Zažijte revoluci v nakupování s balíčkem od Skip Pay

Pořiďte si zdarma jeden z našich balíčků a plaťte zcela novým způsobem. S nadupaným balíčkem MAXI navíc získáte spoustu skvělých výhod.
Zažijte revoluci v nakupování s balíčkem od Skip Pay

Výhody všude, kam se podíváte. A ještě dál.

Balíček, který vám sedne

Balíček, který vám sedne

Na výběr máte hned ze dvou bezplatných balíčků. S balíčkem MAXI získáte okamžitě všechny výhody Skip Pay. Chcete si nás nejdřív oťukat? Pak zvolte balíček MINI.
Pořízení i využívání zdarma

Pořízení i využívání zdarma

Oba naše balíčky jsou zcela zdarma, za jejich pořízení a využívání tedy nedáte ani korunu. Naopak díky nim můžete hodně ušetřit.
Výdaje pod kontrolou

Výdaje pod kontrolou

V Zákaznické zóně máte přehled všech svých nákupů se Skip Pay na jenom místě. Najdete tu i Odměny a další výhody. Stačí se jen zaregistrovat a už vám nic neunikne.
Chci Skip Pay

Co získáte s balíčkem MAXI?

Produkty

Odložená platba
S Odloženou platbou si zboží nejdřív vyzkoušíte a až pak zaplatíte. Na rozdíl od drahé dobírky to nestojí ani korunu navíc.
Nákup na Třetinu
Rozdělte si větší výdaje na třetiny. Bez navýšení a bez poplatků. První třetinu zaplatíte hned, zbylé splátky se vám strhnou automaticky za 30 a 60 dní.
Revolvingový úvěr
Nakupujte chytře se spoustou výhod. Revolvingový úvěr vám umožní platit bezpečně a pohodlně až do 50 dnů od nákupu s limitem na útratu až 50 000 Kč. Zdarma a bez háčků.

Obecné

Využívání balíčku zdarma
Pořízení i využívání balíčku je u Skip Pay zcela zdarma.
Platební karta Mastercard
S kartou od Skip Pay zaplatíte kdekoliv na internetu a v kamenných obchodech nebo si zdarma vyberete hotovost z bankomatů v ČR i ve světe. Přesně tak, jak jste zvyklí s obyčejnou kartou.
Limit na útratu
Limit jsou peníze, které u nás máte na útratu. Zatímco je využíváte zcela zadarmo a na cokoliv, vaše vlastní finance jsou v bezpečí. Peníze od Skip Pay totiž nejsou propojeny s vaším běžným účtem.
50 000 Kč
Doba na zaplacení
Tolik času u Skip Pay máte na zaplacení své útraty z limitu. Jakmile s námi útratu vyrovnáte převodem z vašeho běžného účtu nebo kartou, limit se vám o danou částku opět navýší
až 50 dní

Výhody

Exkluzivní slevy v oblíbených obchodech
Za nákupy se Skip Pay sbíráte body, které kdykoliv vyměníte za slevy do oblíbených obchodů a dopravu zdarma.
Za každých zaplacených 100 Kč dostanete
Za každých 100 Kč z nákupů získáte 1 bod s balíčkem MINI a nebo 2 body s balíčkem MAXI. Body kdykoliv vyměníte za slevy do oblíbených obchodů a dopravu zdarma.
2 body
Automatické prodloužení záruky na 3 roky zdarma
Nákupům nad 1 500 Kč přidáme rok navíc ke standardní záruce. Ať to stojí, co to stojí, poškozené zboží opravíme nebo za něj vrátíme peníze.
Pojištění proti rozbití a krádeži k nákupům zdarma
Nákupy nad 1 500 Kč automaticky na rok ochráníme. Ukradený telefon nebo třeba rozbitá televize vás tak nerozhodí.
Investování malých částek při každém nákupu
Nastavíme investice na míru podle částky, kterou si sami zvolíte. O nic dalšího se nestaráte, jen sledujete, jak se investicím daří.
Sleva až 1 000 Kč na první nákup
První nákup s balíčkem MAXI vám zlevníme o 100 % až do výše 1 000 Kč.
Sleva 12× 100 Kč na vyúčtování
Proveďte každý měsíc 5 plateb a utraťte alespoň 10 000 Kč a sleva je vaše!

Nakupování

Nákup teď, platba později na tisícovkách e-shopů
Přes Skip Pay tlačítko nakoupíte na partnerských e-shopech na 1 kliknutí a zaplatíte v klidu až po vyzkoušení. Zcela zdarma, bez poplatků a úroků.
Odložení až 95 % útraty o měsíc
Pokud se vám nehodí zaplatit celá útrata z limitu naráz, stačí nám uhradit jen 5 % a zbytek si za pár korun převedete do dalšího měsíce.
Platby mobilem nebo hodinkami
Platební kartu si snadno přidáte do své digtální peněženky Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay nebo Xiaomi Pay.
Posílání peněz na jakýkoliv účet v ČR zdarma
Část svého limitu můžete využít pro bezplatný převod mezi účty. Zaplatíte tak třeba vyúčtování za telefon, zálohy na energie nebo pošlete peníze rodičům.

Balíček MAXI je součástí bezplatného Revolvingového úvěru od Skip Pay. Jeho využívání je zcela zdarma.

Chci balíček MAXI

Co o nás říkají naši zákazníci

Marek B.

5 z 5

Vynikající služba, výhodné slevy, na mnoho nakoupených produktů 3letá záruka a pojištění. Výborná komunikace se zákaznickým centrem a v neposlední řadě perfektní apka pro mobilní platformu. Doporučuji!

Zuzka H.

5 z 5

Výborný produkt. Používám na všechny platby. Využívám odměny a slevy. Také se vyplatí prodloužená záruka. Pokud splacite včas je zcela zdarma.

Michal P.

5 z 5

Fajn akce - při založení účtu a ověření proti OP dostanete 1500Kč slevu na první nákup. To je fajn. Rozhraní je taky user friendly 😊

Radek B.

5 z 5

Za mě určitě pět hvězd. Už účet na zkoušku mi vyhovoval, a přechod na ověřený s vyšším limitem prošel naprosto hladce. Od té doby proběhly různé motivační akce např. cashback za tankování nebo náhodné slevové kupony. Karta dorazila rychle, a to ještě před fyzickým převzetím šla aktivovat v Google Pay. Nikdy žádné problémy s platbou a vyúčtování vždy přesné, průběžně sledovatelné v aplikaci, takže vždy vím, kolik peněz bylo v aktuálním období utraceno. Žádné poplatky a spousta výhod.

Máte další otázky?

Projděte si nejčastější dotazy k balíčkům, nebo nám rovnou zavolejte. Rádi vám poradíme.

Časté dotazy