• Účty
 • Kde nakupovat
 • Slevy
 • Pro e-shopy
 • Přihlásit se
  Vyzkoušet Skip Pay zdarma
Aktuální slevyO e-shopu AstratexPohodlné spodní prádlo a plavky pro všechny typy postav na jednom místě Jak uplatnit slevu na Astratex Jak reklamovat zboží na Astratex Hodnocení e-shopu AstratexVšechny slevy na Astratex

Astratex - aktuální slevy

O e-shopu Astratex

E-shop Astratex nabízí ve svém širokém sortimentu pohodlného a kvalitního prádla nejen zboží pro ženy, ale i muže a děti. Vyberte z rozmanité nabídky dámských plavek – ať už jednodílných plavek, dvoudílných plavek nebo plavek pro plnoštíhlé. Také vás potěší široká nabídka podprsenek z kvalitního materiálu od velikostí 65A až do 110E. Dále zde najdete velký výběr kalhotek, nočních košilek, županů a dalších. Nakupujte a vyberte si spodní prádlo či plavky z pohodlí vašeho domova.

Pohodlné spodní prádlo a plavky pro všechny typy postav na jednom místě

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Astratex.cz, kde je sortiment rozdělen do následujících kategorií:
 • Spodní prádlo
 • Noční prádlo
 • Oblečení
 • Dívčí prádlo a chlapecké prádlo
 • Plavky
 • Speciální kategorie
 • Bydlení
 • Výprodej
 • Novinky
Sehnat opravdu skvěle padnoucí spodní prádlo, které je pohodlné a nikde se nezařezává, vůbec není tak lehké, jak se na první pohled možná zdá. Pokud si vyberete svůj vybraný kousek právě přes Astratex, tak vám můžeme garantovat, že budete spokojeni a nebudete s nákupem litovat. Naopak se stanete věrným zákazníkem, který se bude k nákupům pravidelně vracet. Prodeji spodního prádla se společnost Astratex věnuje již od roku 2000. Za tu dobu se stala tak oblíbenou, že v současnosti patří mezi TOP české a slovenské e-shopy prodávající spodní prádlo a plavky. E-shop v současnosti nemá k dispozici kamenné pobočky, vybírat můžete tedy v pohodlí domova a ušetříte tím spoustu času. Prádlo si objednáte, v klidu vyzkoušíte a nepadnoucí kousky jednoduše vrátíte.

Jak uplatnit slevu na Astratex

Díky skvělým Astratex slevám můžete nakoupit spodní prádlo nebo vybrané plavky za super ceny. Stačí slevové akce bedlivě sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Slevový kód“, následně kliknete na tlačítko „Uplatnit“ a sleva vám bude v dalším kroku odečtena.

Jak reklamovat zboží na Astratex

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Po této lhůtě můžete do 24 měsíců koupené zboží v případě poškození nebo vady reklamovat. V případě reklamace vady vyplníte vaše kontaktní údaje, popis vady nebo poškození a informaci o tom, jak si přejete, aby Astratex vadu vyřešil. K oznámení připište číslo objednávky. Reklamované zboží následně pečlivě zabalte, aby při přepravě nedošlo k dalšímu poškození a s vyplněnými informacemi zašlete na adresu uvedenou na stránkách e-shopu. Pokud chcete ušetřit, můžete zaslat reklamované zboží přes Zásilkovnu, kdy stačí nahlásit obsluze kód a dopravu za vás uhradí e-shop Astratex. Jakmile e-shop balíček obdrží, přijetí reklamace vám potvrdí e-mailem a celý proces bývá zpravidla vyřízen do 30 dní.

Hodnocení e-shopu Astratex

E-shop Astratex.cz má velké množství spokojených zákazníků, kteří nakupují pravidelně. Kladná hodnocení a recenze se týkají především kvalitního zákaznického servisu, rychlosti doručení, širokého sortimentu a kvality zakoupeného zboží.

Všechny slevy na Astratex

Pokud máte rádi slevy a potěší vás každá ušetřená koruna, tak e-shop Astratex.cz často nabízí zákazníkům exkluzivní slevy a slevové kupóny. Nezapomíná na oblíbenou akci Astratex Black Friday, kdy můžete nakupovat za mega slevy. Dále e-shop nabízí Astratex výprodeje, sezónní Astratex slevové kódy nebo dopravu zdarma. Díky tomu si zakoupit podprsenky Astratex nebo Astratex plavky se slevou.

Slevy ve stejné kategorii