BeLenka slevy akceBeLenka

BeLenka - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu BeLenka
 • Prémiová barefoot obuv, ergonomická nosítka, šátky na nošení dětí a další zboží na e-shopu Belenka.cz
 • Kde najdete BeLenka prodejny?
 • Jak uplatnit slevu na BeLenka,Jak reklamovat zboží na BeLenka
 • Hodnocení e-shopu BeLenka,Všechny slevy na BeLenka

O e-shopu BeLenka

Hledáte kvalitní obuv, která se přizpůsobí vám, a nikoliv vy jim? Pak jste na správném místě, protože Internetový obchod BeLenka nabízí skvělé barefood boty za super ceny. V e-shopu Belenka.cz najdete široký sortiment zboží pro všechny ženy, muže i děti. Nakoupíte zde především dámské, pánské a dětské barefoot boty, které jsou precizně vyrobeny přímo vám na míru. Seženete zde však i ergonomická nosítka pro miminka a šátky na nošení dětí. Zboží se nevyrábí ve velkém, jak to mají jiné obrovské řetězce, nýbrž lokálně, a proto je každý výrobek vyráběn v té nejvyšší kvalitě z nejlepších látek a surovin. Produkty jsou vhodné pro citlivou pokožku a jsou vyrobeny v České republice a u sousedů na Slovensku. Veškerý sortiment je navíc za dostupné ceny. Nakupujte online z pohodlí domova, využijte BeLenka slevový kupón a nebo BeLenka slevový kód a chytře ušetřete. Každá sleva udělá radost.

Prémiová barefoot obuv, ergonomická nosítka, šátky na nošení dětí a další zboží na e-shopu Belenka.cz

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu BeLenka.cz, kde je sekce Barefooty – ergonomické boty rozdělena následovně na:

 • Pánské
 • Dámské
 • Dětské
 • Barefoot ponožky
 • Doplňky
 • Barebarics tenisky
 • Dárkový poukaz
 • Speciální nabídka

Druhá sekce s názvem Nošení dětí – šátky a nosítka se dělí na:

 • Nosítka
 • Šátky
 • Doplňky
 • Jak si nastavit nosítko

Sortiment je opravdu široký a je z čeho vybírat. Ptáte se, jak vůbec vznikl celý nápad vytvořit e-shop? Celý tento příběh vymyslela jedna statečná a podnikavá maminka, která neustále přemýšlela nad tím, jak si ulehčit nošení miminka. A tak vymyslela praktická ergonomická nosítka, šátky a další doplňky, které uvítá každá maminka. Zboží z internetového obchodu je nejen velice praktické, ale i pohodlné jak pro maminky, tak i miminka. Kromě tohoto sortimentu najdete v e-shopu také prémiovou barefoot obuv, která je precizně vyráběna z těch nejlepších materiálů přímo v České republice a nebo u našich sousedů na Slovensku. BeLenka si hodně zakládá na kvalitě materiálů a zpracování a využití lokálních produktů nebo surovin. Pokud máte tedy blízko k přírodě nebo tradicím, tak se vám jistě tento e-shop zalíbí. Použité materiály jsou navíc certifikované a jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Nakupujte online z pohodlí vašeho domova a s exkluzivními slevovými kupóny Be Lenka a slevovými kódy Be Lenka chytře ušetřete.

alt

Kde najdete BeLenka prodejny?

Obchod BeLenka.cz funguje především online, kdy můžete nakupovat zboží z pohodlí vašeho domova a nechat si tak objednané zboží přivést až ke dveřím vašeho domu. Samotný obchod však kamennou prodejnu momentálně v České republice nemá. Existuje však mnoho obchodních partnerů, u kterých si můžete zboží BeLenka objednat nebo rovnou vyzkoušet. Takovými obchody jsou například Naboso, Smart Barefoot či Vivobarefoot.

alt

Jak uplatnit slevu na BeLenka

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakoupit kvalitní barefoot obuv a doplňky na nošení miminek za tu nejlepší ceny. Stačí slevové akce Little Shoes sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním k roku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Máte slevový kupón?“, poté použijete pole „Použít“ a sleva vám bude následně odečtena. Slevy a slevové kupóny BeLenka můžete využít k zakoupení prémiové barefoot obuvi, která se přizpůsobí vám, a ne vy jí. A nebo se slevou můžete nakoupit ergonomická nosítka a šátky pro děti.

Jak reklamovat zboží na BeLenka

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Zboží musí být nepoužité, nepoškozené s visačkami a v původním obalu. Zároveň zboží nesmí nést známky nošení a zničení. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, tak jej pečlivě zabalte, aby nedošlo k jeho poškození, k balíčku přiložte kopii faktury a vyplněný formulář o odstoupení od kupní smlouvy, jehož vzor najdete online na webu. Odstoupení můžete případně zaslat i na e-mail. Následně vše zašlete přepravní službou na adresu obchodu. Peníze vám budou vráceny do 14 dní od převzetí zboží prodejcem. Po této 14denní lhůtě můžete do 24 měsíců koupené zboží v případě poškození nebo vady reklamovat v rámci BeLenka reklamace. Proces reklamace je naprosto jednoduchý. Vadné zboží pečlivě zabalte, přiložte k němu kopii faktury a detailní popis vady výrobku. Vše pak zašlete opět na adresu e-shopu. Reklamace bývá vyřízena do 30 dní a o jejím výsledku budete informováni.

alt

Hodnocení e-shopu BeLenka

S e-shopem BeLenka spokojené velké množství lidí, kteří se zde opakovaně vrací za účelem nákupu. Lidem se líbí originální nabídka zboží, které nikde jinde neseženou. Chválí si kvalitní materiály, precizní šití a dlouhou výdrž. Zejména maminky oceňují velice praktické produkty a pomůcky, které jim usnadňují každodenní život. Lidem se líbí také rychle doručení a komunikace se zákaznickou podporou, která mimo jiné funguje i online na chatu. Dále se zákazníkům zamlouvá častá nabídka slevových akcí a výprodejí nebo sekce blog, kde se dočtou mnoho zajímavých rada a informací. V neposlední řadě se lidem líbí bezproblémové vrácení zboží a sleva na první nákup. E-shop BeLenka je spolehlivý, mnoho lidí jej doporučuje a chválí si i několik možností placení a výběr z několika druhů dopravy.

Všechny slevy na BeLenka

Máte rádi slevy a udělá vám radost, když můžete ušetřit nebo výhodně nakoupit? Internetový obchod BeLenka často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí. Jsou to například BeLenka es výprodeje, dále slevy na různé kategorie a doplňky, BeLenka slevové kupóny nebo BeLenka doprava zdarma. Oblíbenou akcí je také BeLenka Black Friday, kdy můžete nakoupit prémiovou barefoot obuv pro ženy, muže i děti a zároveň doplňky pro miminka za opravdu super ceny! Díky těmto slevám si můžete pořídit třeba barefoot boty pro děti, barefoot sandály, barefoot baleríny nebo jiné Be Lenka boty. Nakupujte se slevovými kupóny BeLenka.cz.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny