Jíme zdravě slevy kódyJíme zdravě

Jíme zdravě - aktuální slevy

Rozcestník
  • O e-shopu Jíme zdravě
  • Vše musí mít štábní kulturu, výjimkou nejsou ani fitrecepty
  • Kde najdete prodejny Jíme zdravě?
  • Jak uplatnit slevu Jíme zdravě?,Jak reklamovat objednávky z Jíme zdravě?
  • Co o Jíme zdravě říkají zákazníci?,Všechny slevy hezky pohromadě

O e-shopu Jíme zdravě

Jíme zdravě je obohacující prostor širokou nabídkou četby a videokurzů s recepty a tipy, jak jíst zdravě a udržovat svůj organismus v tom nelepším chodu. Každý někdy váhá nad tím, co si má dát, ať z toho není jak balón, jak správně připravit dobroty jako je třeba polévka z červené řepy, fazolový salát, nebo třeba mrkvová polévka a jiné zdravé recepty. Fitrecepty v produktech stránky jíme zdravě jsou k nezaplacení, respektive minimálně Vás organismus Vám za to jistě poděkuje!

Vše musí mít štábní kulturu, výjimkou nejsou ani fitrecepty

  • Kuchařky
  • Videokurzy
  • Recepty
  • Obcod

Dvě sekce, v čem se liší? První sekce obsahuje především speciální a odbornou četbu s návody a recepty, jak se zdravě stravovat, jak správně připravit zdravé recepty, které zachutnají a pohladí organismus, chřestová polévka, fazolový salát, mrkvová polévka, polévka z červené řepy a jiné fitrecepty . Druhá sekce naopak velí videokurzům, kde vidíme náhledy poněkud více z praxe. Nezapomínejte hlavně na slevové kupóny, které na jíme zdravě můžete využívat.

alt

Kde najdete prodejny Jíme zdravě?

E-shop nemá kamenné prodejny, ani výdejny používá pouze Zásilkovny po celé ČR.

alt

Jak uplatnit slevu Jíme zdravě?

Jako čistokrevný e-shop srší jíme zdravě slevami. Tou hlavní je slevový kupón se slevovým kódem, který využijete při placení produktů. Stačí zadat do políčka slevový kupón a cena se automaticky sníží a upraví. Ostatní slevy jsou vždy sezónní a využít je můžete při prokliku na daném odkaze na webu jimezdrave.cz.

Jak reklamovat objednávky z Jíme zdravě?

Velmi pohodlnou reklamací se pyšní právě portál Jíme zdravě. Jakýkoli nesoulad, nebo výměna, či vrácení zboží do 20 pracovních dnů, probíhá skrze formulář, jeho odkaz najdete na stránkách Jíme zdravě. Formulář stačí vyplnit a odeslat na příslušnou adresu. V případě zasílání produktů je potřeba produkt pečlivě zabalit do bublinkové fólie a odeslat na příslušnou adresu e-shopu.

alt

Co o Jíme zdravě říkají zákazníci?

Velká spokojenost uživatelů provází portál Jíme zdravě. Okolo 93 % uživatelů tento portál hodnotí kladně a svou zkušenost by zopakovalo.

Všechny slevy hezky pohromadě

Kdo si počká, ten se dočká. Slevy jsou v Jíme zdravě samozřejmostí. Nejčastější jsou sezónní slevy a výprodeje, tedy letní výprodej, zimní výprodej, black Friday, jarní výprodej a podzimní výprodej. Dále také nesmíme zapomenout na slevové kupóny se speciálními slevovými kódy, které můžete využít na tomto portále.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny