Gourmet Káva slevy akceGorenje

Gorenje - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Gorenje
 • Kompletní nabídka zboží na Gorenje.cz
 • Výdejní místa Gorenje
 • Reklamace u Gorenje
 • Hodnocení e-shopu Gorenje,Všechny slevy na Gorenje

O e-shopu Gorenje

Kuchyňské království GORENJE

Představte si místo, kde není možné vybrat špatně. Rádi vaříte? Pečete, nebo tvoříte nové recepty? Nacháváte se rovněž unášet myšlenkami na nové technologie a rychlejší zpracování oblíbených potravin? V tom případě Vám e-shop Gorenje přinese znamenitou radost. Kvalitní spotřebiče a kuchyňské vybacvení je zde základ. Nemusíte ani přemýšlet nad tím, zda vybíráte prostředek od správného brandu, jelikož zde najdete správnou jen jednu značku a vyhnete se tak omylu a špatnému výběru.

Kompletní nabídka zboží na Gorenje.cz

Přehledné kategorie, rozdělené podle srozumitelných skupin:

 • E-shop
 • Spotřebiče Optimal
 • Kuchyně
 • Akce
 • Podpora
 • Life Simplified

Kvalita se musí odzkoušet na vlastní kůži, nebo v tomto případě spíš na vlastní oči. Proto neváhejte a navštivte přehled produktů sami. Nezapomínejte ani na slevové kódy, v rámci slevových kupónů na portálu Skippay.cz.

alt

Výdejní místa Gorenje

PRAHAVinohradská 2165/48, 12000 Praha 2, Česká Republika
BRNOŘípská 1477/29,627 00 Brno, Česká Republika
OLOMOUCRybízová 144/1,779 00 Olomouc, Česká Republika
OSTRAVAOKAY, Výškovická 3123,700 30 Ostrava - Zábřeh, Česká Republika
KARLOVY VARYKpt.Jaroše 375/31,0 Karlovy Vary, Dvory, Česká Republika
alt

##Jak na slevy v Gorenje?

Netrapte se a ulevte své peněžence. Nejjednodušším způsobem je využití slevového kupónu se speciálním slevovým kódem. Kód stačí zadat do kolonky pro zadání kódu hned na začátku kompletace nákupního košíku na e-shopu. V jiném případě má web Gorenje.cz skvěle vybavenou sekci Akce a Slevy. Tato sekce se nachází rovnou na hlavní stránce a je vybavena velkým množství zajímavý slev. Zlevněný sortiment se rovněž často mění, tedy je doporučeno onu sekci v jistých intervalech sledovat.

Reklamace u Gorenje

Pakliže bude přece jen potřeba jakýkoli produkt značky Gorenje reklamovat, není to problém. Nejsnazším způsobem je navštívit přímo web Gorenje.cz, sjet přímo dolů na zápatí stránky, kde najdete kontaktní údaje jak na servis, tak na reklamační oddělení. V případě velké naléhavosti kontaktujte servisní/ reklamační linku na čísle 800 105 505, nebo na mailu servis@gorenje.cz.

alt

Hodnocení e-shopu Gorenje

Zákazníci svou oblíbenou značku nenechávají na holičkách. E-shop Gorenje si spolu se svými výrobky v kamenných prodejnách vysloužil v průměru hodnocení 92 %, což značí víc, než nadprůměrnou spokojenost všech svých zákazníků.

Všechny slevy na Gorenje

Šetříte rádi? Zbožňujete, když se konečná cena nákupu ještě sníží? To jste tady správně. Na e-shopu Gorenje se dočkáte slev jako Black Friday, jarní výprodej, letní výprodej, podzimní výprodej, zimní výprodej, vánoční akce, slevy a výprodej, doprava zdarma, vybav svou kuchyň, akce a slevy, přivítejte den v nové kuchyni a mnohé další.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny