Firma na zážitky – Allegria

Firma na zážitky – Allegria - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Firma na zážitky - Allegria
 • Zážitek, na který nikdy nezapomenete? S Allegria je to možné!
 • Jak uplatnit slevu na Firma na zážitky – Allegria
 • Jak reklamovat zboží na Firma na zážitky – Allegria
 • Hodnocení e-shopu Firma na zážitky – Allegria ,Všechny slevy na Firma na zážitky – Allegria

O e-shopu Firma na zážitky - Allegria

Jestli se nudíte a chcete zažít v životě něco nového a neotřelého, tak Allegria - Firma na zážitky, je pro vás to pravé ořechové. Na jejich webu najdete v nabídce různé adrenalinové zážitky nejen pro muže, ale i ženy nebo novomanžele. Toužíte zkusit zážitkovou jízdu v Lamborghini, vyzkoušet si povolání na zkoušku nebo si užít tandemový seskok? Nic není nemožné. Pokud vybíráte dárek pro někoho blízkého, tak Firmanazazitky.cz je skvělou volbou, jak udělat dotyčnému velkou radost. Radost také uděláte všem příznivcům adrenalinu, gurmánům, sportovcům, dětem i milovníkům zvířat.

Zážitek, na který nikdy nezapomenete? S Allegria je to možné!

Jestli si chcete zkusit zažít něco netradičního, tak vám garantujeme, že si na Allegria – Firma na zážitky jistě vyberete. Ať už máte rádi adrenalinové zážitky nebo hledáte něco klidnějšího a chcete se chcete pořádně najíst či vzlétnout do oblak, tak to není problém. Během chvíle se z vás může stát výborný střelec, pilot ve stíhačce nebo kapitán lodi. Pokud hledáte něco odpočinkového, tak si můžete dopřát luxusní thajskou masáž nebo ozdravný pobyt. Kompletní nabídku originálních zážitků najdete na e-shopu Firmanazazitky.cz, kde jsou kategorie roztříděny na:

 • Gastronomie
 • Adrenalin
 • Pobyty
 • Auto-moto
 • Relax
 • Hobby a zážitky se zvířaty
 • Létání
 • Sportovní zážitky
 • Vodní zážitky
 • Rodina
 • Kurzy
 • Netradiční

Využijte v Allegria slevové kupóny na zážitkové dárky a adrenalinové dárky z obrovské nabídky. Najdete zde vhodné dárky k mnoha příležitostem, jako jsou narozeniny, výročí, Vánoce, dárky pro muže, dárky pro ženy, dárky pro děti nebo kolegy v práci. Výběr je opravdu velký a pro každého z nás. Dětem například uděláte radost se zážitkem Den v hračkářství Hamleys. A když si nevíte rady, tak můžete koupit obdarovanému dárkový poukaz, který vše vyřeší za vás. Firma Allegria zážitky nabízí na výběr dárkové obálky nebo dárkové krabice. Také můžete napsat do kartičky přání nebo vzkaz. Zážitek si pak může obdarovaný vybrat sám, podle toho, který se mu bude nejvíc líbit nebo který ho nejvíc zaujme. S dárkovým poukazem se vyhnete stresu a dárek máte vyřešený raz dva.

alt

Jak uplatnit slevu na Firma na zážitky – Allegria

Díky skvělým slevovým akcím můžete zakoupit exkluzivní zážitky za super ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně koupit. Vybraný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Slevový kupón vložíte do pole s označením „Zadejte slevový promokód“. Po vložení kupónu klikněte na pole „Uplatnit“ a sleva vám bude následně odečtena. Vaše peněženka se bude radovat.

alt

Jak reklamovat zboží na Firma na zážitky – Allegria

Koupili jste si zážitek, který se vám nelíbí nebo se jedná o nevhodný dárek? Pak můžete samozřejmě odstoupit do 14 dnů od smlouvy a nechat si vrátit peníze zpět. Poukaz můžete také vyměnit za jiný z široké nabídky na webu. Služba je zdarma a pokud si vyberete levnější zážitek, tak dostanete na váš virtuální účet kredity k dalšímu nákupu. V případě výběru dražší varianty doplatíte rozdíl v ceně. Co se týče reklamace zážitku, tak tu je možné podat dle Obchodních podmínek na webu a je nutné ji podat nejpozději do 14 kalendářních dnů od skončení poskytování služby. Poskytovatel má pak lhůtu 30 dní na její vyřízení.

alt

Hodnocení e-shopu Firma na zážitky – Allegria

S obchodem Allegria - Firma na zážitky je spokojeno velké množství zákazníků. Zákazníkům se líbí obrovský výběr různých zážitků pro sebe, přátele, děti nebo blízké. Dále si chválí extra výhodné ceny a obdržení voucheru ihned po zaplacení. Dále oceňují dárkovou obálku nebo dárkovou krabičku společně s kartičkou, kam můžou napsat v případě dárku, pěkný vzkaz. Firma Allegria několikrát vyhrála na Heurece ocenění ShopRoku, tudíž profesionalita a kvalita je na místě.

Všechny slevy na Firma na zážitky – Allegria

Firmanazazitky.cz často nabízí slevy a slevové kupóny, díky kterým můžete zakoupit exkluzivní zážitky za opravdu výhodné ceny. Každá sleva jistě udělá radost nejen vaší peněžence a můžete ji využít třeba na let balónem, degustační menu ve vyhlášené restauraci, bungee jumping nebo wellness pobyt. Obchod nabízí slevy velmi často, třeba na vybrané kategorie. Výrazné slevy pak nabízí v rámci Allegria Black Friday, díky kterému můžete zakoupit zážitky za super ceny.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny