Country Life slevové kupóny

Country Life - aktuální slevy

Rozcestník
  • O e-shopu Country Life
  • Žít zdravě s Country Life je snadné
  • Kde najdete prodejny Country Life?,Praha a okolí:
  • Jak uplatnit slevu na Country Life?,Jak vrátit nebo reklamovat zboží?
  • Co o Country Life říkají zákazníci?,Všechny slevy Country Life hezky pohromadě

O e-shopu Country Life

Country Life se postará o vaše zdraví se vším všudy. Obchod s biopotravinami a ekologickou drogerií má na českém trhu tradici již od roku 1991, kdy ho jako rodinný podnik založil jeden z průkopníků biopotravin u nás Otakar Jiránek. Nyní je Country Life největší český internetový obchod pro zdravý životní styl. Za dostupné ceny nabízí nejen suroviny nejvyšší kvality, ale také ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku. Od bio pečiva, bio ovoce a zeleniny, bezobalových potravin přes veganské produkty a produkty zdravé výživy až po eko čistící prostředky, přírodní zubní pasty a mnoho dalšího.

Žít zdravě s Country Life je snadné

Na e-shopu se snadno zorientujete, ať už jdete pro kuskus, pohanku, matcha nápoj nebo třeba ekologický prací prášek. Kategorie produktů jsou rozděleny na:

  • akční produkty
  • biopotraviny
  • přírodní kosmetika
  • ekologická drogerie

Tipy, triky, rady a zajímavosti ze světa zdraví se dozvíte v kategorii Blog a recepty. Country Life má také své Prodejny a dokonce Restaurace, kde si pochutná nejen milovník zdravé kuchyně. Více o příběhu rodinného českého podniku na vás česká v kategorii O nás.

alt

Kde najdete prodejny Country Life?

Chodíte rádi nakupovat? V prodejnách Country Life budete mít nejen dostatek času si všechno v klidu prohlédnout, ale také vám bude kdykoliv po ruce příjemný personál, kdybyste si náhodou s nákupem nevěděli rady.

Praha a okolí:

Praha 1 - Prodejna MelantrichovaMelantrichova 15 , 110 00
Praha 1 - Prodejna bio a přírodní kosmetikyLiliová 11, 110 00
Praha 6 - Prodejna Čs. armádyČs. armády 30, 160 00
Praha 7 - Prodejna KorunovačníKorunovační 310/2
Nenačovice u Berouna - Prodejna ArchaNenačovice 87, 266 01
Rudná u Prahy - Vzorková prodejna RudnáK Vypichu 1 039, hala č. 7 (areál Prologis), 252 19
alt

Jak uplatnit slevu na Country Life?

Se slevovými kupóny se postaráte o celou rodinu za skvělou cenu. Stačí zkopírovat zvolený slevový kód a vložit ho při dokončování objednávky do pole „Mám slevový poukaz“. Pak už jen vše potvrdíte a sleva se vám automaticky odečte při placení.

Jak vrátit nebo reklamovat zboží?

U většiny potravin Country Life je vyznačena minimální trvanlivost. Datum minimální trvanlivosti nemusí být uvedeno na obalu kosmetického prostředku. U těchto výrobků se uvádí údaj o době, po kterou lze prostředek po otevření používat, aniž by došlo k poškození spotřebitele. Zákazník může ze zákona odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Stačí jen událost nahlásit prodejci, a to elektronicky na e-mail objednavkyeshop@countrylife.cz či eshop@countrylife.cz nebo písemně na adresu provozovatele. V případě reklamace je postup stejný jako u vrácení. Vše nejprve elektronicky oznámíte a prodejce vás bude informovat o dalším postupu.

alt

Co o Country Life říkají zákazníci?

S nákupy v Country Life je spokojeno 96 % všech zákazníků. Mezi největší přednosti obchodu řadí široký výběr zboží, rychlost doručení při objednávkách online, spolehlivost a přesnost, přístup k zákazníkovi, precizní balení a v neposlední řadě výhodné ceny.

Všechny slevy Country Life hezky pohromadě

Na Country Life ušetříte mimo akční nabídky na e-shopu také při nákupech v kamenných prodejnách či běžných supermarketech a hypermarketech, kde prodejce své zboží nabízí. Každý zákazník se může zároveň přihlásit do Věrnostního programu Country Life se speciálními slevami a dárkovými poukázkami.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny