Skip Pay

Jak ušetřit 20 % na Google Nákupech

Chcete snížit náklady na reklamu a zároveň zvýšit viditelnost svých produktů? Inzerujte chytře. Skip Pay CSS program ušetří e-shopům až 20 % nákladů v Google Nákupech, vylepší jejich šance na výhru v aukcích a může jim pomoci i s další propagací.

Itálie autem: Se Skip Pay o 1 500 Kč levněji 

Dovolená autem po Evropě je ideální příležitostí k rozšíření obzorů, načerpání nových zkušeností a sbírání nezapomenutelných zážitků. Chcete si užít road trip, který stojí vážně za to? Vydejte se v létě autem do Itálie a prozkoumejte všechna zákoutí Apeninského poloostrova. Se Skip Pay navíc ušetříte za dálniční známku a tankování až 1 500 Kč.

Nakoupí častěji, utratí více: Nabídněte svým zákazníkům výhody BNPL

Co je to BNPL? Buy Now, Pay Later (Nakup teď, zaplať později) jsou moderní platební metody, které zákazníkům umožňují odložit část nebo celou platbu za zboží. V ČR je aktuálně nabízí přibližně 30 % e-shopů a jejich popularita rychle roste. BNPL můžou přinést vašemu e-shopu zajímavé konkurenční výhody, zvyšují spokojenost zákazníků a podporují prodej.

Kup teď, zaplať později: Vyberte to správné BNPL řešení pro váš e-shop 

Platební metoda „Kup teď, zaplať později“ je populární zejména mezi mladšími spotřebiteli. Odložené platby (BNPL) využívá více než polovina zákazníků do 40 let a třetina lidí nad 40 let. 85 % zákazníků, kteří BNPL už využili, plánuje takto nakupovat opakovaně. Dá se tedy očekávat, že odložené platby budou čím dál důležitější součástí e-commerce. Jak vybrat to správné BNPL řešení, které splní očekávání zákazníků a zároveň podpoří vaše obchodní cíle?