• Účty
 • Kde nakupovat
 • Slevy
 • Pro e-shopy
 • Přihlásit se
  Vyzkoušet Skip Pay zdarma
Aktuální slevyO e-shopu Karavan.czNakupujte různé vybavení a příslušenství ze světa karavanů a obytných autKde najdete Karavan.cz prodejny?Adresa prodejny Karavan: Jak uplatnit slevu na Karavan.cz Jak reklamovat zboží na Karavan.czHodnocení e-shopu Karavan.czVšechny slevy na Karavan.cz

Karavan.cz - aktuální slevy

O e-shopu Karavan.cz

Rádi cestujete karavanem nebo jste příznivci kempování? Pak máme pro vás dobrou zprávu, protož e-shop Karavan.cz je přesně pro vás. Tento e-shop totiž nabízí veškerý sortiment, který by se vám hodil v karavanu mít. A najdete zde i další příslušenství třeba pro kempování nebo turistiku. Caravaning je ve světě čím dál víc oblíbený. Není nad to procestovat celou republiku nebo Evropu s karavanem, kde máte veškeré zázemí. E-shop Karavan se proto zaměřil hlavně na příslušenství do karavanů, ať už vnější a nebo vnitřní. Nakoupíte zde různé vařiče, lednice, grily, nádobí, markýzy, nábytek, klimatizace, izolace a mnoho dalšího. Nakupujte a vybírejte online z pohodlí domova vybavení pro cestování karavanem nebo kempování. Při nákupu využijte Karavan.cz slevový kupón a nebo Karavan.cz slevový kód a chytře ušetřete. Se slevou budete mít radost nejen vy, ale i vaše peněženka.

Nakupujte různé vybavení a příslušenství ze světa karavanů a obytných aut

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Karavan.cz, kde jsou kategorie sortimentu rozděleny následovně na:
 • Díly a doplňky pro karavany
 • Izolace a zateplení
 • Markýzy
 • Stany
 • Kempový nábytek
 • Lednice a klimatizace
 • Chemické WC a díly
 • Kempingové nádobí
 • Grily a příslušenství
 • Vařiče a dřezy
 • TV a audio-video
 • Lodě, bazény, matrace
 • Výprodeje a informace
 • Dětská sekce
 • Novinky
Nabídka e-shopu je Karavan.cz je skutečně široká a rozmanitá. Pokud rádi trávíte celé léto v karavanu nebo si chcete někam zajet o víkendu a nechcete spát v hotelu, tak je e-shop Karavan.cz pro vás ten pravý. V dnešní době je camping a caravaning stále oblíbenější. Lidi se nemusí vázat na různá ubytování, která nemusí mít volný pokoj. S karavanem navíc ušetříte hromadu peněz, jste pánev svého času a máte v něm vše, co k životu potřebujete. Internetový obchod Karavan.cz je na našem trhu již přes 20 let a s prodejem má opravdu bohaté zkušenosti. Nabízí nejen příslušenství do karavanů, ale také věci ke kempování, turistiku a volný čas. Koupíte zde různé doplňky do karavanů, nábytek, vařiče, grily, klimatizace, izolace, matrace, TV, příbory a mnoho dalšího. Nakupujte online z pohodlí vašeho domova a s exkluzivními slevovými kupóny Karavan.cz a slevovými kódy Karavan.cz chytře ušetřete.

Kde najdete Karavan.cz prodejny?

Pokud jste kempingu nebo caravaningu, tak je internetový obchod Karavan.cz to pravé místo pro vás. E-shop funguje online, kdy si můžete nechat zboží doručit až domů ke dveřím. Nicméně zboží si můžete také osobně vyzvednout na prodejně, která se nachází v Plzni. Na místě si můžete zboží pečlivě prohlédnout a nebo se poradit s odborným personálem ohledně výběru.

Adresa prodejny Karavan:

Plzeň Invel Karavan s.r.o, Rokycanská 761/58, 312 60 Plzeň (areál kovodružstva)

Jak uplatnit slevu na Karavan.cz

Díky skvělým slevovým akcím Karavan.cz můžete nakoupit super kempingové vybavení a další zboží za skvělé ceny. Stačí slevové akce Karavan sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kupón jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný slevový kód vložíte do pole s označením „Přeji si použít slevový kupón“, následně použijete tlačítko „Použít“ a sleva vám bude v dalším kroku odečtena. Slevy a slevové kupóny Karavan.cz můžete využít k nákupu různého vybavení a příslušenství do karavanů, věcí na kempování a dalšího zboží. Nakupujte chytře se slevou.

Jak reklamovat zboží na Karavan.cz

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Produkt musí být nepoužitý, nepoškozený a nesmí jevit žádné známky nošení nebo používání. Pokud jste se pro vrácení rozhodli, tak vyplňte formulář pro odstoupení od smlouvy, který najdete na webu e-shopu. Formulář pak přiložte k pečlivě zabalenému zboží. Nezapomeňte přiložit i kopii faktury a vše následně zašlete na adresu společnosti. Zboží můžete vrátit i na kterékoliv prodejně. Po této lhůtě můžete do 24 měsíců koupené zboží v případě poškození nebo vady reklamovat, pokud není uvedeno jinak. Vadné zboží pečlivě zabalte, přiložte reklamační formulář Karavan.cz a vše zašlete přepravní službou na adresu společnosti. Vadné zboží můžete také reklamovat osobně na prodejně v Plzni. Obchod má 30 dní na vyřízení reklamace a o jejím výsledku budete informováni.

Hodnocení e-shopu Karavan.cz

S internetovým obchodem Karavan.cz je spokojené velké množství lidí, kteří se zde opakovaně vrací za účelem nákupu. Lidem se líbí široká nabídka různého vybavení a příslušenství ze světa karavanů a kempingu. Také jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s rychlostí doručení do 48 hodin, skvělými cenami a velkým výběrem různého zboží a příslušenství pro camping a caravaning. Chválí si i jiné zboží pro různé příležitosti a skvělou komunikaci se zákaznickou podporou. Kladně hodnocena je častá nabídka slevových akcí, které se mění každý den a neustále přibývající novinky. Zákazníci si chválí i možnost návštěvy kamenné pobočky, několik možností způsobů dopravy a odborné poradenství. E-shop Karavan.cz je největší obchod ve svém oboru a má několik tisíc kladných recenzí. Nákup v tomto obchodě je naprosto bezpečný.

Všechny slevy na Karavan.cz

Máte rádi slevy a udělá vám radost, když můžete ušetřit nebo výhodně nakoupit? Internetový obchod Karavan.cz často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí. Jsou to například Karavan.cz výprodeje, dále slevy na různé kategorie a doplňky, Karavan.cz slevové kupóny nebo Karavan.cz doprava zdarma. Oblíbenou akcí je také Karavan.cz Black Friday, kdy můžete nakoupit karavanové a kempingové zboží a další příslušenství se super slevou! Díky těmto slevám vás třeba zaujme markýza na auto, lednice do karavanu, stany k autu, stan k autu, plynová lednice nebo propan butan. Se slevami můžete výrazně ušetřit a nakoupit tak toho daleko víc.

Slevy ve stejné kategorii