Agátin svět slevyAgátin svět

Agátin svět - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Agátin svět
 • Největší výběr kreativních hraček pro malé i velké na jednom místě
 • Kde najdete Agátin svět prodejny? ,Seznam prodejen Agátin svět
 • Jak uplatnit slevu na Agátin svět ,Jak reklamovat zboží na Agátin svět ##
 • Hodnocení e-shopu Agátin svět ,Všechny slevy na Agátin svět

O e-shopu Agátin svět

V internetovém obchodě Agatinsvet.cz najdete zábavné hračky či kreativní a logické hry pro všechny kluky i holky v každém věku. A co víc, potěší vás zde největší výběr kreativních a originálních hraček na jednom místě. Na e-shopu můžete koupit motorické hračky pro ty nejmenší, ale i deskové a jiné hry pro starší a větší děti. Všechno zboží je za skvělou cenu a každá hračka dokáže rozvíjet představivost i kreativitu vašich dětí. V nabídce najdete obrázkové knihy, dřevěné hračky, knihy, batohy i sady ke tvoření. A jestli máte rádi slevy, tak s Agátin svět slevovými kupóny můžete chytře ušetřit a vybrat hračky pro vaše uličníky jednoduše z pohodlí vašeho domova.

Největší výběr kreativních hraček pro malé i velké na jednom místě

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout přímo na e-shopu Agatinsvet.cz, kde jsou kategorie roztříděny na:

 • Dřevěné hračky
 • Dřevěné vláčkodráhy
 • Školní batohy a aktovky
 • Tvoření
 • Hry a hračky podle typu
 • Hry a hračky podle věku
 • Knihy

V kategorii Dřevěné vláčkodráhy najdete vagonky a lokomotivy, sady, mosty i koleje, v kategorii Školní batohy a aktovky se můžete kromě zmíněného těšit na školní pomůcky, výbavu na cesty a do přírody nebo městské batohy. V kategorii Tvoření zase najdete výrobky na kreslení a malování, masky, razítka, samolepky, kouzelnické sady nebo věci potřebné k modelování a pískování. Dále můžete vybírat krásné a originální hračky podle typu a nebo podle věku, ať už dřevěné hračky, společenské hry, stavebnice, magnetické hračky, puzzle nebo domácí loutkové divadlo. Nejmenší děti budou mít radost z motorických hraček či chrastítek a kousátek, ty větší zase uvítají experimentální hry, hudební hračky nebo deskové hry. Kupte svým dětem originální hračku, která bude rozvíjet jejich smysly a kreativní myšlení. Stačí si jen vybrat to pravé.

alt

Kde najdete Agátin svět prodejny?

Pokud si chcete hračky pro děti před nákupem prohlédnout, tak můžete navštívit některou z moc pěkných kamenných poboček Agátin svět. V obchodě najdete krásné hračky pro malé i velké a v pracovníci vám jistě rádi poradí s výběrem. Také si na prodejně můžete vyzvednout objednávku z e-shopu.

Seznam prodejen Agátin svět

PlzeňSolní 278/4, 301 00 Plzeň 3 - Vnitřní Město
Praha 9Toužimská 897/hala E4, 19900, Praha 9
Praha 4Pujmanové 1221/4, 140 00, Praha 4
Praha 6Eliášova 12, 160 00, Praha 6
Praha 8Sokolovská 1/67- 180 00, Praha 8
BrnoStarobrněnská 13, 602 00, Brno
České BudějoviceŠiroká 13, 370 01, České Budějovice
Hradec KrálovéŠvehlova 624/6, 500 02, Hradec Králové
LiberecTovaryšský vrch 257/2, 460 01, Liberec
alt

Jak uplatnit slevu na Agátin svět

Díky skvělým slevovým akcím můžete koupit super hračky, třeba deskové hry pro děti nebo hračky Loto pro děti od 2 let za ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Mám slevový kupón“ a sleva vám bude po stisknutí tlačítka „Použít“ následně odečtena. Díky Agatinsvet.cz slevovým kódům bude vaše nakupování daleko výhodnější.

Jak reklamovat zboží na Agátin svět

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ve lhůtě 30 dnů ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Zboží je třeba vrátit v neporušeném stavu, čisté a nepoužité. Vyplňte formulář pro vrácení zboží a přiložte kopii dokladu o zakoupení. Zboží můžete zaslat na adresu uvedenou na webu nebo vrátit osobně na kterékoliv prodejně. Zboží můžete do dvou let reklamovat, v tomto případě můžete reklamaci provést osobně na kamenné pobočce, kde vyplníte reklamační protokol nebo opět reklamované zboží zašlete na adresu uvedenou na webu. Opět vyplňte reklamační protokol a přiložte popis vad. V obou případech ještě nezapomeňte přiložit doklad o koupi. Reklamace bývá zpravidla vyřízena do 30 dní, kdy dostane vyrozumění o jejím výsledku.

alt

Hodnocení e-shopu Agátin svět

S obchodem Agatinsvet.cz je spokojeno velké množství rodičů malých i velkých dětí. Nejčastěji jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s rychlostí doručení nebo dopravou zdarma nad určitou hodnotu. Také oceňují skvělou komunikaci s e-shopem, kde vám moc rádi poradí. Dále kladně hodnotí velký výběr krásných a kreativních hraček a her pro děti, které potěší každou holku i kluka. A mimo jiné je kladně hodnocena častá nabídka Agátin svět slevových kódů a Agátin svět kupónů, díky kterým se dá krásně ušetřit.

Všechny slevy na Agátin svět

E-shop Agátin svět často nabízí skvělé slevy a slevové kódy v rámci oblíbených akcí. Díky těmto slevám můžete chytře nakoupit a výrazně ušetřit. Jedná se o Agátin svět výprodeje, mimořádné slevy, Agátin svět dopravu zdarma nebo oblíbenou slevovou akci Agátin svět Black Friday. Pomocí těchto slevových akcí můžete pořídit kreativní nebo dřevěné hračky pro děti každého věku s výraznou slevou a každá sleva se počítá. Navíc vaší peněžence uděláte velkou radost.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny