Emco slevy akceEmco

Emco - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Emco
 • Dopřejte si zdravou a lehkou snídani díky křupavému müsli Emco nebo ovesným kaším Emco
 • Kde najdete Emco prodejny?,Seznam prodejen Emco
 • Jak uplatnit slevu na Emco,Jak reklamovat zboží na Emco
 • Hodnocení e-shopu Emco,Všechny slevy na Emco

O e-shopu Emco

Máte rádi zdravou, a přitom chutnou snídani? Pak zkuste kvalitní müsli nebo ovesnou kaši od Emco. Obojí je vhodné nejen pro velice zdravou a nutričně vyváženou snídani, ale hodí se i na svačinku během dne. Všechny suroviny, které česká společnost Emco používá, pochází od českých zemědělců, tudíž kvalita je na místě. V širokém sortimentu e-shopu najdete müsli, kaše, sušenky, tyčinky, vločky, sušené ovoce, krekry, nápoje nebo produktové boxy. Emco výrobky jsou vhodné jak pro děti, tak i dospělé. Nakupujte a vybírejte zdravou svačinku a využijte naše slevové kupóny, díky kterým hodně ušetříte.

Dopřejte si zdravou a lehkou snídani díky křupavému müsli Emco nebo ovesným kaším Emco

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Emco, kde jsou kategorie roztříděny podle druhů na:

 • Novinky
 • Mysli
 • Kaše
 • Sušenky
 • Tyčinky
 • Vločky
 • Sušené ovoce
 • Krekry
 • Dětské
 • Nápoje
 • Ostatní
 • Produktové boxy

V přehledných kategoriích na e-shopu si vyberete přesně to, co chcete vyzkoušet nebo na co máte zrovna chuť. Všechny výrobky jsou velice chutné, a hlavně vhodné pro vaše zdraví. Produkty se skládají z kvalitních vloček nebo cereálií, jsou nutričně vyvážené, takže vůbec nebudete hřešit. Mnoho výrobků je navíc bez přidaného cukru, palmového oleje a bez umělých sladidel. Jestli hledáte nějaké zajímavé recepty, třeba palačinky z ovesných vloček, tak můžete nějaké zkusit. Všechny recepty vypadají na pohled velice chutně a jistě si je budete chtít doma, ať už sami nebo s dětmi, připravit. A pokud hledáte pro někoho dárek, tak můžete mrknout po nějakém výhodném balení nebo produktových boxech.

alt

Kde najdete Emco prodejny?

Pokud patříte mezi fanoušky zdravé výživy a není vám lhostejné co jíte, tak si na e-shopu rodinné firmy Emco určitě něco vyberte. V nabídce najdete širokou nabídku ovesných a ořechových tyčinek, super sušené ovoce, ovesné vločky nebo třeba ovesné sušenky a Biskiti. Nakupovat tyto výrobky a mnoho dalších můžete online z pohodlí vašeho domova, ale můžete se zastavit také na jedné ze dvou prodejen, kde si mimo jiné můžete svou objednávku vyzvednout.

Seznam prodejen Emco

PrahaBudova Prague Gate, Türkova 2319/5b, Praha 4
HrdlyAreál výrobního závodu Emco, Hrdly 121, 412 01 Bohušovice nad Ohří
alt

Jak uplatnit slevu na Emco

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakoupit kvalitní Emco mysli, sušenky nebo ovesné kaše za ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Kód kupónu“ následně kliknete na pole „Použít kupón“ a sleva vám bude poté odečtena. Slevy a slevové kupóny Emco můžete využít k nákupu pro sebe ale třeba i k nákupu Emco produktových boxů pro vašeho blízkého, který je milovníkem zdravé výživy a dobrého jídla.

Jak reklamovat zboží na Emco

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes Emco e-shop. Zboží můžete vrátit, ale pouze v případě, kdy jste jej nevyndali z původního obalu a nepoužili jej. Nebo z jiných hygienických důvodů, kdy vrácení není možné. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, prvně kontaktujte e-shop e-mailovou formou, kde se následovně dozvíte další postup. Do 24 měsíců můžete také zboží v rámci záruční lhůty reklamovat. Nejprve kontaktujte e-shop opět přes e-mail, kde budete s pověřenou osobou obchodu Emco řešit reklamaci individuálně.

alt

Hodnocení e-shopu Emco

S e-shopem Emco je spokojeno velké množství zákazníků. Nejčastěji jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s rychlostí doručení a kvalitou zboží od rodinné firmy Emco, která funguje na českém trhu již několik let. Zákazníkům se líbí možnost zakoupení produktových balíčků, která jsou ideální na narozeniny či jiné příležitosti. Zákazníci si chválí také to, že jde na Emco e-shopu lehce a bez starostí vyřešit snídaně nebo svačina pro jejich děti, chválí si výrobky na cesty, které zaženou hlad nebo skvělé recepty. Kladně hodnocen je také Emco klub, díky kterému můžou zákazníci získat samé výhody. E-shop je bezpečný a spolehlivý, získal certifikát Ověřeno zákazníky na základě spokojenosti skutečných zákazníků.

Všechny slevy na Emco

Milujete slevy a rádi ušetříte? Internetový obchod Emco často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí. Jsou to především Emco výprodeje, slevy na různé kategorie, Emco doprava zdarma nebo velice oblíbená akce Emco Black Friday, kdy můžete nakupovat za mega slevy a super ceny. Využijte také Emco slevové kupóny nebo Emco slevové kódy. Tak si můžete koupit prémiové ovesné vločky, křupavé musli nebo ovesné kaše za exkluzivní cenu a každá sleva se přece počítá.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny