Alensa slevy akceAlensa

Alensa - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Alensa
 • Široký výběr dioptrických brýlí, slunečních brýlí a kontaktních čoček na e-shopu Alensa
 • Kde najdete Alensa prodejny?,Seznam prodejen Alensa
 • Jak uplatnit slevu na Alensa,Jak reklamovat zboží přes Alensa
 • Hodnocení e-shopu Alensa,Všechny slevy na Alensa

O e-shopu Alensa

Hledáte jedno místo, kde najdete nejen kvalitní kontaktní čočky a příslušenství, ale i dioptrické nebo sluneční brýle? Pak jste zde na správném místě, protože e-shop Alensa je opravdovým profíkem ve svém oboru. Najdete zde velký výběr kontaktních čoček, roztoků, očních kapek, dioptrických brýlí, slunečních brýlí a také příslušenství ke kontaktním čočkám a k brýlím. Sortiment je opravdu široký a každý si zde přijde na své. Zrak je pro nás velice důležitým smyslem, proto bychom se měli na něho pořádně zaměřit. Proto není od věci si koupit za super ceny opravdu kvalitní brýle nebo dioptrické čočky na míru od profíka Alensa. Nakupujte online z pohodlí domova, využijte Alensa slevový kupón a nebo Alensa slevový kód a chytře ušetřete. Každá sleva udělá radost.

Široký výběr dioptrických brýlí, slunečních brýlí a kontaktních čoček na e-shopu Alensa

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Alensa.cz, kde je sortiment rozdělen do následujících kategorií:

 • Kontaktní čočky
 • Roztoky a oční kapky
 • Příslušenství
 • Dioptrické brýle
 • Sluneční brýle

Dále můžete zvolit filtrování podle typu čoček na:

 • Jednodenní čočky
 • Čtrnáctidenní čočky
 • Měsíční čočky
 • Torické (astigmatické) čočky
 • Multifokální čočky
 • Barevné čočky

Přehledné kategorie vám jistě pomohou vybrat a nakoupit to pravé pro vás, aniž byste nad nákupem strávili několik hodin. Vyberete si přesně kategorii, která vás zajímá. Nakupovat zde můžete čočky různých značek jako Acuvue, Pure Vision, Biofinity, SoftLens, TopVue, Proclear a mnoho dalších. Kromě toho zde najdete i příslušenství pro čočky a brýle. Jsou to pouzdra na kontaktní čočky, oční kapky, pouzdra na brýle, roztoky, oční kapky aplikátory a spoustu jiných potřebných produktů. Brýle si můžete vybírat designové, na řízení, na počítač, sportovní, kovové nebo třeba plastové. Záleží na vašem vkusu. Výběr kontaktních čoček i brýlí je opravdu pestrý a jistě vás mile překvapí ceny, které jsou daleko nižší než u optika. Nakupujte a vybírejte kontaktní čočky, brýle a příslušenství pohodlně z domova a využijte při nákupu Alensa slevové kupóny nebo Alensa slevové kódy se kterými můžete nakoupit ještě výhodněji.

alt

Kde najdete Alensa prodejny?

Obchod Alensa, který je již na českém trhu několik let, funguje hlavně online. Zajít si můžete ale i na kamennou prodejnu - optiku v Praze. Na místě si můžete nechat udělat kompletní vyšetření zraku zdarma a vybrat si brýle, které vám budou nejvíc slušet. Zkušení odborníci vás navíc naučí aplikovat kontaktní čočky a můžete se odborně poradit s čímkoliv ohledně zraku.

Seznam prodejen Alensa

PrahaLazarská 13/8, Praha 2
alt

Jak uplatnit slevu na Alensa

Díky skvělým Alensa slevovým kupónům můžete nakoupit kontaktní čočky, kvalitní dioptrické nebo luxusní sluneční brýle pro muže i ženy skvělé ceny. Stačí slevové akce Alensa bedlivě sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Slevový kód“, následně kliknete znovu na tlačítko „Použít“ a sleva vám bude v dalším kroku odečtena. Tak můžete nakupovat kontaktní čočky svých oblíbených značek nebo brýle, které hledáte. Vyberou si zde i ti nejnáročnější zákazníci.

Jak reklamovat zboží přes Alensa

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Zboží je třeba v tomto případě vrátit v původním stavu, nepoužité a v originálním balení s celým příslušenstvím. Vyplňte formulář odstoupení od smlouvy Alensa, který najdete na stránkách e-shopu. Ten pak můžete zaslat na e-mail obchodu nebo na adresu e-shopu včetně pečlivě zabaleného zboží. Následně vám budou peníze vráceny do 14 dní od doručení odstoupení od smlouvy. Po této lhůtě můžete do 24 měsíců koupené zboží v případě poškození nebo vady reklamovat v rámci Alensa reklamace. Pokud reklamujete kontaktní čočky, musíte je dát do uzavřeného pouzdra včetně nového roztoku. Vadné zboží pak pečlivě zabalte a zašlete jej společně s vyplněným reklamačním formulářem na adresu obchodu. Obchod má 30 dní na vyřízení reklamace a o jejím výsledku budete informováni.

alt

Hodnocení e-shopu Alensa

S e-shopem Alensa je spokojeno hodně zákazníků, kteří zde nakupují opakovaně. Kladná hodnocení a recenze se týkají především široké nabídky kontaktních čoček, dioptrických brýlí a slunečních brýlí od světových značek. Také je kladně hodnoceno levné doručení nebo doprava zdarma nad 800 Kč. Zákazníkům se líbí možnost návštěvy kamenné prodejny, kde si mohou nechat změřit zrak nebo daleko nižší ceny než u optika. Obchod Alensa získal ocenění Ověřeno zákazníky udělené na základě spokojenosti skutečných zákazníků s e‑shopem. Nákup v tomto e-shopu je naprosto bezpečný. E-hop navíc zvítězil v soutěži ShopRoku 2021 v kategorii Cena kvality – oční optika.

Všechny slevy na Alensa

Máte rádi slevy a udělá vám radost, když můžete ušetřit nebo výhodně nakoupit? Internetový obchod Alensa často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí. Jsou to například Alensa výprodeje, dále slevy na různé kategorie a příslušenství, Alensa slevové kupóny nebo Alensa doprava zdarma. Oblíbenou akcí je také Alensa Black Friday, kdy můžete nakoupit kontaktní čočky, dioptrické brýle nebo sluneční brýle za opravdu super ceny! Díky těmto slevám si můžete pořídit třeba polarizační brýle, dioptrické sluneční brýle, barevné čočky nebo počítačové brýle s výraznou slevou.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny