• Účty
 • Kde nakupovat
 • Slevy
 • Pro e-shopy
 • Přihlásit se
  Vyzkoušet Skip Pay zdarma
Aktuální slevyO e-shopu Bio Detox Himalájská sůl a jiné poklady, jako v poličkách – Bio Detox kredencKde najdete Bio Detox prodejny?Jak uplatnit slevu v Bio Detox?Reklamace v Bio DetoxHodnocení e-shopu Bio-detox.czVeškeré slevy v Bio-detox.cz

Bio Detox - aktuální slevy

O e-shopu Bio Detox

Naše tělo, naše všechno. Míváte někdy pocit, že mu nedáváte přesně to, co potřebuje? Zkuste tělu dopřát něco lehčího, něco, co ho malinko promaže a ke zdraví nakopne. Zkuste Bio detox. Nejúčinnější cesta ke zdravějšímu organismu. Na stránkách e-shopu Bio Detox se dozvíte jak uvařit quinou, co je to například ostropestřec, kam všude můžete přidat Himalájská sůl a další cenné rady pro Vaše dobroty. Pomůžete si také v případě potřeby detoxikační bionáplasti a další. Zkrátka kompletní bio detoxikační kůra Vašeho těla.

Himalájská sůl a jiné poklady, jako v poličkách – Bio Detox kredenc

Projděte si kompletní nabídku Bio Detox e-shopu dle rozřazení do přehledných kategorií:
 • Zdravé potraviny
 • Ořechy, sušené plody
 • Vitamíny, doplňky stravy
 • Problematika
 • Náplasti
 • Dárkové balení
 • Články
Máte vše? Určitě? Na nic nezapomeňte, ani na kuriozity, jako ostropestřec a ulehčete svým játrům. Nezapomeňte ani na slevové kupóny se slevovými kódy skrze portál Skippay.cz

Kde najdete Bio Detox prodejny?

Bio detox je čistě e-shop, osobní odběr možný pouze na provozovně:
Frenštát pod RadhoštěmMartinská čtvrť 1702, 744 01

Jak uplatnit slevu v Bio Detox?

Není to náročné. Pro slevy se v Bio detox nechodí daleko. Jednou z možností je navštívení jejich samotného webu bio-detox.cz, kde je potřeba si nabídku pohlídat a v případě slevy po ní skočit. Využít můžete také odebírání newsletteru od Bio Detox, které Vám budou chodit prostřednictvím letáku do mailu. Další možností je využití slevového kódu, který je na speciálním slevovém kupónu. Zde stačí zapsat kód z kupónu do určené kolonky při dokončování objednávky na webu a cena se automaticky sníží.

Reklamace v Bio Detox

V případě potřeby vrácení zboží, na což máte 14 dní bez udání důvodu, nebo jednoduché reklamace, stačí kontaktovat Bio Detox samotný. Využijte k tomu buď mail info@bio-detox.cz, nebo číslo 775 160 048. Tým Bio Detox se postará o zbytek.

Hodnocení e-shopu Bio-detox.cz

Ulehčí nejen Vašemu traktu, ale i Vašemu svědomí. S Bio Detox si totiž můžete být jistí, že jste vsadili na toho správného koně. Celých 97 % zákazníků bylo se službou e-shopu Bio Detox spokojených a transakci by nejen rádo zopakovalo, ale i doporučilo. Perfektní byla zejména komunikace, doprava, výběr, a hlavně kvalita a účinnost zboží.

Veškeré slevy v Bio-detox.cz

Nečekejte na slevy, berte je útokem. V Bio Detox můžeme očekávat slevové akce jako black Friday, letní slevy a akce, jarní slevy a akce, vánoční slevy, podzimní slevy a akce, letní slevy, příprava na sezónu, výprodej, slevy, sezónní slevy a další. Využít se dají také slevové kódy v rámci speciálních slevových kupónů.

Slevy ve stejné kategorii