AhmadTea slevové akceAhmad Tea

Ahmad Tea - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Ahmad Tea
 • I vy si můžete udělat čajový dýchánek o páté jako správný Brit
 • Jak uplatnit slevu na AhmadTea.cz
 • Jak reklamovat zboží na AhmadTea.cz
 • Hodnocení e-shopu AhmadTea.cz,Všechny slevy na AhmadTea.cz

O e-shopu Ahmad Tea

E-shop Ahmad Tea je specialistou na čaje, takže jej ocení všichni milovníci výběrových čajů nebo teplých nápojů. Najdete zde širokou nabídku černých čajů bez příchuti i s příchutí. Dále ovocné čaje, bylinkové čaje, dále zelené, funkční, ledové nebo rooibos čaje. E-shop mimo jiné nabízí čajové příslušenství. Udělejte si radost nebo kupte blízkému jako dárek krásný hrneček, nebo dárkový set čajů. Dále si můžete pro dokonalý požitek koupit lžičky, sítka, zápisníky a další. Pokud si rádi dopřejete odpočinek s kvalitním čajem, tak Ahmad Tea je pro vás to pravé.

I vy si můžete udělat čajový dýchánek o páté jako správný Brit

Ahmad Tea London je společnost pochází původně z Londýna a má několikaletou historii v produkci jak sypaných, tak porcovaných čajů. Dejte si i vy čaj s mlékem o páté jako správný Brit a uvidíte, že se tyto čajové dýchánky stanou u vás rutinou. Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu AhmadTea.cz, kde jsou kategorie roztříděny na:

 • Výhodné nabídky
 • Čaje
 • Čaje dle balení
 • Dárkové čaje
 • Příslušenství
 • Ahmad Tea

Nejenže AhmadTea.cz nabízí několik druhů čajů jako jsou černé, zelené, čaje rooibos nebo ovocné čaje, ale můžete si také vybrat, jestli preferujete čaj v sypané nebo sáčkové formě. V Ahmad Tea si vybere jednoduše každý milovník kvalitního čaje. Ahmad Tea nabízí na svém e-shopu vše k přípravě kvalitního čaje a záleží už jen na vás, na který budete mít chuť.

alt

Jak uplatnit slevu na AhmadTea.cz

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakoupit čaje či doplňky za ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Mám slevový kupón“, dále kliknete na pole „Ověřit platnost kupónu“ a sleva vám bude následně odečtena.

alt

Jak reklamovat zboží na AhmadTea.cz

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. V případě, že chcete objednané zboží reklamovat, tak v první řadě kontaktujte AhmadTea.cz na e-mail uvedený na webu v sekci Vrácení zboží a reklamace. Popište reklamované zboží a přiložte fotografii. Následně bude e-shop postupovat dle obchodních podmínek. Reklamace se vždy řeší individuálně tak, aby zákazníci byli maximálně spokojeni.

alt

Hodnocení e-shopu AhmadTea.cz

E-shop Ahmad Tea má opravdu hodně spokojených zákazníků. Nejčastěji jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s nízkými cenami a velkým výběrem čajů. Dále se jim líbí doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč, časté slevové nabídky a akce nebo věrnostní program. Zákaznický servis je také hodnocen stejně dobře jako rychlé doručení.

Všechny slevy na AhmadTea.cz

Milujete slevy a rádi ušetříte? Ahmad Tea London často nabízí zákazníkům skvělé slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí jako jsou: Ahmad Tea Výhodná nabídka, Ahmad Tea výprodeje, Ahmad Tea Black Friday, slevy na různé čaje nebo doprava zdarma. Pokud chcete ušetřit využijte Ahmad Tea slevy nebo využijte Ahmad Tea slevové kódy. Každá sleva se vyplatí.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny