• Účty
  • Kde nakupovat
  • Slevy
  • Pro e-shopy
  • Přihlásit se
    Vyzkoušet Skip Pay zdarma
Aktuální slevyO e-shopu Country LifeŽít zdravě s Country Life je snadnéKde najdete prodejny Country Life?Praha a okolí:Jak uplatnit slevu na Country Life?Jak vrátit nebo reklamovat zboží?Co o Country Life říkají zákazníci?Všechny slevy Country Life hezky pohromadě

Country Life - aktuální slevy

O e-shopu Country Life

Country Life se postará o vaše zdraví se vším všudy. Obchod s biopotravinami a ekologickou drogerií má na českém trhu tradici již od roku 1991, kdy ho jako rodinný podnik založil jeden z průkopníků biopotravin u nás Otakar Jiránek. Nyní je Country Life největší český internetový obchod pro zdravý životní styl. Za dostupné ceny nabízí nejen suroviny nejvyšší kvality, ale také ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku. Od bio pečiva, bio ovoce a zeleniny, bezobalových potravin přes veganské produkty a produkty zdravé výživy až po eko čistící prostředky, přírodní zubní pasty a mnoho dalšího.

Žít zdravě s Country Life je snadné

Na e-shopu se snadno zorientujete, ať už jdete pro kuskus, pohanku, matcha nápoj nebo třeba ekologický prací prášek. Kategorie produktů jsou rozděleny na:
  • akční produkty
  • biopotraviny
  • přírodní kosmetika
  • ekologická drogerie
Tipy, triky, rady a zajímavosti ze světa zdraví se dozvíte v kategorii Blog a recepty. Country Life má také své Prodejny a dokonce Restaurace, kde si pochutná nejen milovník zdravé kuchyně. Více o příběhu rodinného českého podniku na vás česká v kategorii O nás.

Kde najdete prodejny Country Life?

Chodíte rádi nakupovat? V prodejnách Country Life budete mít nejen dostatek času si všechno v klidu prohlédnout, ale také vám bude kdykoliv po ruce příjemný personál, kdybyste si náhodou s nákupem nevěděli rady.

Praha a okolí:

Praha 1 - Prodejna MelantrichovaMelantrichova 15 , 110 00
Praha 1 - Prodejna bio a přírodní kosmetikyLiliová 11, 110 00
Praha 6 - Prodejna Čs. armádyČs. armády 30, 160 00
Praha 7 - Prodejna KorunovačníKorunovační 310/2
Nenačovice u Berouna - Prodejna ArchaNenačovice 87, 266 01
Rudná u Prahy - Vzorková prodejna RudnáK Vypichu 1 039, hala č. 7 (areál Prologis), 252 19

Jak uplatnit slevu na Country Life?

Se slevovými kupóny se postaráte o celou rodinu za skvělou cenu. Stačí zkopírovat zvolený slevový kód a vložit ho při dokončování objednávky do pole „Mám slevový poukaz“. Pak už jen vše potvrdíte a sleva se vám automaticky odečte při placení.

Jak vrátit nebo reklamovat zboží?

U většiny potravin Country Life je vyznačena minimální trvanlivost. Datum minimální trvanlivosti nemusí být uvedeno na obalu kosmetického prostředku. U těchto výrobků se uvádí údaj o době, po kterou lze prostředek po otevření používat, aniž by došlo k poškození spotřebitele. Zákazník může ze zákona odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Stačí jen událost nahlásit prodejci, a to elektronicky na e-mail objednavkyeshop@countrylife.cz či eshop@countrylife.cz nebo písemně na adresu provozovatele. V případě reklamace je postup stejný jako u vrácení. Vše nejprve elektronicky oznámíte a prodejce vás bude informovat o dalším postupu.

Co o Country Life říkají zákazníci?

S nákupy v Country Life je spokojeno 96 % všech zákazníků. Mezi největší přednosti obchodu řadí široký výběr zboží, rychlost doručení při objednávkách online, spolehlivost a přesnost, přístup k zákazníkovi, precizní balení a v neposlední řadě výhodné ceny.

Všechny slevy Country Life hezky pohromadě

Na Country Life ušetříte mimo akční nabídky na e-shopu také při nákupech v kamenných prodejnách či běžných supermarketech a hypermarketech, kde prodejce své zboží nabízí. Každý zákazník se může zároveň přihlásit do Věrnostního programu Country Life se speciálními slevami a dárkovými poukázkami.

Slevy ve stejné kategorii