• Účty
 • Kde nakupovat
 • Slevy
 • Pro e-shopy
 • Přihlásit se
  Vyzkoušet Skip Pay zdarma
Aktuální slevyO e-shopu Dobré knihyTisíce knih různých žánrů za super ceny pro dospělé i děti na Dobre-knihy.cz Kde najdete Dobré knihy prodejny? Seznam výdejních míst Dobré knihyJak uplatnit slevu na Dobré knihy Jak reklamovat zboží na Dobré knihy Hodnocení e-shopu Dobré knihy Všechny slevy na Dobré knihy

Dobré knihy - aktuální slevy

O e-shopu Dobré knihy

E-shop Dobré knihy je internetové knihkupectví, které nabízí ve svém sortimentu velké množství knih různých žánrů pro malé i velké čtenáře. Pokud jste vášniví knihomolové a milujete vůni knih nebo rádi utečete z reality, tak zde jste na správném místě. Vybírat můžete z velkého množství různých literárních žánrů, jako jsou detektivky, fantasy, beletrie, thrillery, sci-fi, romány, naučná literatura, literatura pro děti a mládež, cestopisy, kuchařky a další. V e-shopu najdete několik tisíců knih od různých autorů a nakladatelství. Jestli nevíte, kterou knihu vybrat, tak se můžete inspirovat bestsellery nebo českými či světovými novinky. Nakupujte a vybírejte knižní novinky z pohodlí vašeho domova a se slevovým kupónem chytře ušetřete.

Tisíce knih různých žánrů za super ceny pro dospělé i děti na Dobre-knihy.cz

Kompletní nabídku knih a dalšího zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Dobre-knihy.cz kde jsou knihy roztříděny do těchto kategorií:
 • Detektivky a napětí
 • Fantasy
 • Historické romány
 • Komiks pro dospělé a mládež
 • Kuchařky a nápoje
 • Erotické romány
 • Společenské romány
 • Společenské hry
 • Světová próza
 • Literatura faktu
 • Romantika
 • Pro děti a mládež
Dále v internetovém obchodě Dobré knihy najdete kategorii Nejprodávanější knihy, Knihy s mírným poškozením, Akce a slevy nebo Očekávané novinky a Balíčky dobrých knih. V nabídce vás mimo jiné mile překvapí také dárkové předměty, stolní hry nebo kancelářské potřeby. Pokud máte rádi knihy a jste opravdu velkými čtenáři, tak tento e-shop se vám bude líbit. Na jednom místě najdete několik tisíc knih různých žánrů, a navíc za výhodné ceny.

Kde najdete Dobré knihy prodejny?

Pokud si chcete vyzvednout osobně objednávku z e-shopu, tak můžete navštívit výdejní místo v hlavním městě Praze. Jestli ale nemáte možnost si knihu vyzvednout osobně nebo se vám nechce, tak můžete vybírat z několika různých druhů doprav a nechat si balíček doručit přímo až ke dveřím.

Seznam výdejních míst Dobré knihy

Praha 7V Háji 15, 170 00 Praha 7

Jak uplatnit slevu na Dobré knihy

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakoupit super knižní novinky za ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kupón uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Mám dárkový certifikát nebo slevový kupón“ a sleva vám bude následně z celkové ceny odečtena. Díky těmto super slevám si můžete koupit nějakou žhavou novinku, oblíbený bestseller, využít výprodej knih nebo koupit někomu knihu k narozeninám či pro sebe pro radost.

Jak reklamovat zboží na Dobré knihy

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Vrátit zakoupené zboží je možné osobně na výdejním místě, nezapomeňte si s sebou přinést doklad o nákupu. Zboží můžete poslat i poštou na adresu uvedenou na e-shopu, v tomto případě ke zboží připojte opět doklad o koupi a vyplněný formulář o odstoupení od smlouvy. Po této lhůtě můžete do 24 měsíců zakoupený produkt v případě poškození nebo vady reklamovat. Reklamaci můžete provést osobně nebo elektronicky, kdy vyplníte reklamační formulář. Zboží pečlivě zabalíte a opět pošlete poštou. Reklamace bývá vyřízena standardně do 30 dní.

Hodnocení e-shopu Dobré knihy

S e-shopem Dobře-knihy.cz je spokojeno opravdu velké množství zákazníků, což dokazuje také certifikát Ověřeno zákazníky, který získá jedině spolehlivý a kvalitní internetový obchod. Nejčastěji jsou zákazníci spokojeni s velkým výběrem knih a jejich cenou, dále rychlostí doručení nebo skvělou zákaznickou podporu. Zákazníci si také chválí dopravu zdarma nad 1 500 Kč nebo časté slevové akce a slevové kódy.

Všechny slevy na Dobré knihy

Pokud máte rádi slevy a různé slevové kupóny, tak teď zbystřete. E-shop Dobré knihy často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí jako jsou: Dobré knihy výprodeje, dále slevy na různé kategorie či Dobré knihy doprava zdarma. Díky těmto skvělým akcím a slevovým kupónům můžete nakoupit knihy za výhodné ceny. Oblíbenou slevovou akcí je také Dobré knihy Black Friday, kdy můžete nakupovat s velkými slevami a pořídit si tak třeba novou kuchařku, koupit dětskou knížku nebo nějaký zajímavý román.

Slevy ve stejné kategorii