Chocolissimo slevy akceChocolissimo

Chocolissimo - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Chocolissimo
 • Nakupujte čokoládové dárky vhodné pro jakoukoliv příležitost na Chocolissimo.cz
 • Jak uplatnit slevu na Chocolissimo
 • Jak reklamovat zboží na Chocolissimo
 • Hodnocení e-shopu Chocolissimo,Všechny slevy na Chocolissimo

O e-shopu Chocolissimo

Milujete kvalitní čokoládu a den bez ní si nedokážete v žádném případě představit? Pak zbystřete, protože e-shop Chocolissimo je tady přesně pro vás. Choccolissimo je svět čokolády a vybere si zde každý její milovník. Z široké nabídky čokoládových dobrot si můžete vybrat čokoládové pralinky, kvalitní čokoládu, různé pamlsky a nebo personalizované dárky. Ty jsou velice vhodné jako dárek pro někoho, koho máte rádi a chcete mu udělat radost něčím originálním. E-shop Chocolissimo nabízí dárky pro jakoukoliv příležitost. Ať už k narozeninám, svátku, na Valentýna, Vánoce a nebo jiné příležitosti. Také zde koupíte dárky pro zamilované, na svatbu a nebo vhodné jako poděkování. Nakupujte a vybírejte z široké nabídky čokoládových delikates a udělejte radost sobě nebo někomu ve vašem okolí. Při nákupu využijte Chocolissimo slevový kupón nebo Chocolissimo slevový kód, tak chytře ušetříte a každá sleva přece počítá.

Nakupujte čokoládové dárky vhodné pro jakoukoliv příležitost na Chocolissimo.cz

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Chocolissimo.cz, kde jsou kategorie rozděleny následovně na:

 • Chocolissimo
 • Chocotelegram
 • Firemní dárky
 • Dále se sortiment kategorie Chocolissimo dělí na:
 • Valentýn
 • Dárky
 • Personalizované dárky (fotodárky)
 • Čokoládové pralinky
 • Čokoládové formy a tvary
 • Přání
 • Výprodej

Tento e-shop ocení všichni fanoušci kvalitní čokolády. Koupíte zde dárky pro ženy i dárky pro muže, dárky pro zamilované nebo dárky pro různé příležitosti. Dále zde koupíte dárky pro děti, gurmány, sportovce a nebo dárky k poděkování, k výročí vztahu nebo zásnubám. Velice oblíbená je kategorie Personalizované dárky. Pokud chcete obdarovat někoho originálním dárkem přímo na míru, tak zde nešlápnete vedle. Koupit tak můžete čokoládu balenou do krabičky s fotografií, čokolády s různým potiskem na míru, s gravírováním a můžete také vytvořit vlastní čokoládu. Aby toho nebylo málo, tak obchod Chocollisimo nabízí i různé čokoládové pralinky, čokoládové figurky, hořkou čokoládu, fondue, truffles nebo čokoládové tabulky. Ty jsou samozřejmě v bílé, mléčné i hořké variantě. Nakupujte chytře online z pohodlí vašeho domova kvalitní čokoládu a s exkluzivními slevovými kupóny Chocollisimo a slevovými kódy Chocollisimo chytře ušetřete.

alt

Jak uplatnit slevu na Chocolissimo

Díky skvělým Chocolissimo.cz slevovým kupónům můžete nakupovat čokoládové mlsky pro všechny milovníky sladkého za ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce Chocolissimo bedlivě sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Zadejte slevový kód“, následně kliknete znovu na tlačítko „Ok“ a sleva vám bude v dalším kroku odečtena. Díky slevám můžete zakoupit různé personalizované dárky, čokoládové figurky, tabulky čokolády, dárek pro muže k valentýnu nebo výborné čokoládové pralinky. A pokud chcete něco speciálního, tak si můžete vytvořit vlastní čokoládu na míru.

alt

Jak reklamovat zboží na Chocolissimo

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Vrácení zboží v tomto obchodě je však složitější, kvůli vlastnosti produktů. Nelze vrátit zboží, které bylo speciálně upraveno na přání zákazníka. Navíc nesmí být zboží opotřebené, spotřebované, poškozené nebo vytažené z obalu. Pokud se pro vrácení zboží rozhodnete, prvně o této skutečnosti informujte e-shop prostřednictvím e-mailu. Do něj napište, že odstupujete od smlouvy a připište číslo objednávky. Vše pak pečlivě zabalte a zašlete na adresu společnosti. Peníze vám budou vráceny zpět do 14 dní od přijetí zboží e-shopem. Na veškeré zboží máte záruku 24 měsíců, během které můžete uplatnit reklamaci, pokud není uvedeno jinak. Reklamace probíhá naprosto stejně jako vrácení zboží. Opět kontaktujte e-shop formou e-mailu. Detailně popište vadu produktu a přiložte i fotografii. Následně se domluvíte na individuálním řešení reklamace.

alt

Hodnocení e-shopu Chocolissimo

Na internetový obchod Chocolissimo najdete mnoho kladných recenzí od všech milovníků čokolády, kteří zde nakupují opakovaně nebo velice často. Pozitivní hodnocení a recenze se týkají velké nabídky různých čokoládových dobrot a originálních čokoládových dárků. Kladné recenze patří nabízeným slevovým kódům a akcím. Lidem se líbí doprava zdarma nad 2 000 Kč a několik možností způsobu dopravy a platby. Pozitivní recenze jsou napsány i na rychlé doručení a skvělé ceny V neposlední řadě si chválí, že si mohou lidé vyrobit vlastní čokoládu a nebo někomu dát personalizovaný dárek. E-shop Chocolissimo.cz získal hodnocení přes 90 % na základě dotazníků spokojenosti. Nákup v tomto obchodě je naprosto bezpečný a garantujeme vám, že se stanete pravidelným zákazníkem.

Všechny slevy na Chocolissimo

Pokud máte rádi slevy a různé slevové kupóny a slevové akce, tak teď zbystřete. E-shop Chocolissimo.cz často nabízí zákazníkům exkluzivní slevy a Chocolissimo slevové kódy. Samozřejmě nezapomíná na oblíbenou akci Chocolisimo Black Friday, kdy můžete nakupovat za mega slevy. Dále e-shop nabízí Chocolissimo výprodeje, Čokolandia dopravu zdarma či jiné slevové akce. Díky exkluzivním slevám můžete levněji nakoupit třeba valentýnský dárek pro muže, čokoládové figurky, adventní kalendář čokoládový a mnoho dalšího. Nakupujte chytře se slevami a udělejte si radost dobrou a kvalitní čokoládou.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny