Dobré knihy slevové kody

Dobré knihy - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Dobré knihy
 • Tisíce knih různých žánrů za super ceny pro dospělé i děti na Dobre-knihy.cz
 • Kde najdete Dobré knihy prodejny? ,Seznam výdejních míst Dobré knihy
 • Jak uplatnit slevu na Dobré knihy ,Jak reklamovat zboží na Dobré knihy
 • Hodnocení e-shopu Dobré knihy ,Všechny slevy na Dobré knihy

O e-shopu Dobré knihy

E-shop Dobré knihy je internetové knihkupectví, které nabízí ve svém sortimentu velké množství knih různých žánrů pro malé i velké čtenáře. Pokud jste vášniví knihomolové a milujete vůni knih nebo rádi utečete z reality, tak zde jste na správném místě. Vybírat můžete z velkého množství různých literárních žánrů, jako jsou detektivky, fantasy, beletrie, thrillery, sci-fi, romány, naučná literatura, literatura pro děti a mládež, cestopisy, kuchařky a další. V e-shopu najdete několik tisíců knih od různých autorů a nakladatelství. Jestli nevíte, kterou knihu vybrat, tak se můžete inspirovat bestsellery nebo českými či světovými novinky. Nakupujte a vybírejte knižní novinky z pohodlí vašeho domova a se slevovým kupónem chytře ušetřete.

Tisíce knih různých žánrů za super ceny pro dospělé i děti na Dobre-knihy.cz

Kompletní nabídku knih a dalšího zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Dobre-knihy.cz kde jsou knihy roztříděny do těchto kategorií:

 • Detektivky a napětí
 • Fantasy
 • Historické romány
 • Komiks pro dospělé a mládež
 • Kuchařky a nápoje
 • Erotické romány
 • Společenské romány
 • Společenské hry
 • Světová próza
 • Literatura faktu
 • Romantika
 • Pro děti a mládež

Dále v internetovém obchodě Dobré knihy najdete kategorii Nejprodávanější knihy, Knihy s mírným poškozením, Akce a slevy nebo Očekávané novinky a Balíčky dobrých knih. V nabídce vás mimo jiné mile překvapí také dárkové předměty, stolní hry nebo kancelářské potřeby. Pokud máte rádi knihy a jste opravdu velkými čtenáři, tak tento e-shop se vám bude líbit. Na jednom místě najdete několik tisíc knih různých žánrů, a navíc za výhodné ceny.

alt

Kde najdete Dobré knihy prodejny?

Pokud si chcete vyzvednout osobně objednávku z e-shopu, tak můžete navštívit výdejní místo v hlavním městě Praze. Jestli ale nemáte možnost si knihu vyzvednout osobně nebo se vám nechce, tak můžete vybírat z několika různých druhů doprav a nechat si balíček doručit přímo až ke dveřím.

Seznam výdejních míst Dobré knihy

Praha 7V Háji 15, 170 00 Praha 7
alt

Jak uplatnit slevu na Dobré knihy

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakoupit super knižní novinky za ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kupón uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Mám dárkový certifikát nebo slevový kupón“ a sleva vám bude následně z celkové ceny odečtena. Díky těmto super slevám si můžete koupit nějakou žhavou novinku, oblíbený bestseller, využít výprodej knih nebo koupit někomu knihu k narozeninám či pro sebe pro radost.

Jak reklamovat zboží na Dobré knihy

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Vrátit zakoupené zboží je možné osobně na výdejním místě, nezapomeňte si s sebou přinést doklad o nákupu. Zboží můžete poslat i poštou na adresu uvedenou na e-shopu, v tomto případě ke zboží připojte opět doklad o koupi a vyplněný formulář o odstoupení od smlouvy. Po této lhůtě můžete do 24 měsíců zakoupený produkt v případě poškození nebo vady reklamovat. Reklamaci můžete provést osobně nebo elektronicky, kdy vyplníte reklamační formulář. Zboží pečlivě zabalíte a opět pošlete poštou. Reklamace bývá vyřízena standardně do 30 dní.

alt

Hodnocení e-shopu Dobré knihy

S e-shopem Dobře-knihy.cz je spokojeno opravdu velké množství zákazníků, což dokazuje také certifikát Ověřeno zákazníky, který získá jedině spolehlivý a kvalitní internetový obchod. Nejčastěji jsou zákazníci spokojeni s velkým výběrem knih a jejich cenou, dále rychlostí doručení nebo skvělou zákaznickou podporu. Zákazníci si také chválí dopravu zdarma nad 1 500 Kč nebo časté slevové akce a slevové kódy.

Všechny slevy na Dobré knihy

Pokud máte rádi slevy a různé slevové kupóny, tak teď zbystřete. E-shop Dobré knihy často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí jako jsou: Dobré knihy výprodeje, dále slevy na různé kategorie či Dobré knihy doprava zdarma. Díky těmto skvělým akcím a slevovým kupónům můžete nakoupit knihy za výhodné ceny. Oblíbenou slevovou akcí je také Dobré knihy Black Friday, kdy můžete nakupovat s velkými slevami a pořídit si tak třeba novou kuchařku, koupit dětskou knížku nebo nějaký zajímavý román.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny