanost části zákazníků, vliv ekologie , ale i tlak na peněženku díky inflaci a poklesu růstu ekonomiky . Některé trendy jdou v nákupním chování na první pohled proti sobě. Jaké jsou ty nejaktuálnější? Možnost širokého výběru od šíře nabídky až po volbu platby a dopravy se stala nutností

08.06.2023
cfoworld.cz
České trendy v platbách pro rok 2023

České obchodníky čeká další z těžkých roků. Ale kde jsou překážky, tam vznikají i nové příležitosti. A těch se řada v roce 2023 zhmotní také ve světě online i offline plateb. Přinášíme nejzajímavější trendy, které by měli obchodníci sledovat. Dobírka, jedna ze zákazníky nejoblíbenějších plateb, ale také nejdražších pro obchodníky, již dva roky přežívá svou ohlášenou smrt. Existovat bude pravděpodobně i nadále, jen se pod tlakem okolností její role změní. Obchodníci jí často fandí jen kvůli tomu, že pro konzervativnější zákazníky je „must have“ platební metodou. I kvůli rostoucím logistickým nákladům (náklady na dobírku jsou v současnosti zaplaceny marží z každého čtvrtého průměrného nákupu) však není divu, že ji zároveň nejrůznějšími způsoby limitují. A budou ještě více.

24.05.2023
roklen24.cz
Odložené platby pro nakupování na internetu rostou v oblibě

Na internetu nakupujeme už dlouhou dobu. S rozvojem e-commerce se ale spotřebitelům rozšiřují možnosti, jak za svoje nákupy platit. Jedním z relativně nových trendů je i fenomén odložených plateb. Spotřebiteli poskytuje možnost za zboží zaplatit až po jeho vyzkoušení. Tento způsob placení ale vyhovuje i e-shopům, které dostanou peníze od poskytovatele odložených plateb okamžitě, říká šéf společnosti Skip Pay Richard Kotrlík.

22.05.2023
feedit.cz
Plastová karta nebo virtuální? Čechům stále častěji stačí jen ta v mobilu, zvlášť když je zdarma

Ještě před dekádou bychom si nedovedli představit život bez plastové platební karty v peněžence. Jenže časy se mění, a přestože celosvětově počet vydaných karet nadále roste, jejich využívanost nikoli. Díky svým virtuálním protějškům, které je možné jednoduše nahrát do telefonu nebo chytrých hodinek, tak v peněžence plní spíše formální funkci. Vyplývá to z výzkumu platební služby Skip Pay, který realizovala na více než 1800 respondentech z řad svých klientů.

20.04.2023
fintree.cz
FinTech Spot: Pět novinek tuzemského FinTechu

FinTech Spot: Není čas, ztrácet čas. Přinášíme vám pět úderných FinTech novinek, které vám nesmí uniknout! Novým obchodním ředitelem Skip Pay od ČSOB je David Filippov, zkušenosti má i z Klarny novým obchodním ředitelem fintechu Skip Pay, člena skupiny ČSOB, se stal David Filippov. Má bohaté zkušenosti s fintechy, do sektoru vstoupil hned po ukončení studia mezinárodního obchodu na VŠE. Kromě Klarny, kde působil v loňském roce, pracoval například v Dateio (klienti jako Santander nebo ING) nebo MBA Consult (šéf obchodu, na starost měl největší retailové hráče v oblasti pojišťovnictví, telekomunikací a energetiky).

03.04.2023
e15.cz
Pokrýváme třetinu českého trhu, říká Filippov ze Skip Pay

Fintechový startup Skip Pay v loňském roce změnil název i majitele, od MallGroup odkoupila i druhý poloviční podíl banka ČSOB. Jak se trh odložených plateb změnil po vstupu švédského obra Klarna na český trh popsal v rozhovoru na E15 E-commerce Summitu Head of Sales startupu David Filippov.

04.03.2023
5nej.cz
Skip Pay recenze: Odložené platby a chytré nakupování

Skip Pay je fintech přední české banky ČSOB. Jeho misí je vytvořit komplexní ekosystém chytrých služeb spojených s placením - odložená platba, platba na Třetiny, splátky a další. S chytrou platební kartou Skip, kterou využívají tisíce spokojených Čechů, je možné zdarma odkládat platbu až o 50 dní do výše 50 tisíc korun a s každým nákupem bezplatně získat tříletou záruku a roční pojištění na veškeré kupované zboží. Z limitu je možné také hradit platby libovolným třetím stranám nebo si nastavit trvalý příkaz. Skip Pay je jedním z nejrozšířenějších poskytovatelů BNPL plateb (buy now – pay later) v  ČR. V současnosti je s ním možné nakupovat ve více než 13 000 českých e-shopech nebo online službách, jako je MALL.cz, Vivantis, CZC.cz, Košík.cz, LeoExpress.cz, Qerko, Patro.cz, Tescoma, Gant, Hudy, Husky nebo Trenýrkárna.cz.

22.02.2023
5fin.cz
Recenze: Skip Pay nabízí odložené platby, nákupy na Třetinu i další vychytávky

Skip Pay je služba, kterou jste dříve mohli znát pod názvem Mall Pay. Vedení účtu je zdarma, stejně jako většina služeb souvisejících s tímto účtem. Můžete využít odložené platby až o 50 dní, rozložit si nákup na třetiny, nebo si splátku podle potřeby odkládat vždy o jeden měsíc. Tato služba už je ale zpoplatněná. Skip Pay vám poskytne finanční limit na nákupy až 50.000 Kč, a také s ní můžete investovat při svých nákupech po částkách, které si předem nastavíte. Spravovat vše můžete pohodlně z mobilní aplikace. Nákupy Skip Pay umožňuje ve více než 9000 Kč e-shopech a k tomu i v kamenných obchodech platební kartou Mastercard.

30.11.2022
mesec.cz
Letní akce Mallpay: při platbě kartou v zahraničí 3% cashback a o 10 % levnější pohonné hmoty

Fintech Mallpay, patřící Československé obchodní bance (ČSOB), přinesl od 20. července 2022 novinku v podobě 3% cashbacku při platbě Mallpay kartou v zahraničí. Pokud touto kartou zaplatíte, nebo z ní vyberete z bankomatu, vrátí se vám na účet 3 % v přepočtu aktuálního kurzu ČSOB. Výběry z bankomatu jsou bez poplatku. Tím budou mít držitelé Mallpay karty o 3 % výhodnější kurz.

26.07.2022
fintree.cz
Mallpay nabízí přes léto jeden z nejlepších kurzů pro platby v zahraničí díky cashbacku

Český FinTech Mallpay se rozhodl nabídnout přes léto jeden z nejlepších kurzů pro platby v zahraničí. Výhodnější kurz je možné využít u jakéhokoliv nákupu v cizí měně. S jeho pomocí je navíc možné nakoupit pohonné hmoty o 10 % levněji, a to u kterékoliv z čerpacích nebo dobíjecích stanic v České republice i ve světě.

20.07.2022
zboziaprodej.cz
Mallpay a Retino spouští vratky přímo z aplikace

Objednat, vyzkoušet a zaplatit až ve chvíli, kdy je jasné, které zboží si zákazník nechá. A co se nehodí, odeslat pohodlně zpět do e-shopu na pár kliknutí. Nejrozšířenější služba pro odložené placení Mallpay představuje důležitou novinku: snadné vracení nevhodně vybraných položek přímo z aplikace. Ve spolupráci se službou Retino tak odstraní dvě největší bariéry, kvůli kterým si Češi nákup na poslední chvíli rozmyslí – placení a vracení.

07.07.2022
cc.cz
Mallpay loni umožnilo odložit platby za zboží v hodnotě 300 milionů. Pod křídly ČSOB chystá změny

Služba Mallpay pro takzvané odložené platby, kdy uživatelé mohou platbu například za zboží z e-shopů zdarma odložit o padesát dnů od reálného nákupu, pomalu vstupuje do nové éry. Součástí transakce, kdy došlo k prodeji e-commerce hráče Mall Group do rukou polského Allegra, totiž Mallpay nebylo. Firma plně prošla pod křídla banky ČSOB, jež v ní předtím držela poloviční podíl. Nyní hlásí výrazný růst, personální změny i další produktové novinky s cílem stát se jedničkou na trhu.

07.06.2022
fintree.cz
Novým CEO Mallpay se stává Richard Kotrlík

Hlavní misí Richarda Kotrlíka bude v ředitelské roli navázat na aktuální růst projektu, který jen za loňský rok zprostředkoval platby za více než 300 milionů korun a jež pravidelně využívá přes 100 tisíc Čechů. S podporou sedmdesátihlavého týmu zároveň dokončí odloučení FinTechu od Mall Group a jeho větší integraci – již pod novým názvem – do aktivit nového 100% vlastníka, skupiny ČSOB.

06.06.2022
seznamzpravy.cz
Češi odmítají, co na Západě funguje. Kvůli nákupu v e-shopu se nezadluží

Ve světě se za zboží z internetových obchodů platí v každém třetím případě až později, v Česku se odložená platba používá jen ve dvou procentech. Richard Kotrlík z fintechu Mallpay chce, aby se tento podíl dostal také na třetinu.

02.06.2022
ekonom.cz
Zájem o odloženou platbu roste. Nabízejí ji už i tradiční hráči

Při placení za zboží z internetového obchodu velká část zákazníků stále volí dobírku. Třeba nemají chuť ťukat číslo platební karty do prohlížeče. Nebo se bojí, zda jim objednávka dorazí. Anebo jen nechtějí platit hned, ale až ve chvíli, kdy mají všechno doma.

26.05.2022
cerpacka.cz
Mallpay nabízí zákazníkům o desetinu levnější paliva z čerpacích stanic

Cena benzínu se od začátku roku zvýšila o celých 22 %, což dělá vrásky nejedné domácnosti. Společnost Fintech Mallpay přichází na trh s nabídkou, která umožní řidičům na tři měsíce tankovat benzín či naftu, doplnit LPG, CNG nebo vodík či nabíjet elektřinou na všech čerpacích stanicích v Česku i okolních státech. Stačí pouze platit nově aktivovanou chytrou kartou Mallpay. Nabídka bude navíc platit nejméně čtvrt roku – tedy do poloviny prázdnin.

16.05.2022
fdrive.cz
Jak nabíjet elektromobil i tankovat levněji? Prostřednictvím Mallpay

Fintech Mallpay na tři měsíce umožní tankovat benzín či naftu, doplnit LPG, CNG nebo vodík či nabíjet elektřinou na všech čerpacích stanicích v Česku i okolních státech. S kartou Mallpay lze do konce července tankovat/dobíjet vůz se slevou 10 %

16.05.2022
cc.cz
Na placení bez obsluhy utáhli zákazníky i investory. Qerko získává 60 milionů a jde za hranice

Celkem 2,5 milionu eur – tedy přes 60 milionů korun – získává hned od tří investorů mladá česká společnost Qerko. Peníze jí posílají investorské duo Robert Kyncl a Jaroslav Beck, technologický fond Greenshark a skupina Miton. Té se Qerko obzvlášť zalíbilo, protože pro ni jde už o třetí vstup do firmy. Celkem tak Qerko získalo na investicích téměř 100 milionů korun a s nimi teď směle hodlá jít za hranice.

13.04.2022
kurzy.cz
ČSOB se stává jediným majitelem Mallpay

„Obliba odložených plateb v České republice i ve světě dynamicky roste a potvrzuje tak správnost naší investice do Mallpay před téměř třemi lety. Využíváme proto možnost získat 100 % kontrolu nad společností a vytvořit dodatečnou přidanou hodnotu pro naše klienty i akcionáře. Další příležitosti vidíme také v oblasti akceptace platebních karet, v níž patříme mezi lídry na českém trhu,“ říká Michaela Lhotková, členka představenstva ČSOB zodpovědná za Inovace a Digital.

05.04.2022
penize.cz
ČSOB ovládla Mallpay. Odložené platby chce dál rozvíjet

ČSOB získala sto procent ve fintechu Mallpay, která poskytuje odložené platby. Dosud byl Mallpay společným podnikem ČSOB a Mall Group, oba partneři měli poloviční podíl. Společnost Mallpay nebyla součástí nedávno dokončené transakce, kdy skupina Allegro převzala 100% podíl ve společnostech Mall Group a WeDo od prodávajících akcionářů PPF, EC Investments a Rockaway Capital.

05.04.2022
mesec.cz
Mall Pay do konce dubna novým držitelům karet zlevní nákupy potravin

Noví držitelé Mallpay karty mohou do konce dubna nakupovat potraviny se slevou. Při nákupu veškerých potravin s touto kartou získají v obchodě pětinovou slevu, kterou mohou čerpat do celkové výše 1500 Kč.

25.03.2022
euro.cz
Ceny potravin jsou nebývale vysoko a porostou dál. Mallpay proto nabízí novým uživatelům 20procentní slevu na veškeré jídlo

Ceny potravin, podobně jako všeho jiného, letí vzhůru závratným tempem. Na vině je inflace, která se v únoru v rámci meziročního srovnání vyšplhala na úroveň 11,1 procenta. Systém odložených plateb Mallpay se na toto rapidní zdražování rozhodl zareagovat. A to tak, že všem novým uživatelům své karty nabízí až do konce dubna a do částky 1500 korun 20procentní slevu na veškeré potraviny.

24.03.2022
czechbanking.cz
Sedm trendů ze světa plateb a e-commerce

Takové změny, jaké přinesly poslední dva roky, česká e-commerce zatím nepamatuje. Chuť, ale i nutnost nakupovat online přivedla do e-shopů snad nejpestřejší skladbu zákazníků v historii. Zběsilé tempo inovace se poprvé posunulo od velkých obchodníků i mezi malé a střední.

16.03.2022
forbes.cz
Mallpay loni narazil, pak zlomil rekord. Na platbách protočil přes 300 milionů

Tuzemský fintechový startup Mallpay, který vyrostl na poskytování takzvaných odložených plateb, má za sebou nejúspěšnější rok ve své historii. A to i přesto, že dvakrát skončil ve „slepé uličce“, jak přiznává jeho šéf Adam Kolesa.

18.02.2022
penize.cz
Jako půjčka bez úroku. Mallpay převede peníze na účet

Platební služba Mallpay nově umožňuje poslat peníze na jakýkoliv jiný účet. V praxi tak klientům nabídne bezúročný úvěr až na 50 dnů a zkombinuje výhody odložených plateb s kreditní kartou a kontokorentem. Zdroj: https://www.penize.cz/pujcky/429186-jako-pujcka-bez-uroku-mallpay-prevede-penize-na-ucet

07.02.2022
cc.cz
Odložíte platbu a zároveň zainvestujete. Mallpay spouští službu zaměřenou na mikroinvestice pro začátečníky

Chvíle, kdy už za něco utrácíte, je ideální k tomu, abyste vydali ještě o něco víc. Alespoň tomu věří startup Mallpay nabízející odložené platby a investiční služba Indigo, a proto nyní spojují síly. Pomáhá tomu i fakt, že obě patří do stáje ČSOB. Nový nástroj má lidi přimět k investování právě tím, že začnou spořit automaticky s každým provedeným nákupem.

24.01.2022
5nej.cz
5nej.cz recenze o MALL Pay

MALL Pay je vychytaná platební metoda v e-shopech. Získáte s ní nejen možnost odložené platby za nákup, ale také dopravu zdarma nebo šanci prodloužit si záruku, a nakonec ještě odměnu za nákup.

12.04.2021
Roklen24.cz
Odložená platba je mezi globálně nejrychleji rostoucími platebními metodami

Služby typu „Buy Now, Pay Later“ známé v Česku jako „odložená platba“ jsou na vzestupu. Podle poslední studie Global Payments Report by měly mít do tří let 9% zastoupení mezi všemi platbami v Evropě, Africe a na Blízkém výcho

25.06.2020
E15.cz
Odložené platby za nákupy na internetu mají velkou šanci uspět

V posledních dvou měsících, kdy Česko zasáhla epidemie koronaviru, stoupl počet uživatelů internetu o desítky procent. A to i v kategorii seniorů 65+. Mnoho firem se uvědomilo, že nákupy přes internet budou čím dál důležitější. Jejich rozvoji by měly napomoci i takzvané odložené platby.

15.06.2020
Novinky.cz
Za zboží z e-shopu zaplaťte třeba za měsíc aneb Jak fungují odložené platby

Již zhruba tisícovka e-shopů v současné době nabízí zákazníkům při placení za zboží možnost tzv. odložené platby. Nakupující má tak na úhradu ceny minimálně 14 dní, ale i měsíc. V e-shopech se tak můžete setkat například se službou Twisto Pay, Mall Pay a nově i PlatímPak, kterou před několika dny spustila Equa bank.

09.06.2020
Lupa.cz
Platby Mall Pay jsou integrovány do Shoptetu, aktivace je možná za dvě hodiny

Český platební systém Mall Pay dokončil integraci do další e-commerce platformy. Tentokrát jde o Shoptet, díky čemuž Mall Pay může začít oslovovat dalších zhruba dvacet tisíc e-shopů, které na Shoptetu běží. Mall Pay už je k dispozici v platformách FastCentrik, Magento, PrestaShop, WooCommerce a dalších. Nedávno byl integrován také do platební brány ČSOB.

08.06.2020
iDNES.cz
Odložené platby za nákup na internetu získávají na popularitě

Krize způsobená šířením nemoci covid-19 urychlila proces digitalizace v Česku. Během několika týdnů se podstatná část dění přesunula do online světa. A velká část lidí u nového způsobu života zůstane i po odeznění nebezpečí. Tomu se přizpůsobuje i nabídka finančních služeb. Mezi ně patří i takzvané odložené platby za online nákup.

02.06.2020
Měšec.cz
Odložená platba. Kdo nabízí a co umí?

Odložená platba funguje tak, že nakoupíte zboží přes e-shop, ale fakticky ho zaplatíte až po jeho fyzickém doručení k vám. Služba je dostupná pro všechny. Stačí, když si při výběru platby na e-shopu zvolíte odloženou platbu. Při prvním nákupu zadáváte při ověřování osobní údaje, jako je jméno, rodné číslo a trvalé bydliště, telefonní číslo nebo e-mail. Průběh schválení není delší než několik sekund, ověření probíhá prostřednictvím SMS.

19.05.2020
CzechCrunch
Fenomén dobírka dostal zabrat, ale žije. Podívali jsme se na to, proč Češi tak rádi nakupují bez placení předem

Doteď to byla často nejoblíbenější metoda, jak zboží objednané na internetu zaplatit. Úplně přesná čísla od internetových hráčů se trochu liší, ale jen o málo: zhruba polovina internetových nákupů v Česku se platí dobírkou. Tedy, platila. Až do poloviny března. V tu chvíli ji skoro všichni zúčastnění bez sentimentu opustili.

15.05.2020
iDNES.cz
Virus fandí bezkontaktnímu placení. Po krizi se návrat k hotovosti nečeká

Před krizí se v obchodech platilo půl na půl hotovostí a kartou, nyní už karty vedou. Epidemie a karanténa uskutečňují to, o čem zastánci bezhotovostního placení dlouho jen snili. Přechod k ekonomice bez papírových peněz a mincí se během několika týdnů značně urychlil.

11.05.2020
CzechBanking.cz
ČSOB zapojí do odhalování podvodů umělou inteligenci

Skupina ČSOB bude čelit přibývajícím podvodným technikám a metodám i s pomocí umělé inteligence. Plánuje k tomu využít unikátní technologii české společnosti Resistant.AI, jednoho z účastníků jejího akceleračního programu Start it @ČSOB. Řešení Resistant.AI pomůže k odhalování falešných potvrzení o příjmu a dalších dokumentů v úvěrovém procesu.

04.05.2020
Forbes.cz
Máme druhé Vánoce, ale náš byznys je na tom paradoxně hůř, říká šéf Mall Group Oldřich Bajer

Paradoxně teď máme horší ekonomiku než před pandemií, říká o e-shopech Mall Group šéf skupiny Oldřich Bajer. Zvýšená poptávka je sice cítit, na druhé straně ovšem stojí zvýšené náklady, odvozené především od hygienických opatření ve skladu.

29.04.2020
Marketing a Media
MALL Pay rozvíjí affiliate program, navyšuje odměny pro partnery

Fintech MALL Pay, který nabízí nástroje pro snadné placení na internetu, rozšiřuje svůj affiliate program. Do konce dubna výrazným způsobem navyšuje platby pro zapojené partnery, zároveň přidává věcné odměny pro ty nejúspěšnější. Cílem MALL Pay je, i díky zapojení nových služeb, zdvojnásobit počet partnerů do poloviny roku.

21.04.2020
Blesk.cz
Online služby hledají, jak platit bezkontaktně, MALL Pay pomáhá s implementací odložené platby

Zásilku položit přede dveře, se zákazníkem se bavit s několikametrovým odstupem anebo dokonce po telefonu. A hlavně nepřijímat hotovost ani platby kartou přes terminál. Stále více rozvozů a online služeb, na které spoléhají tisícovky uzavřených restaurací a jídelen, řeší, jakým způsobem kvůli zpřísněným podmínkám rozvozu nahradit kontaktní způsoby plateb. Tedy takové, u kterých je potřeba, aby se věc z bytu zákazníka dostala do kontaktu s kurýrem nebo jeho zařízením. Pokud zákazníci nezaplatili dopředu, často vzniká dilema – buď musí zákazník zboží následně doplatit převodem z účtu nebo nedojde k jeho předání. E-shopům a online službám se tak komplikuje již složitá situace a stále častěji hledají řešení. Čekat na peníze totiž může znamenat problém pro cash-flow – stejně jako neprodávat.

16.03.2020
Seznam Zprávy
Češi se štítí hotovosti. Kvůli koronaviru se karty prosazují rychleji

V krizi se zvýšil podíl plateb kartou oproti hotovosti. Ukazují to čísla z bank i obchodů, která Seznam Zprávy shromáždily. Ačkoli celkové tržby v mnoha provozovnách klesly, narostl počet i objem bezhotovostních úhrad.

15.03.2020
MoneyMAG.cz
Odložená platba v e-shopu není půjčka anebo Zmatek kvůli dvojímu názvosloví

Odložená platba bývá považována za způsob platby budoucnosti. V současnosti roste nejrychleji ze všech platebních možností – například jen pomocí MALL Pay lidé o letošních Vánocích nakoupili zboží za několik desítek milionů.

18.02.2020
Penize.cz
Mall Pay může do tisícovky e-shopů, je v platební bráně ČSOB

ČSOB plně integrovala službu Mall Pay do své platební brány. Využití odložených plateb tak může svým zákazníkům nově nabídnout až tisíc provozovatelů e-shopů. Službu Mall Pay – společný projekt skupiny Mall Group a ČSOB – doteď využívá necelá třicítka e-shopů v čele s Mall.cz. „Očekáváme, že do konce tohoto roku počet nově aktivovaných e-shopů přesáhne stovku a odloženku budou moci využívat stovky tisíc zákazníků,“ říká Adam Kolesa, šéf Mall Pay.

04.02.2020
Feedit.cz
Odložené platby raketově mění chování zákazníků na českých e-shopech

Na pražském letňanském výstavišti proběhne 30. ledna již třetí ročník největší tuzemské akce určené české e-commerce scéně – Reshoper 2020. Přivítá více než více než sto tuzemských i zahraničních firem, které dodávají řešení nebo poskytují služby e-shopům. Součástí akce bude taky partnerský program, poradenská zóna, konference a veletrh. Svou účast na něm už potvrdilo přes čtyři tisíce zástupců českých a slovenských e-shopů včetně vystavovatelů nabízejících různé platební metody.

23.01.2020
Euro.cz
Odložená platba jako nový druh dobírky. Zboží nakoupíte teď, zaplatíte později

Nakupujete rádi na internetu, ale z důvodu nedůvěry k moderním technologiím stále volíte namísto platby převodem nebo kartou jako způsob úhrady dobírku, abyste tak měli jistotu, že vám bude objednané zboží skutečně doručeno? Pak na tuto praxi již můžete pomalu zapomenout. Stále více e-shopů totiž svým zákazníkům nabízí možnost takzvané odložené platby, která je v dobírce v mnohém podobná a v něčem dokonce ještě o poznání lepší. Jak konkrétně funguje?

21.01.2020
Akcie.cz
Počet transakcí v MALL Pay loni vzrostl o 500 %

V roce 2016 byla nejvyužívanější metodou platby na internetu dobírka. Loni už ji však zvolilo pouze 28,7 % dotázaných. Na tuzemském trhu e-commerce zato výrazně vzrostl počet nákupů prostřednictvím odložené platby MALL Pay.

15.01.2020

Máte další otázky?

Chcete se dozvědět více o tom, jak Skip Pay funguje a jaké máme produkty? Přečtěte si nejčastější dotazy, nebo nám rovnou zavolejte. Rádi vám to povíme.

Časté dotazy