Candylife slevy akceCandylife

Candylife - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Candylife
 • Vybírejte z největší nabídky sladkých dobrot z celého světa na e-shopu Candylife
 • Kde najdete Candylife prodejny?,Adresa výdejního místa Candylife
 • Jak uplatnit slevu na Candylife,Jak reklamovat zboží na Candylife
 • Hodnocení e-shopu Candylife,Všechny slevy na Candylife

O e-shopu Candylife

Milujete sladkosti a nedokážete si den bez sladké dobroty představit? Pak jste na správném místě, protože internetový obchod Candylife je přesně pro vás. V široké nabídce tohoto sladkého ráje najdete různé cukrovinky a dobroty, které v obyčejném obchodě nenajdete. Vybírat si můžete různé boxy, třeba americké boxy, anglické boxy, Flipz boxy, lízátkové boxy, žvýkačkové boxy nebo Reese's boxy. Pokud milujete překvapení, tak si můžete koupit mystery box, u kterého předem nevíte, co vám přijde. Dále zde koupíte různé čokoládové tyčinky, tabulky čokolád, bonbony, chipsy, nápoje, proteinové tyčinky, lízátka, pendreky i cereálie. Všechny sladkosti a boxy se hodí jako super dárek pro někoho, kdo slaví narozeniny nebo svátek a zároveň má rád sladké. S tímto e-shopem nešlápnete při výběru vedle. Nakupujte online z pohodlí vašeho domova a když využijete při nákupu Candylife slevový kupón nebo Candylife slevový kód, tak chytře ušetříte a každá sleva přece počítá.

Vybírejte z největší nabídky sladkých dobrot z celého světa na e-shopu Candylife

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu www.Candylife.cz, kde jsou kategorie rozděleny následovně na:

 • Boxy sladkostí
 • Sladké
 • Slané
 • Nápoje
 • Potraviny
 • Novinky
 • Akce
 • Ostatní

Internetový obchod Candylife potěší všechny příznivce sladkostí a sladkých dobrot. Ať už hledáte sladkosti pro sebe nebo pro vašeho blízkého, tak Candylife je ta pravá volba. Nakoupíte zde totiž sladké, které nikde jinde nekoupíte a také sladkosti ze zahraničí. Z boxů můžete nakupovat malé a velké mystery boxy, které jsou vhodné pro všechny, kdo mají rádi překvapení. Dále kyselé boxy, žvýkací boxy, mix boxy nebo Pedro boxy. Kromě toho v e-shopu koupíte i samostatné sladkosti. Bonbóny, čokolády a čokoládové tyčinky, nápoje, lízátka nebo pásky. Dále pendreky, slané dobroty, želé, žvýkačky, cereálie, popcorn a mnoho dalšího. Cukrovinky se nikde jinde neprodávají a na Candylife koupíte sladkosti z celého světa. Ať už z Anglie, Ameriky, Japonska nebo Švédska. Nakupujte chytře online z pohodlí vašeho domova kvalitní čokoládu a s exkluzivními slevovými kupóny Candylife a slevovými kódy Candylife chytře ušetřete.

alt

Kde najdete Candylife prodejny?

Pokud hledáte super cukrovinky z celého světa za skvělé ceny, tak je e-shop Candylife pro vás ten pravý. Internetový obchod funguje online, kdy si můžete nechat zboží doručit až domů ke dveřím. Nicméně zboží si můžete vyzvednout i osobně na výdejním místě v Táboře. bude pro vás zboží připraveno k vyzvednutí, budete o tom informováni.

Adresa výdejního místa Candylife

TáborMěšická 1725/4 – Tábor
alt

Jak uplatnit slevu na Candylife

Díky skvělým Candylife.cz slevovým kupónům můžete nakupovat sladkosti a cukrovinky z celého světa skvělé ceny. Stačí slevové akce Candylife bedlivě sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Vložit slevový kupón“, následně kliknete znovu na tlačítko „Přidat“ a sleva vám bude v dalším kroku odečtena. Díky slevám můžete zakoupit vlastní boxy plné cukrovinek nebo už předpřipravené boxy vašich oblíbených dobrot. Boxy můžete darovat někomu, kdo miluje sladké. Jistě mu uděláte radost. Nakupujte chytře se slevou.

Jak reklamovat zboží na Candylife

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Nejde však vrátit zboží, které bylo speciálně upraveno na přání zákazníka, které podléhá rychlé zkáze nebo z hygienických důvodů. Zboží nejde vrátit ani v případě, pokud bylo použito, spotřebováno nebo vytaženo z obalu. Pokud si nejste ohledně vráceno zboží jistí, důkladně si přečtěte obchodní podmínky. V případě vracení je třeba odeslat obchodu prohlášení o odstoupení od smlouvy. Využít můžete vzorový formulář, který najdete na webu e-shopu. Ten zašlete pak e-mailem nebo společně s balíčkem a kopií faktury na adresu společnosti. Zboží můžete také do 24 měsíců od nákupu reklamovat, pokud není uvedeno jinak. V případě vady zboží je možné reklamaci vyřešit výměnou za nové zboží, opravou zboží, slevou nebo odstoupením od smlouvy. V případě reklamace se obraťte na zákaznickou podporu obchodu, kde se domluvíte na dalším postupu. Obchod má 30 dní na vyřízení reklamace a o jejím výsledku budete informováni.

alt

Hodnocení e-shopu Candylife

Na internetový obchod Candy life najdete mnoho kladných recenzí od všech milovníků sladkostí, kteří zde nakupují opakovaně nebo velice často. Kladná hodnocení a recenze se týkají velké nabídky různých cukrovinek a sladkostí a také různých boxů sladkostí. Kladné recenze patří častým Candylife slevovým kódům a akcím. Lidem se líbí možnost osobního vyzvednutí na výdejním místě v Táboře a doprava zdarma nad 999 Kč. Pozitivní recenze jsou napsány i na rychlé doručení, skvělé ceny a sekci Akce, kde mohou koupit zahraniční sladkosti, které nikde v obchodě nekoupí, a navíc s výraznou slevou. E-shop Candylife.cz získal ocenění Ověřeno zákazníky udělené na základě spokojenosti skutečných zákazníků s e-shopem. Nákup v tomto obchodě je naprosto bezpečný.

Všechny slevy na Candylife

Pokud milujete slevy a udělá vám radost každá ušetřená koruna, tak e-shop Candylife.cz často nabízí zákazníkům exkluzivní slevy a Candylife slevové kódy. Samozřejmě nezapomíná na oblíbenou akci Candylife Black Friday, kdy můžete nakupovat za mega slevy. Dále e-shop nabízí Candylife výprodeje, Candylife dopravu zdarma či jiné slevové akce. Díky tomu můžete nakupovat třeba Jelly Fruit nebo mega box plný sladkostí. Dále Candy box, mystery box nebo si sami můžete namixovat vlastní box podle toho, jaké sladkosti máte nejraději. Ať už jsou to bonbony, žvýkačky, čokolády nebo různé značky jako Reese's, Nerds nebo Flipz. S exkluzivními slevami udělejte radost nejen sobě, ale i vaší peněžence.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny