Babičkářství slevy akceBabičkářství

Babičkářství - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Babičkářství
 • Vyberte originální dárek pro babičku a nezapomenutelný dárek pro dědečka
 • Kde najdete Babičkářství prodejny?,Seznam výdejních míst Babičkářství
 • Jak uplatnit slevu na Babičkářství,Jak reklamovat zboží na Babičkářství
 • Hodnocení e-shopu Babičkářství,Všechny slevy na Babičkářství

O e-shopu Babičkářství

Hledáte originální a zároveň krásné dárky od srdce, které udělají darovanému radost? Pak jste zde na správném místě. E-shop Babičkářství nabízí ve svém širokém sortimentu originální dárky pro všechny seniory. Vybírat můžete z široké nabídky dárků pro babičky a dárků pro dědečky. Nakoupíte zde třeba knihy, hry, filmy, vitamíny, kosmetiku, potraviny, zdravotní pomůcky a mnoho dalšího. Pokud chcete udělat radost svým prarodičům, tak na e-shopu Babičkářství jistě vyberete to pravé. Každý dárek bude pro ně nezapomenutelný a originální. Nakupujte online z pohodlí domova krásné dárky pro babičku a dědečka a využijte u nákupu Babičkářství slevový kupón a Babičkářství slevový kód. Každá sleva udělá radost nejen vám, ale i vaší peněžence.

Vyberte originální dárek pro babičku a nezapomenutelný dárek pro dědečka

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Babičkářství.cz, kde jsou kategorie roztříděny následovně na:

 • Dárky pro babičku
 • Dárky pro dědečka
 • Dárkový poradce
 • Doporučení Dále zde najdete roztřídění dárků na:
 • Zdravotní a praktické pomůcky
 • Dárky pro aktivní babičku/aktivního dědečka
 • Hudba, četba, filmy, hry
 • Dárky pro gurmána babičku/dědečka
 • Vitamíny a kosmetika
 • Knihy vzpomínek a retro dárky
 • Originální dárky
 • Tipy na sváteční dárky
 • TOP 10

Kategorií na e-shopu Babičkářství je opravdu mnoho a je z čeho vybírat. Dále zde najdete různé dárky pro seniory, dárková přáníčka, zábavu na doma, dárky s věnováním, dárky pro celou rodinu, akce a slevy a dárkové knihy. Díky přehledným kategoriím v internetovém obchodě Babičkářství najdete přesně to, co hledáte nebo sháníte. Garantujeme vám, že vaší babičce a vašemu dědečkovi jistě uděláte radost a vykouzlíte jim úsměv na tváři. Maličkosti udělají vždy tu největší radost, protože jsou darovány od srdce. Najdete zde také vtipné a praktické dárky, které pobaví a potěší. Vybírejte krásné a nezapomenutelné dárky pro vaše prarodiče a využijte Babičkářství slevy a Babičkářství slevové kódy, které vám pomůžou nakoupit zboží za skvělé ceny.

alt

Kde najdete Babičkářství prodejny?

Pokud hledáte krásný dárek pro vaši babičku a dědečka, tak si na e-shopu Babickarstvi.cz určitě vyberete ten pravý dárek. E-shop Babičkářství funguje především online, kdy můžete nakupovat zboží z pohodlí vašeho domova, ale můžete se zastavit na výdejním místě si vaši objednávku z e-shopu vyzvednout.

Seznam výdejních míst Babičkářství

PrahaShipmall, P3 Park, Do Čertous 2772/8, 193 00 Praha 20 - Horní Počernice
alt

Jak uplatnit slevu na Babičkářství

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakoupit originální a super dárky pro seniory za ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Slevové kupóny“ následně kliknete na pole „OK“ a sleva vám bude poté odečtena. Slevy a slevové kupóny Babičkářství můžete využít na dárky pro babičku i dědečka k různým příležitostem, ať už to jsou narozeniny, svátek nebo Vánoce. Zakoupit můžete mimo jiné originální dárkové přáníčko, které necháte zabalit do krásného balení. Nebo zde koupíte se slevou dárky pro celou rodinu.

Jak reklamovat zboží na Babičkářství

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Pokud se tak rozhodnete, tak napište o této skutečnosti na e-mail obchodu nebo zavolejte na telefon zákaznické podpory. Poté pečlivě zabalte nepoužité a neporušené zboží zašlete včetně kopie faktury přepravní společností na adresu e-shopu. Do 30 dnů od odstoupení od smlouvy vám budou vráceny peníze zpět na váš bankovní účet. Po této lhůtě můžete do 24 měsíců koupené zboží v případě poškození nebo vady reklamovat. Proces reklamace je naprosto jednoduchý a zvládne ho každý. Opět kontaktujte e-shop buď formou e-mailu nebo telefonicky. Následně vadné zboží pečlivě zabalte a zašlete na adresu obchodu. Nezapomeňte přiložit kopii faktury a písemné sdělení, kde detailně popíšete vadu produktu a ideální řešení reklamace. Reklamace bývá standardně vyřízena do 60 dní.

alt

Hodnocení e-shopu Babičkářství

S e-shopem Babičkářství je spokojeno velké množství zákazníků, kteří zde nakupují pravidelně. Nejčastěji jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s širokým sortimentem krásných dárků a také cenami. Líbí se jim, že na e-shopu koupí nejen dárky pro babičky a dědečky, ale i pro celé rodiny. Pozitivně hodnocena je mimo jiné zákaznická podpora, která vždy ráda poradí a také časté slevové akce a nabídky. Kladně hodnoceno je rychlé doručení a doprava zdarma nad 1 200 Kč. Zákazníkům se mimo jiné líbí, že mohou využít dárkového průvodce a při objednávce mohou využít dárková balení. E-shop je spolehlivý a bezpečný, získal několik ocenění Ověřeno zákazníky, na základně hodnocení skutečnými zákazníky.

Všechny slevy na Babičkářství

Milujete slevy a rádi ušetříte? E-shop Babičkářství.cz často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí jako jsou: Babičkářství výprodeje, dále slevy na různé kategorie, Babičkářství doprava zdarma nebo velice oblíbená akce Babičkářství Black Friday, kdy můžete nakupovat za velice výhodné ceny a ušetřit spoustu peněz. Tak můžete obdarovat nejen vaše blízké krásným a nezapomenutelným dárkem, ale ještě budete mít radost, že se vám nákup skutečně vyplatil. Se slevami můžete nakupovat třeba dárky pro babičku, dárky pro dědečka, hry pro seniory a nebo různé dárky pro důchodce.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny