Pojďte s námi tvořit budoucnost placení

Možná jsme vzájemná trefa do černého. Přidejte se k nám a pojďme růst společně.
Pojďte s námi tvořit budoucnost placení

Jeden za všechny, všichni za jednoho

Ten dělá to a ten zas tohle. Žádná ega. Jen parta talentovaných lidí, kteří dohromady zvládnou cokoli. Bylo nás sedm, teď už bychom potřebovali stůl pro osmdesát. Jsme designéři, vývojáři, bankéři, markeťáci, muzikanti, jogíni, závodníci, mlsouni, cestovatelé a rodiče. Každý jsme jiný, ale všichni jdeme za stejným cílem.

80 +

srdcařů s rozumem

33

průměrný věk

125 +

společně strávených akcí

Pár faktů proč s námi pracovat

Máme společný cíl

Vážíme si práce ostatních i svého vlastního přínosu. Víme, že máme odpovědnost za spokojenost našich zákazníků i dobré jméno firmy, a proto táhneme za jeden provaz.

Jsme srdcaři

Záleží nám na tom, co děláme. Do práce vkládáme srdce, ale zároveň vždy zapojujeme i mozek.

Inovace vítáme

Na byrokracii si nepotrpíme. Změny přijímáme s otevřenou náručí a dobrý nápad dokážeme v mžiku ocenit. Využíváme moderní technologie, pravidelně se vzděláváme a nebojíme se zkoušet nové věci.

Jsme více než kolegové

Rádi se smějeme a bavíme spolu nejen v kanclu, ale i třeba na pivku. Zároveň se umíme odměnit — kávičku a dortík si dopřejeme nejen při pracovní pauze.

Potřebujete další důvod, proč do toho jít s námi?

Flexibilita a home office

Dovolená navíc

Sick days

Finanční benefity

Sportovní aktivity

Dobroty, kam se podíváte

Atmosféra v týmu

Kariérní i osobnostní růst

Jak nás hodnotí naši zaměstnanci?

Současný zaměstnanec

Pracovat ve Skip Pay je příjemnou pracovní zkušenností, motivací, seberozvojem. Na to jakou "malou" firmou Skip Pay je, člověk má možnost se vzdělávat, učit neustále novým věčem a pokud je cílevědomý, šikovný, pečlivý ... aniž by mermomocí chtěl, má možnost lézt skrz odděleními a několika pozicemi.

Současný zaměstnanec

Možnost rozvíjet se, vysoká míra kreativity, podpora mých nápadů ze strany zaměstnavatele, odborníci v každé oblasti firmy, přátelský přístup vedení, pravidelné setkávání nad společnými úkoly.

Bývalý zaměstnanec

Přístup nadřízených. Skvělý kolektiv. Možnost se neustále vzdělávat. Umění pochválit. Důvěra. Dost jsem zde získal do života minimálně v oblasti obchodu.

Cesta výběrovým řízením

Dejte nám o sobě vědět

Dejte nám o sobě vědět

Odpovězte na některý z našich inzerátů nebo nám pošlete svůj životopis. Ozveme se vám co nevidět.
Zavoláme si a probereme možnosti

Zavoláme si a probereme možnosti

Během hovoru se seznámíme a projdeme si základní podmínky a potřeby obou stran. Pokud se shodneme, že nás to bude společně bavit, domluvíme se na dalších krocích.
Poprvé se potkáme

Poprvé se potkáme

Setkáme se online nebo rovnou v našich kancelářích. Přátelsky si popovídáme a vzájemně se lépe poznáme. Otevřeně a na rovinu probereme možnosti a očekávání.
Vzájemně se oťukáme

Vzájemně se oťukáme

Může jít o setkání s budoucím nadřízeným, společný oběd s týmem, vypracování case study nebo třeba speciální hru. Oťukávačku vybíráme tak, aby sedla na míru pozici i situaci.

Máte další otázky?

Chcete se dozvědět více o tom, jak Skip Pay funguje a jaké máme produkty? Přečtěte si nejčastější dotazy.

Časté dotazy