Benlemi slevové akceBenlemi

Benlemi - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Benlemi
 • Vybavte svému dítěti pokoj u profíka na domečkové postele i dětské pokoje
 • Kde najdete Benlemi prodejny? ,Seznam prodejen Benlemi
 • Jak uplatnit slevu na Benlemi ,Jak reklamovat zboží na Benlemi
 • Hodnocení e-shopu Benlemi ,Všechny slevy na Benlemi

O e-shopu Benlemi

Jestli se poohlížíte po kvalitním nábytku nebo moderních bytových doplňcích za skvělou cenu, tak zde jste na správném místě. Internetový obchod Benlemi nabízí ve svém sortimentu opravdu vše, co vás v souvislosti s bydlením napadne. Vybírat můžete z široké nabídky postelí, psacích stolů, dětského nábytku, židlí, úložných prostorů a dalších. Benlemi dále nabízí i osvětlení, nábytek na zahradu, dekorace, hračky či kvalitní matrace, na kterých se vám bude spát jako v bavlnce. Najdete zde zkrátka vše pro vaše bydlení i zahradu. Nakupujte a vybírejte nábytek i doplňky z pohodlí vašeho domova a s exkluzivními slevovými kupóny chytře ušetřete.

Vybavte svému dítěti pokoj u profíka na domečkové postele i dětské pokoje

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Benlemi.cz, kde jsou kategorie roztříděny na:

 • Postele
 • Matrace
 • Textil
 • Úložné prostory
 • Učící věže
 • Dekorace
 • Hračky
 • Židle
 • Stoly
 • Osvětlení
 • Nábytkové sestavy
 • Zahrada
 • Poukazy

Díky přehledným kategoriím na e-shopu Benlemi dokážete hravě vybavit jak ložnici, dětský pokoj nebo pracovnu i zahradu. Kvalita nábytku je na místě, Benlemi je česká firma a zakládá si na kvalitě zpracovaného dřeva i celkové výrobě produktu. Tento obchod se navíc zabývá hlavně dětským nábytkem, kdy můžete vybírat z velké nabídky domečkových postelí, závěsných křesel, dětských postelí, závěsných houpaček, úložného nábytku a dalších. Slevové kódy Benlemi se navíc budou hodit, abyste si mohli zařídit nové bydlení nebo vyměnit starý nábytek, a přitom ještě ušetřit a nakoupit se slevou. Benlemi slevy a Benlemi slevové kódy vám pomůžou nakoupit zboží za skvělé ceny.

alt

Kde najdete Benlemi prodejny?

Zakoupené zboží si můžete osobně vyzvednout na výdejním místě v Opavě. Musí však být zaplaceno předem. Na místě můžete provést také reklamaci zboží.

Seznam prodejen Benlemi

OpavaSadová 121/4, 746 01 Opava
alt

Jak uplatnit slevu na Benlemi

Díky skvělým slevovým akcím Benlemi můžete nakoupit nábytek či doplňky za ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Vložit slevový kupón“, dále použijete tlačítko „Použít“ a sleva vám bude následně odečtena. Slevy a slevové kupóny Benlemi můžete využít na zařízení, zútulnění nebo obměnu celého domova.

Jak reklamovat zboží na Benlemi

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Zboží je třeba vrátit čisté a nepoužité. Po této lhůtě můžete do 24 měsíců koupené zboží v případě poškození nebo vady reklamovat. Odstoupení od smlouvy či reklamaci můžete podat písemně nebo ideálně přes elektronický formulář na stránkách e-shopu. V případě reklamace nejlépe přiložte k dokumentaci fotografii. Po vyplnění všech potřebných údajů ve formuláři vás následně bude kontaktovat pověřená osoba o dalším průběhu, a to buď e-mailem nebo na vámi uvedeném telefonním čísle. Reklamace bývá vyřízena do 30 dnů.

alt

Hodnocení e-shopu Benlemi

S e-shopem Benlemi je spokojeno opravdu velké množství lidí. Nejčastěji jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s rychlostí doručení, velkým výběrem nábytku a dekorací nejen pro děti. Oceňují také snadnou montáž a krásné provedení nábytku. Pak také skvělou zákaznickou podporu, věrnostní slevy a Benlemi blog. Zákazníci chválí mimo jiné oblíbené domečkové postele, které se dětem moc líbí, a navíc jsou velmi praktické. E-shop získal certifikát Ověřeno zákazníky, takže se nákupu nemusíte vůbec bát.

Všechny slevy na Benlemi

Milujete slevy a rádi ušetříte? E-shop Benlemi často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí jako jsou: Benlemi výprodeje, dále slevy na různé kategorie a doplňky, Benlemi slevové kupóny nebo Benlemi slevové kódy. Oblíbenou akcí je také Benlemi Black Friday, kdy můžete nakoupit zboží za opravdu super ceny! Díky těmto slevám si můžete pořídit dřevěný nábytek s výraznou slevou a koupit tak třeba něco nového do obýváku, dětského pokoje a ložnice.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny