dratek kupony akce slevyDrátek

Drátek - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Drátek
 • Objevte svět elektrotechniky a nakupujte potřebné součástky a výrobky na Drátek.cz
 • Kde najdete Drátek prodejny?,Adresa centrálního skladu Drátek.cz
 • Jak uplatnit slevu na Drátek
 • Jak reklamovat zboží na Drátek,Hodnocení e-shopu Drátek,Všechny slevy na Drátek

O e-shopu Drátek

Internetový obchod Drátek nabízí ve svém bohatém sortimentu různou elektrotechniku, která vás jen napadne. Koupíte zde různé součástky a výrobky pro elektro. Vše je navíc spojené se světově známým projektem Arduino. Nakupovat na Drátku můžete třeba IOT vstupní periferie, IOT výstupní periferie, IOT vývojové platformy, dále IOT bezdrátové periferie nebo kabely, konektory a vodiče. Dále zde najdete napájecí zdroje, měniče, spínače, přepínače, 3D tisk, elektronické součástky i elektrotechnické nářadí. Nabídka e-shopu Drátek.cz je široká a vybere si zde každý kutil nebo fanoušek elektra. Nakupujte z pohodlí vašeho domova různé výrobky, které vás jen napadnou. Při nákupu z pohodlí domova využijte Drátek slevové kupóny a Drátek slevové kódy, díky kterým hodně ušetříte a vaše peněženka se bude radovat.

Objevte svět elektrotechniky a nakupujte potřebné součástky a výrobky na Drátek.cz

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Drátek.cz kde jsou kategorie roztříděny následovně na:

 • IOT vývojové platformy
 • IOT vstupní periferie
 • IOT výstupní periferie
 • IOT bezdrátové periferie
 • IOT vstupně výstupní periferie
 • Shield moduly
 • Kabely, konektory, vodiče
 • Napájení, zdroje, měniče
 • IOT starter kity
 • Fotovoltaika
 • Robot, chytré auto
 • SmartHome – chytrá domácnost
 • Programátory, převodníky, adaptéry
 • Ostatní elektronika a příslušenství

Podle množství kategorií na e-shopu Drátek.cz je jasné, že nabídka e-obchodu je opravdu široká a rozmanitá. Dále zde kromě výše uvedeného najdete i kategorie 3D tisk, spínače a přepínače, elektronické součástky a elektrotechnické nářadí. Dále zde koupíte plošné spoje DPS, mechanické prvky, měřící nástroje, CNC, sady součástek a zvukovou techniku. Vybere si zde zkrátka každý kutil, který má rád elektrotechniku. Elektro-kutilství je ve světě velice oblíbené a výrobky z Drátku jsou navíc spojené se známým projektem Arduino. Vše si můžete koupit na míru podle vašich představ a požadavků nebo pokud nejste tak zkušení, můžete si nechat zařízení naprogramovat profíky na zakázku.

Nakupujte online z pohodlí vašeho domova a s exkluzivními slevovými kupóny Drátek a slevovými kódy Drátek chytře ušetřete.

alt

Kde najdete Drátek prodejny?

Pokud hledáte kvalitní elektrotechniku, tak je e-shop Drátek to pravé místo pro vás. Internetový obchod funguje online, kdy si můžete nechat zboží doručit až domů ke dveřím. Nicméně zboží si můžete vyzvednout i osobně v centrálním skladu. Jakmile bude pro vás zboží připraveno k vyzvednutí, budete o tom informováni.

Adresa centrálního skladu Drátek.cz

Havlíčkův BrodECLIPSERA s.r.o. , Termesivy 41, 580 01 Havlíčkův Brod
alt

Jak uplatnit slevu na Drátek

Díky skvělým Drátek.cz slevovým kupónům můžete nakupovat různé adaptéry, elektronické součástky, elektrotechnické nářadí nebo konektory a vodiče za ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce Drátek bedlivě sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Mám slevový poukaz“, následně kliknete znovu na tlačítko „Odeslat“ a sleva vám bude v dalším kroku odečtena. Díky slevám můžete nakoupit vše potřebné ze světa elektrotechniky spojeným s projektem Arduino. Se slevou můžete výhodně nakoupit IOT zařízení a platformy, převodníky, potřebné produkty pro 3D tisk, spínače, přepínače nebo výrobky pro chytrou domácnost.

alt

Jak reklamovat zboží na Drátek

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Zboží však musí být nové, nepoužité a musí být v nepoškozeném a uzavřeném balení. Zboží musíte vrátit v takovém stavu, aby mohlo být znovu prodáváno. Zboží, které chcete vrátit, tak pečlivě zabalte a přiložte k balíčku kopii faktury včetně vyplněného formuláře pro odstoupení od smlouvy. Formulář si můžete stáhnout na webu. Poté balíček zašlete na adresu společnosti. Reklamaci pak můžete uplatnit do 24 měsíců od nákupu, pokud není uvedeno jinak. Vyplňte reklamační formulář Drátek a odešlete ho. Následně se vám ozve kompetentní osoba z reklamačního centra, aby se s vámi dále dohodla na individuálním postupu reklamace. Reklamace pak bývá vyřízena do 30 dní od převzetí a o jejím výsledku budete informováni.

Hodnocení e-shopu Drátek

Na internetový obchod Drátek.cz najdete mnoho kladných recenzí od zákazníků, kteří zde nakupují opakovaně nebo velice často. Kladná hodnocení a recenze se týkají především široké nabídky elektrotechnického zboží. Zákazníci si chválí mimo jiné časté slevové akce a kupóny a několik možností druhů dopravy a platby. Pozitivní hodnocení patří bezproblémovému vrácení zboží, rychlému doručení a nízké ceně dopravy. V neposlední řadě je kladně ohodnocena sekce Blog a také se lidem líbí návody k produktům a další materiály, které si mohou volně stáhnout. Mimo jiné je kladně ohodnocena komunikace se zákaznickou podporou a online chat přímo na webu. E-shop Drátek.cz získal ocenění Ověřeno zákazníky udělené na základě spokojenosti skutečných zákazníků s e-shopem. Nákup v tomto obchodě je naprosto bezpečný.

Všechny slevy na Drátek

Máte rádi, když ušetříte díky exkluzivním slevám? Internetový obchod Dratek.cz často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí. Jsou to například Drátek slevové kupóny, Drátek výprodeje, dále slevy na různé kategorie nebo Drátek doprava zdarma. S těmito akcemi můžete ušetřit opravdu hodně a nakupovat různé elektrotechnické zboží s výraznou slevou. Nakupovat se slevami můžete třeba časovač, digitální termostat, RFID čip nebo produkty z Arduino shop. Díky e-shopu Drátek koupíte veškeré vybavení na sestavení vlastního Starter Kitu a pokud si netroufáte, můžete si jej nechat na míru sestavit. Se slevami Drátek můžete výrazně ušetřit a nakoupit tak toho daleko víc.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny