fermakleri kupony akce slevyFérMakléři.cz

FérMakléři.cz - aktuální slevy

Rozcestník
 • O portále FérMakléři
 • Prodejte svou nemovitost za nejvyšší cenu na trhu snadno a rychle na FérMakléři.cz
 • Máte nějaké dotazy? Neváhejte FérMakléři kontaktovat
 • Jak postupovat na portále FérMakléři?
 • Proč si vybrat portál FérMakléři? ,Hodnocení e-shopu FérMakléři

O portále FérMakléři

Chcete prodat svou nemovitost za nejvyšší cenu na trhu a nevíte, jak na to? Pak máme pro vás dobrou zprávu. Využijte webový portál FérMakléři.cz, kde najdete skutečné profíky. Ti vám s prodejem moc rádi pomohou a vy tak nebudete muset řešit složité věci spojené s prodejem. Na webu najdete skvělého realitního makléře, který se zároveň postará o snadný průběh prodeje a který za vás vše vyřeší. A jak portál FérMakléři funguje? Na portále je zaregistrováno několik tisíc realitních makléřů z celé České republiky. Web vám doporučí ty nejlepší pro vás, přičemž samotný výběr bude už jen na vás. Ať už prodáváte byt, dům, pozemek nebo komerční projekty, tak na FérMakléři.cz vyřešíte prodej raz dva. Na webu vyplníte vaše požadavky a preference. Následně vám portál ukáže vhodné makléře, se kterými můžete spolupracovat. Poté si s vybraným makléřem domluvíte podmínky a jistě pro vás udělá vše, aby prodal vaši nemovitost za tu nejvyšší možnou cenu na trhu. Na portále si můžete přečíst mnoho zajímavých a užitečných informací včetně všech podmínek a prodeje. Svěřte se do rukou skutečnému specialistovi. Nemusíte se tak bát, že nemovitost prodáte pod cenou nebo že na celý prodej budete sami.

Prodejte svou nemovitost za nejvyšší cenu na trhu snadno a rychle na FérMakléři.cz

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na webu FérMakléři.cz kde jsou kategorie roztříděny následovně na:

 • Dům
 • Prodej
 • Odhad ceny
 • Blog
 • O nás
 • Kontakt

Portál FérMakléři.cz vám pomůže s prodejem za výhodnější cenu. Na úvodní stránce webové stránky si zvolíte, jestli vlastníte byt, dům, pozemek či jinou stavbu. Následně vyplníte krátký dotazník, který se více týká vaší nemovitosti. Po vyplnění dotazníku vás budou členové týmu FérMakléři kontaktovat ohledně ověření údajů a zjištění dalších požadavků nebo přání. Následně obdržíte nabídku vybraných makléřů, ze kterých si můžete vybrat toho pravého, se kterým se domluvíte. Makléř vám pomůže snadno, rychle a bezstarostně s prodejem vašeho domu, bytu či pozemku. Všechny starosti tak můžete hodit za hlavu, protože vše vyřeší za vás právě makléř.

alt

Máte nějaké dotazy? Neváhejte FérMakléři kontaktovat

Pokud máte jakékoliv dotazy k portálu FérMakléři, podmínkám nebo prodeji vaší nemovitosti, tak se neváhejte obrátit na zákaznickou podporu, která vám moc ráda pomůže a poradí. Zákaznickou podporu můžete kontaktovat od pondělí do pátku na jejich telefonním čísle nebo přímo na e-mailové adrese. Proškolený tým odborníků vám rád pomůže s jakýmkoliv dotazem, který vás napadne.

alt

Jak postupovat na portále FérMakléři?

Pokud se rozhodnete, že chcete prodat svou nemovitost přes portál FérMakléři, tak už vás od prodeje dělí jen pár kroků. Na hlavní stránce zvolíte, jaký typ nemovitosti přesně vlastníte. Následně se vám otevře formulář k vyplnění. Do něj vyplníte základní údaje o vašem bytě, domu nebo pozemku, který chcete prodat. Následně vás bude tým odborníků kontaktovat k doplnění dalších potřebných informací. Na základě vašich preferencí a požadavků pro vás portál FérMakléři najdete ty nejlepší makléře v dané lokalitě, kde se nemovitost nebo pozemek nachází. S vybraným makléřem se domluvíte na dalších krocích, které povedou k jednoduchému, rychlému a bezstarostnému prodeji. Fér Makléři zprostředkovávají služby od ověřených profíků ve svém oboru, kteří mají s prodejem bohaté zkušenosti a zároveň mnoho spokojených zákazníků.

alt

Proč si vybrat portál FérMakléři?

Důvodů, proč si máte vybrat zrovna internetový portál FérMakléři, existuje hned několik. FérMakléři se věnuji oblasti nemovitostí a jeho prodejem několik let. Všichni makléři mají bohaté zkušenosti, jsou ověření a pyšní se mnoha kladnými recenzemi od spokojených zákazníků. Abyste si našli svého nejlepšího makléře, tak stačí vyplnit jednoduchý dotazník, který vám zabere pár minut času. Další důvod, proč si vybrat tento portál je, že veškeré zajištění prodeje předáte špičkovému makléři, který poskytuje 100% servis a celý prodej vyřídí za vás. Makléři dokážou profesionálně představit prodávanou nemovitost a zároveň ji skvěle propagovat. Používají kvalitní smlouvy, využívají advokátní služby i bankovní úschovu. Vše vyřídí kompletně za vás a vaši nemovitost prodají za tu nejlepší cenu na trhu. Využití služby FérMakléři je navíc zcela zdarma a bez poplatků.

Hodnocení e-shopu FérMakléři

S portálem FérMakléři je spokojeno velké množství lidí, kteří přes něj svou nemovitost nebo pozemek prodali. Lidem se líbí, že na webu najdou všechny potřebné informace, které potřebují vědět. Chválí si, že si mohou zjistit přibližný odhad ceny a líbí se jim také to, že makléři prodali dům za nejvyšší cenu na trhu. Dále si zákazníci chválí výběr nejlepšího makléře dle jejich požadavků a kritérií, který už vše vyřídil za ně. Mezi kladně hodnocené body patří rychlé prodání nemovitosti, služba zdarma a bez poplatků, 100% servis a nabídka prodeje nemovitosti z pohodlí domova. Lidem se líbí mimo jiné sekce blog, kde si mohou přečíst mnoho zajímavých článků. Mezi ně například patří: jak má vypadat podnájemní smlouva či předkupní smlouva, jak se pozná dobrý realitní makléř nebo jak náročná je rekonstrukce bytu. Dále je zde možné najít ceny odhadů nemovitostí graf nebo rezervační smlouva vzor. Nechybí informace o hypotékách, advokátní úschovně a další. Spoustu recenzí si můžete přečíst přímo na portále FérMakléři.cz.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny