DronPro slevy akceDronPro

DronPro - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu DronPro
 • Objevte svět dronů a získejte překrásné a dechberoucí záběry díky e-shopu DronPro
 • Kde najdete DronPro prodejny?,Adresa prodejny DronPro:
 • Jak uplatnit slevu na DronPro,Jak reklamovat zboží na DronPro
 • Hodnocení e-shopu DronPro,Všechny slevy na DronPro

O e-shopu DronPro

Chtěli byste zkusit létání dronem nebo jsou drony vaší zálibou? Pak máme pro vás dobrou zprávu, protože e-shop DronPro je přesně pro vás. DronPro je svět dronů na jednom místě. Internetový obchod se zabývá prodejem a také půjčením dronů, kamer a stabilizátorů. DronPro je specialistou ve svém oboru, který dronům opravdu rozumí. Drony z e-shopu můžete využít pro váš volný čas jako hobby nebo i pro práci. K dronu je samozřejmě třeba taky příslušenství a různé kamery a stabilizátory, které zde také koupíte. S dronem pořídíte překrásné záběry, které jen tak neuvidíte. K vybraným dronům nabízí e-shop navíc školení zdarma. A pokud si nejste jistí, jestli si chcete dron ihned koupit, tak si jej můžete půjčit a vyzkoušet. Nakupujte a vybírejte online z pohodlí vašeho domova. Když využijete při nákupu DronPro slevový kupón nebo DronPro slevový kód, tak chytře ušetříte.

Objevte svět dronů a získejte překrásné a dechberoucí záběry díky e-shopu DronPro

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu DronPro.cz, kde jsou kategorie E-shop a půjčovna rozděleny následovně na:

 • Drony
 • Kamery a senzory
 • Stabilizátory DJI
 • Příslušenství
 • Software
 • Dárkové poukazy
 • Zážitky s drony
 • Půjčovna
 • Slevy a akce
 • Alexův tip
 • Kategorie Služby se dále dělí na tyto podkategorie:
 • Půjčovna a prodej
 • Natáčení a focení
 • Workshopy a firemní akce
 • Servis
 • Pojištění
 • Drony v průmyslu
 • Drony v armádě
 • Drony v zemědělství a lesnictví

V internetovém obchodě DronPro najdete opravdu svět dronů na jednom místě. Nechybí ani kvalitní příslušenství, bez kterých byste nedosáhli tak krásných záběrů. Kromě různých dronů obchod nabízí i stabilizátory, kamery, software a další příslušenství pro létání dronem. Kromě produktů navíc DronPro nabízí i různé služby, jako jsou půjčovna, natáčení, focení, servis, pojištění nebo různé workshopy. E-shop má navíc kamennou prodejnu, kam se můžete zajít podívat a nebo se poradit s profíky. Ať už je vaším koníčkem létání dronů nebo vás láká se o naučit, tak s tímto e-shopem nešlápnete vedle. Vybírejte chytře online z pohodlí vašeho domova drony a příslušenství u opravdových specialistů. S exkluzivními slevovými kupóny DronPro a slevovými kódy DronPro chytře ušetřete.

alt

Kde najdete DronPro prodejny?

Jestli jste fanoušci dronů a nebo vás láká se naučit s ním létat a zacházet, tak je e-shop DronPro pro vás ten pravý. Internetový obchod funguje online, kdy si můžete nechat zboží doručit až domů ke dveřím. Nicméně zboží si můžete také osobně vyzvednout na prodejně, která se nachází v Praze 5. Prodejna je zároveň showroomem, kde na vás čeká velký výběr zboží. Na místě si můžete zboží pečlivě prohlédnout a nebo se poradit s odborným personálem ohledně výběru.

Adresa prodejny DronPro:

Praha 5Nádražní 86, 150 00, Praha 5 - Smíchov
alt

Jak uplatnit slevu na DronPro

Díky skvělým DronPro.cz slevovým kupónům můžete nakupovat ty nejprofesionálnější drony a příslušenství na hobby nebo do práce ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce DronPro.cz bedlivě sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Mám slevový kód/dárkový poukaz“, následně kliknete znovu na tlačítko „Přidat“ a sleva vám bude v dalším kroku odečtena. Díky slevám můžete nakoupit profesionální vybavení pro všechny milovníky a fanoušky dronů. Ať už si pořídíte drony, stabilizátory DJI, software nebo jiné příslušenství, tak budete jistě nadšeni. Nakupujte se slevou.

Jak reklamovat zboží na DronPro

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Zboží však musí být nové, nepoužité, nespotřebované a musí být v nepoškozeném a uzavřeném balení. Pokud se pro vrácení zboží vrátíte, tak prvně kontaktujte e-shop na jejich e-mailu. Napište krátkou zprávu, kde napíšete, že odstupujete od smlouvy. Následně se domluvíte na dalším postupu. Zboží můžete vrátit i na kamenné prodejně v Praze. V obou případech nezapomeňte na kopii faktury. Reklamaci pak můžete uplatnit do 24 měsíců od nákupu, pokud není uvedeno jinak. V případě reklamace napište e-mail, kde detailně popište vadu produktu a ideálně přiložte i foto. Nezapomeňte zaslat i doklad o koupi. Následně se domluvíte se zákaznickou podporou na následujícím postupu řešení reklamace. Reklamace pak bývá vyřízena do 30 dní od převzetí zboží a o jejím výsledku budete informován.

alt

Hodnocení e-shopu DronPro

Na internetový obchod DronPro.cz najdete mnoho kladných recenzí od všech fanoušků dronů, kteří zde nakupují opakovaně nebo velice často. Kladná hodnocení a recenze se týkají především široké nabídky různých dronů a jejich příslušenství. Zákazníkům se mimo jiné líbí možnost zapůjčení dronu místo koupě a různé služby, které e-shop nabízí. Lidem si chválí, že e-shop patří opravdovým profíkům a profesionálům, kteří dronům rozumí. Zákazníci si také chválí dopravu zdarma nad 10 000 Kč, školení zdarma u vybraných produktů, kvalitu výrobků a odbornou poradnu. Pozitivní recenze patří i velkém showroomu v Praze 5, kde si mohou lidé zboží osobně prohlédnout. Kladná hodnocení jsou určena také různým tipům, radám, návodům a e-bookům. Lidé se například mohou dočíst, jaká je nejlepší aplikace na počasí, která ukáže nejpřesnější počasí. A nebo různé návody, jak udělat s dronem nejlepší snímky. E-shop DronPro.cz získal ocenění Ověřeno zákazníky udělené na základě spokojenosti skutečných zákazníků s e-shopem. Nákup v tomto obchodě je naprosto bezpečný.

Všechny slevy na DronPro

Pokud milujete slevy a udělá vám radost každá ušetřená koruna, tak e-shop DronPro často nabízí zákazníkům exkluzivní slevy a DronPro slevové kódy. Samozřejmě nezapomíná na oblíbenou akci DronPro Black Friday, kdy můžete nakupovat za mega slevy. Dále e-shop nabízí DronPro výprodeje, DronPro dopravu zdarma či jiné slevové akce. Díky tomu můžete nakupovat kvalitní vybavení pro drony za exkluzivní ceny. Třeba vás konkrétně zaujmou ke koupi drony s kamerou, senzory, stabilizátory a další. Uděláte tak nejen velkou radost sobě, ale i vaší peněžence.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny