Potřebujete novou myčku, toužíte po větší televizi nebo chcete dobít baterky na exotické dovolené? Na splnění svého snu nemusíte vydávat všechny úspory najednou. Nakupujte chytře — na Třetinu. Zdarma a bez navýšení. Jak na to?

Co jsou to nákupy na Třetinu 

Díky Třetině si své výdaje rozdělíte na tři rovnoměrné části a finanční zátěž tak rozprostřete do několika měsíců. Největší výhody placení na Třetinu jsou: 

  • Větší výdaje vás nerozhodí, rozložíte si je na tři splátky
  • Zboží/služby od 3 000 Kč do 60 000 Kč získáte okamžitě. 
  • Neplatíte žádné úroky ani poplatky. 
  • Předčasné splacení je také zdarma. 

Jak funguje nákup na Třetinu 

Rozložit si platbu na tři části je lehčí, než se zdá. Na Třetinu nakoupíte na vybraných e-shopech i v kamenných prodejnách. 

  • V košíku partnerského e-shopu nebo u pokladny v kamenné prodejně si zvolíte nákup na Třetinu. 
  • První třetinu zaplatíte kartou hned, zbylé dvě se vám z ní automaticky strhnout za 30 a 60 dní. 
  • Zboží/službu máte v kapse a nedáte za to ani korunu navíc

Nákup na Třetinu na e-shopech 

Na Třetinu nakoupíte na oblíbených e-shopech. Rozdělení větších výdajů se vám může hodit třeba při pořizování zájezdu na Travelking.cz, při koupi kvalitního koberce na Můjkoberec.cz nebo při vybírání designového nábytku na Benlemi.cz

TIP!
TIP: Třetinu nově zaplatíte i Skip Pay kartou. Potřebná částka se strhne z vašeho limitu na nákupy. Že Skip Pay kartu ještě nemáte? Získáte ji zdarma s naším nadupaným balíčkem MAXI.

Nákup na Třetinu v kamenných prodejnách

Na Třetinu nakoupíte nejen online, ale i v některých kamenných obchodech. Kde ji můžete využít? 

  • Invia. Platbu dovolené snů si na tři části rozdělíte nejen na e-shopu Invia, ale i na pobočkách, a to až do výše 100 000 Kč. Tak kam to bude? 
  • DATART. Na tři části si můžete rozložit nákup špičkové elektroniky nejen na e-shopu, ale i v kamenných prodejnách DATARTu. Stačí na pokladně říct tajné heslo, které zní: „Chci nakoupit na Třetinu“.  
TIP!
TIP: S balíčkem MAXI získáte prodlouženou záruku na 3 roky i pojištění proti rozbití a krádeži zdarma. Rozbitá pračka těsně po záruce nebo ukradený telefon vám tak nemusejí dělat vrásky na čele.

Hodnocení článku:

(2 hlasů, průměrné hodnocení: 5.00 z 5 )
Loading...

Témata:

Komentáře:

Sledovat
Chci být informován o:
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
Ukázat všechny komentáře
0
Napište nám prosím do diskuze váš názor.x