Dormeo

Dormeo - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Dormeo
 • Vyspěte se do růžova s matracemi Dormeo a dopřejte si kvalitní spánek
 • Kde najdete Dormeo prodejny? ,Seznam prodejen Dormeo
 • Jak uplatnit slevu na Dormeo ,Jak reklamovat zboží přes Dormeo
 • Hodnocení e-shopu Dormeo,Všechny slevy na Dormeo

O e-shopu Dormeo

Od kvalitního spánku se odvíjí celý náš den. Proto není na škodu se dobře vyspat, aby celý den stál za to. Nevíte ale, jak si dopřát nejlepší spánek, prospat celou noc a vyspat se „do růžova“? V Dormeo vám doporučí tu nejlepší matraci přímo na míru, na které se vám bude rychle usínat a skvěle spát. E-shop Dormeo nabízí ve svém sortimentu široký výběr zboží na spaní, doplňky do bytu či koupelny, nábytek a produkty pro děti. Můžete si vybírat z velkého množství různých matrací, polštářů a přikrývek, roštů a dalších produktů, které jsou pro kvalitní spánek nezbytné. Chcete se večer těšit do postele? Pak je Dormeo to pravé pro vás. Dopřejte si kvalitní spánek na skvělé matraci díky Dormeo.

Vyspěte se do růžova s matracemi Dormeo a dopřejte si kvalitní spánek

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Dormeo.cz, kde je sortiment rozdělen do následujících kategorií:

 • Matrace
 • Přistýlky
 • Polštáře
 • Přikrývky
 • Deky a přehozy
 • Povlečení
 • Pro děti
 • Nábytek
 • Koupelna
 • Doplňky
 • Akce

Dormeo nabízí opravdu vše, co k spánku potřebujete. Kromě zmíněných produktů nabízí také ochranné potahy na matrace Dormeo, které zaručí čistotu a delší životnost vaší matrace. Dále jsou v nabídce kvalitní rošty, přistýlky Dormeo nebo produkty určené pro děti (například sovičky Dormeo, matrace či povlečení). Světově známé značce Dormeo záleží také na kvalitě produktů, které jsou vyráběny podle nejnovějších technologií.

alt

Kde najdete Dormeo prodejny?

Dormeo má v současnosti několik poboček po celé České republice a k tomu síť partnerských prodejen. Na pobočkách si můžete zboží osobně vybrat nebo si vyzvednout zboží objednané přes e-shop Dormeo.

Seznam prodejen Dormeo

Praha Nákupní 389/3, 102 00 Praha-Štěrboholy, OC Europark
Praha Palackého 14, 110 00 Praha 1
ČestlicePrůhonická 119, 251 01 Čestlice - Průhonice, Shop Park Čestlice
Pardubice17. listopadu 237, 530 02 Pardubice
BrnoKobližná 12, 602 00 Brno
České BudějovicePražská 2738/94, 370 04 České Budějovice
Ostrava Jantarová 3344/4, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava , OC Nová Karolína
Ostrava Rudná 3114/114, 700 30 Ostrava – Zábřeh, Avion Shopping Park
Liberec České mládeže 456, 46312 Liberec, Obchodní centrum Nisa
Opava U Fortny 49/10, 746 01 Opava, OC Breda
České Budějovice České Vrbné 2360, 370 11 České Budějovice, Nákupní centrum Géčko
Mladá Boleslav tř. Václava Klementa 1459, 29 301 Mladá Boleslav II, Bondy centrum
Plzeň - PlazaRadčická 2, 301 00 Plzeň
Hradec Králové Brněnská 1825/23a, 500 09 Hradec Králové, OC Futurum
Plzeň Písecká 972/1, 326 00 Plzeň - Černice, OC Olympia
Teplice Srbická 464, 415 01 Teplice, Olympia
alt

Jak uplatnit slevu na Dormeo

Díky exkluzivním Dormeo slevám můžete nakoupit matrace, rošty, přikrývky či polštáře za super ceny. Stačí slevové akce bedlivě sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Zadejte promo kód“, následně kliknete na tlačítko „Ověřit“ a sleva vám bude v dalším kroku odečtena.

Jak reklamovat zboží přes Dormeo

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Zakoupený produkt společně s fakturou zašlete v originálním balení na adresu uvedenou na webu e-shopu. Peníze vám budou vráceny do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy. Po této lhůtě 14 dní můžete do 24 měsíců koupené zboží v případě poškození nebo vady reklamovat. V případě reklamace výrobek zašlete na stejnou adresu s vyplněným reklamačním formulářem a dalšími potřebnými údaji, které jsou uvedeny v Reklamačním formuláři Dormeo v sekci Reklamace. Po přijetí zboží vás bude kontaktovat pověřený pracovník, a to e-mailem nebo telefonicky.

alt

Hodnocení e-shopu Dormeo

E-shop Dormeo má hodně kladných hodnocení od spokojených zákazníků. Recenze se týkají především širokého sortimentu a kvality zakoupeného zboží. Dále se zákazníkům líbí možnost platby na splátky, výhodný věrnostní program Club 5* nebo skvělá zákaznická podpora, která vždy dobře poradí s výběrem produktu. E-shop získal v roce 2017 prestižní cenu Superbrands, což svědčí mimo jiné o jeho skvělých službách.

Všechny slevy na Dormeo

Jestli milujete slevy a máte radost, když se vám podaří nakoupit levně, tak s nákupem na Dormeo můžete výrazně ušetřit. E-shop totiž velice často nabízí zákazníkům exkluzivní slevy a Dormeo slevové kupóny. Oblíbenou slevovou akcí je Dormeo Black Friday, díky které slevy sahají až do 80 - 90 %. Díky tomu si můžete nakoupit Dormeo matrace, polštáře nebo přikrývky se super slevou a velice výhodně. Dále e-shop nabízí Dormeo výprodeje, Dormeo slevové kódy nebo Dormeo dopravu zdarma. Stačí si jen vybrat a chytře nakoupit.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny