Informace pro novináře a média

Nakoukněte nám pod pokličku.
Rádi zodpovíme všechny vaše otázky.
Informace pro novináře a média
Richard Kotrlík

„Nejčastější obavou při online nákupech je strach, že mi to nesedne a přijdu o peníze kvůli platbě předem. Proto stále více lidem umožňujeme zaplatit až po rozbalení a prohlédnutí zboží.”

Richard Kotrlík
CEO Skip Pay

Kontakt pro média

Tento kontakt je určen pouze pro novináře. Zákazníkům rádi pomůžeme zde.

František Brož
František BrožTiskový mluvčí Skip Pay
Stáhnout fotku

Tiskové zprávy

Michal Kročil je novým CRO, CFO a jednatelem Skip Pay. Přichází zúročit 18 let zkušeností ve financích, podpořit Skip Pay v dalším růstu a navigovat ho k černým číslům

Na pozici CFO, CRO a jednatele nastupuje Michal Kročil. Přichází v době, kdy je Skip Pay v cílové rovince řízení o licenci platební instituce od ČNB. Přináší s sebou bezmála dvě dekády zkušeností, mimo jiné i od někdejšího konkurenta Skip Pay – platformy Twisto. Jeho hlavní misí je zajistit, aby se Skip Pay nad rámec skvělého produktu pro zákazníky stal i službou, která doručuje silné výsledky svým akcionářům z ČSOB. Dosáhnout toho chce nejen zdokonalením procesů řízení rizik, ale také důrazem na jednotkovou ekonomiku a efektivním řízením portfolia.

20.03.2024
Skip Pay chce rozhýbat zamrzlou e-commerce. S novými balíčky navyšuje limity a posiluje důvěru mezi e-shopem a zákazníkem, v hledáčku má i posílení konkurenceschopnosti českých e-shopů

Nízká loajalita zákazníků, aktuální odliv zhruba 6 % obratů od českých zákazníků do zahraničí. Ale také rostoucí tlak na bezpečnost a nechuť platit předem za zboží v zabalené krabici. Česká e-commerce se probírá do „nové reality“. Výrazně větší roli v ní podle Skip Pay bude hrát odložená platba: Objevují ji běžné domácnosti, kterým stále častěji slouží jako ochrana před podvody nebo nástroj k vyrovnanějšímu hospodaření.

19.03.2024
PORADNA: Češi volí v rámci úspor dovolenou mimo hlavní sezónu. Jak se na jaře v Alpách vyhnout nebezpečí nejen na lyžích, ale i při placení?

Až 27 % Čechů letos přehodnotilo plány na dovolenou kvůli cenám a dvě třetiny z nich si vyšších cen přinejmenším všimly. Zvažují, jestli neoželet týden na horách a nevyjet za srovnatelnou cenu raději na all-inclusive dovolenou k moři. Českému sněhu navíc zbývá posledních pár týdnů a lyžaři tak vyhledávají termíny mimo hlavní sezonu a mimo mainstreamové cestovní kanceláře, aby ušetřili – třeba velikonoční lyžovačkou. Nástrahy ale nečíhají jen na lyžích, ale i při placení. Bezpečně vychytávat akční nabídky, zvládnout nárazové výdaje, a dokonce i vyřešit zlomenou lyži či snowboard pomůže odložená platba. Jak vám na sněhu poslouží platební karta od Skip Pay?

03.03.2024
Další tiskové zprávy

Loga a fotografie ke stažení

Potřebujete do článku naše logo, grafiku nebo fotku? Pak jste tu správně.

Máte další otázky?

Chcete se dozvědět více o tom, jak Skip Pay funguje a jaké máme produkty? Přečtěte si nejčastější dotazy, nebo nám rovnou zavolejte. Rádi vám to povíme.

Časté dotazy