Fondee slevy akceFondee

Fondee - aktuální slevy

Rozcestník
 • O portálu Fondee
 • Investujte chytře s Fondee a nechte své peníze vydělávat za vás. Zhodnocujte své naspořené peníze a myslete na budoucnost.
 • Jaké jsou výhody investování s Fondee?
 • Kolik stojí investování s Fondee?
 • Hodnocení investičního portálu Fondee

O portálu Fondee

Rádi byste své peníze dobře zhodnotili a láká vás investování? Pak máme pro vás dobrou zprávu, protože česká online platforma na investování Fondee je tady přesně pro vás. Pokud nechcete vaše peníze jen tak nechat ležet ladem ve vašem šuplíku nebo ve vašem bankovním účtu, ta je zkuste chytře investovat. Vaše peníze tak mohou vydělávat za vás. Velkou výhodou je to, že u Fondee neplatíte žádné netransparentní poplatky, a navíc můžete nechat zhodnotit své úspory tak, abyste utekli obrovské inflaci, která nás poslední dobou tíží. Účet máte navíc založený okamžitě do pár minut a můžete ihned začít investovat. Na Fondee máte na výběr ze 7 modelových portfolií, která sdružují dluhopisy a akcie podle různého zaměření. Myslete na budoucnost a nechejte své peníze zhodnotit.

Investujte chytře s Fondee a nechte své peníze vydělávat za vás. Zhodnocujte své naspořené peníze a myslete na budoucnost.

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na portále Fondee.cz, kde jsou kategorie rozděleny následovně na:

 • Jak to funguje
 • Náš přístup
 • Poplatky
 • Zeptejte se
 • Dokumenty
 • Blog
 • Chci investovat

Investiční profily, ze kterých můžete vybírat, se dělí na:

 • Konzervativní investor
 • Obezřetný investor
 • Rozvážný investor
 • Vyvážený investor
 • Smělý investor
 • Nebojácný investor
 • Odvážný investor

Investiční portál Fondee je tu zkrátka pro všechny, kdo se zajímá o investování do akcií a dluhopisů. Na portále se dozvíte, jak funguje a že od spokojenému investování vás dělí pouhých 5 jednoduchých kroků. V první řadě vyplníte dotazník, kdy Fondee zjistí vaše zájmy a vztahy k riziku. Následně si zvolíte portfolio, které se skládá z ETFek a investujete libovolnou částku od 1 000 Kč. V případě potřeby můžete svou investici prodat a Fondee vám zašle peníze zpět na váš účet. Investování je naprosto bezpečné, jelikož vaše ETFka i peníze jsou celou dobu u brokera na účtu, který je celou dobu brán jako zákaznický. Společnost Fondee je navíc regulována Českou národní bankou a má dlouholeté zkušenosti ve Financích. Jedná se o prověřenou společnost, u které jste vy i vaše peníze v dobrých rukou. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte vyplnit formulář s vaším dotazem nebo přímo zanechejte svůj kontakt, Fondee vás bude co nejdříve kontaktovat.

alt

Jaké jsou výhody investování s Fondee?

Investovat své naspořené peníze můžete naprosto jednoduše a snadno během pár minut. Výhodou je, že investice probíhá online, takže nemusíte nikam chodit, a navíc přesně víte, do čeho investujete. Další výhodou je, že jste obeznámeni s tím, kolik co stojí, kolik platíte na poplatcích a jaká jsou rizika. Pokud vás investování přestane bavit nebo budete mít pocit, že to není pro vás, tak můžete kdykoliv své akcie prodat. Mezi další výhody patří to, že online investiční portál Fondee má několikaleté bohaté zkušenosti, nemá žádné nesmyslné netransparentní poplatky, nepoužívá nesrozumitelnou řeč a nenutí vás chodit osobně na pobočky. S Fondee můžete investovat naprosto jednoduše a nechat tak vaše peníze vydělávat za vás. Fondee je navíc vhodné pro začínající i zkušené investory, kteří chtějí mít dobře zhodnocené své peníze.

alt

Kolik stojí investování s Fondee?

Už moc dobře víte, proč se investování s Fondee vyplatí a proč do něho jít. Důležité je třeba také zmínit, kolik takové investování stojí a jaké jsou poplatky. Poplatky u Fondee jsou tranasparentní, jasné a daleko nižší než u ostatních investičních portálů a institucí. Kolik to tedy stojí? Poplatky u Fondee jsou 0,9 % ročně, poplatky za ETF v průměru 0,15 %ročně a celkové průměrné poplatky 1,05 % ročně. Velkou výhodou je to, že neplatíte žádné vstupní poplatky, a žádné výstupní poplatky. Nemusíte platit ani poplatky finančním poradcům nebo poplatky za bankéře. O poplatcích si můžete více informací přečíst přímo v kategorii Poplatky. V této kategorii se dočtete všechny výhody a můžete se také podívat na grafy, jak je na tom Fondee v porovnání s podílovým fondem. Nechybí ani porovnání poplatků u portfolia zaměřeného na akcie.

alt

Hodnocení investičního portálu Fondee

Portál Fondee má mnoho spokojených zákazníků. Lidem se líbí, že investovat mohou do pár minut od vyřízení registrace. Oceňují to, že investovat je velice jednoduché a chválí si, že Fondee má několikaleté zkušenosti v oblasti financí. Kladné recenze patří tomu, že se lidé na webu dočtou vše, co je třeba o investování s akciemi a podílovými fondy vědět. Dále se jim líbí, že nemusí docházet nikam na pobočku, neplatí žádné zbytečné poplatky a mohou si sami vybrat, do čeho přesně chtějí investovat. Mimo jiné se jim líbí to, že mohou kdykoliv své akcie prodat a také se nemusí bát krachu a toho, že by o své finanční prostředky přišly. Všechny investované peníze jsou bezpečně uloženy.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny