Chopsticks výprodejChopsticks

Chopsticks - aktuální slevy

Rozcestník
  • Shirataki nudle a vše c o k nim patří… Vítejte v království Chopsticks
  • A co vše najdu na Chopsticks?
  • Kde najdu produkty Chopsticks?
  • Jak uplatnit slevu na e-shopu Chopsticks? ,Jak reklamovat zboží na Chopsticks.cz
  • Hodnocení e-shopu Chopsticks.cz,Všechny slevy na Chopsticks.cz

Shirataki nudle a vše c o k nim patří… Vítejte v království Chopsticks

Východní kuchyně si získala místo v našich srdcích už před nějakou dobou. Od té doby si klasický měsíc málo kdo dokáže představit bez lahodných Shirataki nudlí, nebo doplňků jako vodní kaštan, sodžu dalších dobrot. Ne každý to ale s nudlemi umí, všichni však víme, že ingredience a stolování jsou základ. Navštivte tedy království zlatého hřebu východní kuchyně a vyzkoušejte dobroty na e-shopu Chopsticks. Je třeba zkoušet nové věci, instantní nudle nejsou vše, ale i ty zde najdete.

A co vše najdu na Chopsticks?

Projděte si kompletní sortiment a vše, co můžete na e-shopu s asijskými dobrotami najít:

  • Potraviny celé Asie
  • Non-food produkty
  • Akční nabídky
  • Výprodej
  • Velkoobchod/ B2B

Kompletní široký výběr bestsellerů jako Shirataki nudle, Gochugaru, Gochujang, instantní nudle a další. Zapomenout nesmíte taky na speciální slevové kupóny e-shopu Anareus.cz, skrze které můžete uplatnit slevu na jejich sortiment.

alt

Kde najdu produkty Chopsticks?

Chopsticks jsou velmi svěží e-shop a kamenným prodejnám zatím moc neholdují. Disponují však jedním výdejním místem pro osobní odběr:

PrahaBudova H3, Big Box logistický areál, Ve Žlíbku 1800/ 77, 193 00 Praha
alt

Jak uplatnit slevu na e-shopu Chopsticks?

Slev je na e-shopu Anareus.cz hned několik. Tou základní je slevový kupón, který na sobě nese konkrétní kód. Tento kód je potřeba vyplnit do kolonky při platbě v košíku. Po vyplnění kódu se sleva automaticky započte a sníží o daná procenta %. Další způsob, jak získat slevu, je založit sledovat samotné stránky, jelikož zde máte hned dvě sekce, ve kterých se ke zlevněnému zboží dostanete. Konkrétně se jedná o sekci „Akční nabídky“ a „Výprodej“, kde naleznete již zlevněné produkty a že jich není málo.

Jak reklamovat zboží na Chopsticks.cz

Reklamace zde probíhá stejně jako na všech úspěšných e-shopech velmi snadno. Ideální postup je kontaktování podpory Chopsticks na adresách: info@chopsticks.cz, případně můžete rovnou zavolat na 773 649 666. Zde Vám pracovníci Chopsticks vše vysvětlí a navedou Vás na nejsnazší cestu reklamace.

alt

Hodnocení e-shopu Chopsticks.cz

Na Východu to prostě umí. Pracují jako včelky, a to se osvědčilo i s východním sortimentem. Hodnocení 5/5 hvězdiček a 98 % na Heuréce mluví za vše. Není tedy divu, že se zákazníci tak často vracejí.

Všechny slevy na Chopsticks.cz

Na Chopsticks.cz se dostanete ke spoustě slev. Těmi základními jsou akční slevové kupóny s konkrétními kódy. Dále se můžete podívat do záložky se názvem Akční nabídky, kde objevíte zboží, na které se již vztahuje nějaká zajímavá nabídka, nebo také Výprodej. Mimo tyto slevy na sortiment e-shopu Chopsticks.cz můžete zachytit také slevy jako black Friday, sezónní výprodej, vánoční výprodej, letní výprodej a jiné.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny