Fexi slevy akceFEXI

FEXI - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Fexi
 • Objednejte a užijte si své vysněné rolety na míru od firmy FEXI
 • Jak uplatnit slevu na FEXI
 • Jak reklamovat zboží na FEXI
 • Hodnocení e-shopu FEXI ,Všechny slevy na FEXI

O e-shopu Fexi

Sháníte nové rolety do vašeho bytu nebo rodinného domu? Pokud je vaše odpověď „ano“, tak jste zde na správním místě. Odborníci na rolety FEXI jsou na českém trhu již přes 10 let a nabízí opravdovou záruku kvality. Na e-shopu najdete širokou nabídku různých rolet v několika barvách, takže si můžete vybrat, která se vám bude do interiéru nejvíce hodit. Navíc vše FEXI vyrábí na míru, takže se nemusíte bát, že by byly moc krátké nebo široké. Montáž rolet je naprosto jednoduchá, bez vrtání a samotné rolety jsou za super ceny. Pokud si nejste jistí barvou nebo látkou, můžete si nechat zaslat FEXI vzorky zdarma.

Objednejte a užijte si své vysněné rolety na míru od firmy FEXI

Na stránkách obchodu najdete spoustu rad a tipů, jak změřit okno, jak namontovat roletu a nebo poradnu, kde najdete průvodce nákupem, informace o údržbě a čištění nebo inspirace od zákazníků. Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout přímo na e-shopu FEXI, kde jsou kategorie roztříděny na:

 • Rolety den a noc Silver
 • Rolety den a noc Gold
 • Rolety den a noc Platinum
 • Rolety den a noc Diamond
 • Příslušenství
 • Montáž

Díky FEXI můžete mít doma rolety podle vašich představ. Nejenže si můžete vybrat typ rolety a látku, která se vám líbí, můžete si vybrat taky typ kazety nebo stranu mechanismu. Vše si tedy můžete přizpůsobit podle vás. Rolety jsou navíc velice praktické a v interiéru vypadají velice dobře – jsou podobné žaluziím, ale jsou daleko praktičtější a modernější. Sami si můžete regulovat stínění, jak budete jen chtít, a navíc vám rolety mohou zajistit pocit naprostého soukromí. Nejste si jistí, jakou roletu vybrat? Rolety se mezi sebou liší gramáží a tím, jak moc propouští světlo. Pokud se vám nechcete roleta zatahovat pomocí řetízku, tak si můžete dokoupit i elektrické ovládání, díky kterému to půjde snadněji. Elektrické ovládání je ideální do domů nebo do prostoru, kde jsou velká okna.

alt

Jak uplatnit slevu na FEXI

Díky skvělým slevovým akcím můžete koupit rolety dle vašich představ za ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Slevový kupón“ a sleva vám bude po stisknutí tlačítka „Ověřit“ následně odečtena. Díky FEXI slevovým kódům bude vaše nakupování daleko výhodnější.

alt

Jak reklamovat zboží na FEXI

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Zboží je třeba vrátit v neporušeném stavu, čisté a nepoužité. Vyplňte formulář pro odstoupení od smlouvy a zboží zašlete zpět na adresu společnosti. Peníze vám budou vráceny zpět na váš účet do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Do 24 měsíců můžete zakoupené zboží v případě poškození nebo vady reklamovat. Nejjednodušší způsob je zaslat e-mail, do kterého napíšete, že chcete uplatnit reklamaci. Připravte si číslo objednávky, popis závady, kontaktní údaje a ideálně i fotodokumentaci. K příloze nezapomeňte přiložit vyplněný reklamační formulář. Následně vás bude obchod kontaktovat a dořeší s vámi reklamaci individuálně. Reklamace bývá vyřízena do 30 dní.

alt

Hodnocení e-shopu FEXI

S obchodem FEXI je spokojeno velké množství zákazníků. Nejčastěji jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s rychlostí doručení nebo dopravou zdarma. Také oceňují skvělou komunikaci s e-shopem, kde vám moc rádi poradí s výběrem. Dále je kladně hodnocena kvalita rolet, častá nabídka slevových kódů a zaslání vzorků zdarma, které vám ulehčí další nákup. FEXI je spolehlivý a bezpečný obchod, ne nadarmo totiž získal certifikát „Ověřeno zákazníky“.

Všechny slevy na FEXI

Obchod FEXI často nabízí exkluzivní slevy a FEXI slevové kupóny v rámci oblíbených akcí. Zajímá vás, o jaké slevové akce jde? Jedná se o FEXI výprodeje, mimořádné slevy, FEXI dopravu zdarma nebo oblíbenou slevovou akci FEXI Black Friday. Využijte i vy slevový kód FEXI nebo slevu FEXI a chytře ušetřete. Díky slevovému kódu můžete mít vybrané rolety na míru s výraznou slevou a každá sleva se počítá.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny