Fitness4u slevy akceFitness4u

Fitness4u - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Fitness4u
 • Nakupujte vše pro posilování a fitness na jednom místě a se slevovými kódy chytře ušetřete
 • Kde najdete Fitness4u prodejny?,Seznam prodejen Fitness4u:
 • Jak uplatnit slevu na Fitness4u,Jak reklamovat zboží na Fitness4u
 • Hodnocení e-shopu Fitness4u,Všechny slevy na Fitness4u

O e-shopu Fitness4u

Jste velcí příznivci sportu a život bez něho si neumíte představit? Pokud ano, tak je internetový obchod Fitness4u místo přesně pro vás. V široké nabídce sortimentu najdete nejen zdravou a sportovní výživu, ale i různé fitness doplňky, sportovní vybavení a oblečení nebo posilovací stroje. Tento e-shop udělá radost všem zapáleným sportovcům a fitness nadšencům, pro které je sport nezbytnou částí života. Při nákupu využijte Fitness4u slevový kupón a nebo Fitness4u slevový kód, se kterými chytře ušetřete. Se slevou budete mít radost nejen vy, ale i vaše peněženka. Koupit si tak můžete třeba spalovač tuků, potřebné minerály a aminokyseliny, ovesné vločky, sportovní oblečení nebo činky a náhrady stravy. Vše pro posilování a fitness na jednom místě.

Nakupujte vše pro posilování a fitness na jednom místě a se slevovými kódy chytře ušetřete

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Fitness4.cz, kde jsou kategorie sortimentu rozděleny následovně na:

 • Sportovní výživa
 • Zdravá výživa
 • Fitness oblečení
 • Fitness doplňky
 • Speciální balíčky
 • Dárkové poukazy

Internetový obchod Fitness4u je taky zkrátka pro všechny milovníky sportu a všeho, co se kolem něj točí. A každý sportovec moc dobře ví, že za každým sportovním úspěchem stojí kvalitní vybavení a výživa. Od toho je tady tento e-shop, který je skutečným profíkem. V e-shopu nakoupíte vše potřebné pro začátečníky i profesionály. V nabídce si můžete vybrat nejen sportovní a zdravou výživu, ale i fitness oblečení a doplňky. Navíc zde koupíte různé balíčky dle zaměření. Vybrat si můžete balíčky na hubnutí, na svaly, pro těhotné, na imunitu, bez umělých sladidel či balíčky s dárkem zdarma. Fitness4you vám pomůže zlepšit váš sportovní výkon a dělat sport naplno. Při nákupu využijete Fitness4u slevový kód nebo Fitness4u slevový kupón, tak můžete nakupovat sportovní vybavení a doplňky ještě levněji.

alt

Kde najdete Fitness4u prodejny?

Pokud hledáte kvalitní sportovní a fitness vybavení pro profesionály i amatéry na jednom místě, tak je e-shop Fitness4u.cz pro vás ten pravý. Internetový obchod funguje online, kdy si můžete nechat zboží doručit až domů ke dveřím. Nicméně můžete se zastavit také osobně na jedné z kamenných prodejen, kterých najdete v České republice hned několik. Na prodejně si můžete zboží v klidu prohlédnout, poradit se s odborným personálem a případně i zakoupit. Na prodejně je také možné si vyzvednout objednávku z e-shopu.

Seznam prodejen Fitness4u:

Brno(Sportovní prodejna Sportega) - Křenová 26, 602 00 Brno
Uherské Hradiště(FITNESS SHOP FITNESS4U) - Mariánské náměstí 126, 686 01 Uherské Hradiště
alt

Jak uplatnit slevu na Fitness4u

Díky skvělým slevovým akcím Fitness4u.cz můžete nakoupit sportovní vybavení, zdravou výživu nebo výhodné balíčky za skvělé ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kupón jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný slevový kód vložíte do pole s označením „Chci uplatnit slevový kód nebo dárkový poukaz“, následně použijete tlačítko „Vložit kupón“ a sleva vám bude v dalším kroku odečtena. Slevy a slevové kupóny Fitness4u můžete využít k zakoupení různých minerálů, vitamínů, proteinů, spalovačů tuků, náhrady stravy nebo osobních váh a činek. S exkluzivními slevami nakoupíte výhodněji vše pro sportovní nadšence.

Jak reklamovat zboží na Fitness4u

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Produkt musí být nepoužitý, nepoškozený, s visačkami a nesmí jevit žádné známky nošení. Pokud chcete zboží vrátit, ta musíte v první řadě odstoupit od kupní smlouvy. Odstoupení musíte zaslat na e-mail obchodu nebo jej zaslat na adresu společnosti. Zboží pak pečlivě zabalte, přiložte k němu kopii faktury a zašlete přepravní společností nebo jej můžete vrátit také osobně na prodejně. Po této lhůtě můžete do 24 měsíců koupené zboží v případě poškození nebo vady reklamovat, pokud není uvedeno jinak. V případě reklamace si připravte doklad o koupi nebo fakturu. Reklamaci můžete provést osobně na prodejně nebo vadné zboží zabalte a zašlete na adresu obchodu. Obchod má 30 dní na vyřízení reklamace a o jejím výsledku budete informováni.

alt

Hodnocení e-shopu Fitness4u

Internetový obchod Fitness4u si chválí velké množství lidí. Ti zde nakupují velice často nebo opakovaně. Nejčastěji jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s rychlostí doručení do druhého dne, bezkonkurenčními cenami a kvalitou fitness a sportovního zboží. Lidé si chválí skvělou komunikaci se zákaznickou podporou a možnost navštívení kamenné prodejny, kde si mohou zboží objednané z e-shopu vyzvednout. Kladně hodnocena je častá nabídka slevových akcí a také speciální balíčky. Zákazníci si chválí i dopravu zdarma nad 1 500 Kč, několik možností způsobů dopravy a platby a možnost zakoupení dárkových poukazů. V neposlední řadě se jim líbí super články a dárky k nákupu zdarma.

Všechny slevy na Fitness4u

Máte rádi slevy a udělá vám radost, když můžete ušetřit nebo výhodně nakoupit? Internetový obchod Fitness4u často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí. Jsou to například Fitness4u výprodeje, dále slevy na různé kategorie a doplňky, Fitness4u slevové kupóny nebo Fitness4u doprava zdarma. Oblíbenou akcí je také Fitness4u Black Friday, kdy můžete nakoupit sportovní vybavení za opravdu super ceny! Díky těmto slevám vás třeba zaujmou různé posilovače částí těla, dámské fitness oblečení, pánské fitness oblečení, kreatiny, proteinové tyčinky nebo sušené maso. Se slevami můžete výrazně ušetřit a nakoupit tak toho daleko víc.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny