BezvaSport

BezvaSport - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Bezvasport
 • BezvaSport slevy a slevové kupóny potěší nejen nadšence sportu
 • Kde najdete BezvaSport prodejny? ,Seznam odběrných míst BezvaSport
 • Jak uplatnit slevu na BezvaSport,Jak reklamovat zboží na BezvaSport
 • Hodnocení e-shopu BezvaSport,Všechny slevy na BezvaSport

O e-shopu Bezvasport

Pokud hledáte jedno místo, kde si můžete pořídit kvalitní a značkové sportovní oblečení, plavky či boty za super ceny, tak zde jste na správném místě. E-shop Bezvasport.cz nabízí nejen zmíněné sportovní zboží na různé typy sportu, ale i oblečení pro ženy, muže i děti a různé sportovní doplňky či vybavení. Pokud chcete být in, tak můžete vybírat z nových kolekcí nebo si vyberte podle ročního období či typu sportu. Nakupujte funkční oblečení na sport a další příležitosti z pohodlí vašeho domova.

BezvaSport slevy a slevové kupóny potěší nejen nadšence sportu

Kompletní nabídku sportovního oblečení a doplňků na sport si můžete prohlédnout na e-shopu Bezvasport.cz, kde jsou kategorie sportu roztříděny na:

 • Vodní sporty
 • Běh
 • Fotbal
 • Fitness
 • Tenis
 • Golf
 • Inline sporty
 • Cyklistika
 • Box
 • Outdoor
 • Lyžařské doplňky

Řada oblečení a módních doplňků je vyrobena slavným značkami jako jsou Lacoste, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Adidas, Nike a spoustou dalších. Pořiďte si to nejlepší vybavení na sport. Při koupi využijte Bezvasport slevové kupóny nebo Bezvasport slevové kódy a nakupujte tak daleko výhodněji a levněji. Každá sleva se přeci počítá.

alt

Kde najdete BezvaSport prodejny?

E-shop BezvaSport nabízí vyzvednutí objednávky osobně na jednom ze svých odběrných míst. Těch je v České republice hned několik, ať už v Praze, Brně nebo Plzni. Na odběrném místě si můžete objednané zboží vyzkoušet. To, co vám nebude vyhovovat, můžete na místě nechat.

Seznam odběrných míst BezvaSport

Praha 5Plzeňská 414/20, Praha 5, 150 00, vchod 5 min chůze od OC Smíchov
Praha 2Lazarská 8, Praha 2, 120 00
Praha 8 Služská 10, Praha 8, 180 00
BrnoVáclavská 237/6, Brno, 603 00
PlzeňKardinála Berana 1053/26, Plzeň, 301 00
alt

Jak uplatnit slevu na BezvaSport

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakoupit sportovní oblečení, obuv nebo sportovní doplňky za super ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně koupit. Vybraný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Slevový kupón vložíte do pole s označením „Použít kupon“, po kliknutí na tuto kolonku se vám zobrazí pole „Vyplňte kód slevového kuponu“ a kód následně vložíte. Sleva vám bude v dalším kroku odečtena.

Jak reklamovat zboží na BezvaSport

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 60 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Ideální je, když zakoupené zboží vracíte čisté, nepoškozené a v původním obalu. Po této lhůtě můžete do 24 měsíců koupené zboží v případě poškození nebo vady reklamovat. Při reklamaci vyplňte online formulář na stránkách e-shopu, kde vyplníte všechny potřebné informace a na konci formuláře bude uvedena adresa, kam je třeba zboží zaslat. Opět platí, že by reklamované zboží mělo být čisté a vhodně zabalené. Standardní doba vyřízení reklamace je do 30 dnů od doručení zboží na reklamační oddělení BezvaSportu.

alt

Hodnocení e-shopu BezvaSport

S e-shopem BezvaSport.cz je spokojeno velké množství zákazníků. Nejčastěji jsou zákazníci spokojeni s rychlostí doručení, výhodou cenou, velkým výběrem zboží, bezproblémovou komunikací a kvalitou zboží. Zákazníci si také chválí, že zboží mohou vrátit do 60 dnů nebo to, že si mohou zboží vyzkoušet na výdejním místě. Také se jim líbí tabulka velikostí a výhodná cena doručení.

Všechny slevy na BezvaSport

Milujete výhodné slevy a akce? E-shop Bezvasport.cz pravidelně nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí jako jsou: BezvaSport Black Friday, BezvaSport výprodeje, dále slevy na různé kategorie a doplňky či doprava zdarma. Oblíbenou slevovou akcí je mimo jiné BezvaSport Výprodej skladu. Díky BezvaSport slevám můžete vybírat trička, mikiny, bundy, sportovní šaty, vesty či obuv za super ceny.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny