Bambule slevy kupony akceBambule

Bambule - aktuální slevy

Rozcestník
 • O čem je vlastně Bambule?
 • Roztoč spinner a prozkoumej království hraček, nebo říši bakugan
 • Kde najdu svět hraček?
 • Jak uplatnit slevu na e-shopu Bambule?
 • Jak reklamovat zboží na Bambule.cz,Hodnocení e-shopu Bambule.cz,Všechny slevy na Bambule.cz

O čem je vlastně Bambule?

Chcete hračky? Chcete udělat dětem radost? Chcete být dětmi? Tak to jste na správné adrese. Bambule je jedním z předních hračkářských domů, které u nás v Česku najdete. Zaměřuje se na všechny hlavní dodavatele hraček a Lega. Je na Vás, jestli chcete Vašemu dítěti dopřát nový spinner, protože ve škole už mají modernější, nebo se spíše vydat cestou lega Bakugan, případně pookřát s hračkami inspirovanými příběhem tlapková patrola hračky a jiné. Vše dětské, vše hravé na jednom místě. Tak nebuďte bambule a přijďte do Bambule.

Roztoč spinner a prozkoumej království hraček, nebo říši bakugan

Prozkoumejte všechna zákoutí království hraček Bambule. Objevte nové spinnery, Bakugan, nebo jiné bambule hračky a vyberte si to nejvhodnější z přehledného uskupení:

 • Katalogy
 • Na ven a sport
 • Lego
 • Postavy z TV a her
 • Pro kluky
 • Pro holky
 • Baby
 • Kreativní a naučné
 • Společenské hry
 • Dětské role a profese
 • Dřevěné
 • Plyšové
 • Venkovní hračky

Přehledná a uspořádaná kartotéka hraček všeho druhu. Nesmí být opomenuta ani kvalitní spolupráce, a proto Bambule spolupracuje s předními značkami: Bluetouch, Matel, Lego, Efko, Spin master, Albi, Zapf Creation, Carrera, Hasbro, Bambule, nebo EPPE a další. Zapomenout nesmíte taky na speciální slevové kupóny e-shopu Bambule.cz, skrze které můžete uplatnit slevu na jejich sortiment.

alt

Kde najdu svět hraček?

Království hraček pro spinnery, bakugan a jiné hračky najdeme především v Praze a jejím okolí. Do zbytku republiky sahají především chapadla e-shopu.

Adresa prodejny Bambule:

PRAHAVeletržní 24, 170 00
PRAHAVinohradská 2828/ 151, 130 00
PRAHAVršovická 1527/ 68b, 100 00
PRAHANa Pankráci 86, 140 00
PRAHALodžská 850/ 6, 181 00
PRAHAČeskomoravská 2420/ 15a, 190 00
PRAHARadlická 117, 158 00
PRAHAVeselská 663, Praha 9, 199 06|
PRAHARoztylská 2321/ 19, 148 00
PRAHATyršovo náměstí 1733, 252 63
PRAHANákupní 389/ 3, 102 00
PRAHADobronická 1256, 148 00
PRAHAŘevnická 121/ 1, 155 21
PRAHAChlumecká 765/ 6, 190 00
PRAHANa ochoze 1270, 252 42
PRAHAMokropeská 2027, 252 28
PRAHABarákova 237, 251 01
KLADNOArménská 3277, 272 01
SLANÝHusova 91, 274 01
alt

Jak uplatnit slevu na e-shopu Bambule?

Slev je na e-shopu Bambule.cz hned několik. Tou základní je slevový kupón, který na sobě nese konkrétní kód. Tento kód je potřeba vyplnit do kolonky při platbě v košíku. Po vyplnění kódu se sleva automaticky započte a sníží o daná procenta %. Další možností je klubové členství v Bambule.cz, kde získáte klubové slevy na vybraný sortiment. Zde se stačí zaregistrovat do klubu Bambule na stránkách Bambukle.cz a vybrané zboží si vybrat při přihlášeném účtu. Ceny se tak automaticky poníží o klubovou slevu.

alt

Jak reklamovat zboží na Bambule.cz

Společnost Bambule se řídí klasickým obchodním reklamačním řádem. Pakliže je již při dopravě zásilka viditelně poškozena, zboží nepřebírejte a oznamte tuto skutečnost skrze informační formulář na stránkách Bambule.cz přímo společnosti. Pakliže se tak stane až po rozbalení zboží, je potřeba kontaktovat dodavatele do 2 pracovních dnů, tedy 48 hodin, opět skrze předurčený formulář na stránkách Bambule.cz. V případě že se zbožím nebudete spokojeni a budete jej chtít z jakéhokoli důvodu vrátit, musíte tak učinit do 14 dní od převzetí zboží a předem informovat společnost, opět pomocí speciálního formuláře. Na veškeré formuláře má společnost na svých stránkách odkazy, v sekci reklamační řád. Po doručení jakéhokoli reklamovaného zboží má společnost právo na prozkoumání opotřebení zboží a to do 4 pracovních dnů, poté při kladném rozhodnutí o nepoškození, nejpozději do 10 ti pracovních dnů, musí vrátit platbu kupující straně.

Hodnocení e-shopu Bambule.cz

Dětský sen je nejen pokoj plný hraček, ale taky podnikání, které má smysl. Bambuli doporučuje a chválí 96 % zákazníků, a to smysl opravdu má, jelikož se jedná o velkou spokojenost a ke 100 % nechybí málo. Nejvíce chválená je komunikace, snadná reklamace, široký sortiment a rychlost doručení.

Všechny slevy na Bambule.cz

V Bambuli se dočkáte klasické nálože slev po celý rok. Speciálně můžete očekávat Black friday, back to school, jarní výprodej, doprava zdarma, letní výprodej, zimní výprodej, podzimní výprodej, slevy, akce, sezónní akce a další.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny