Ketofit slevy akceKetoFit

KetoFit - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu KetoFit
 • Zhubněte jednou provždy a dejte nadbytečným kilům navždy sbohem
 • Kde najdete KetoFit prodejny? ,Seznam prodejen KetoFit
 • Jak uplatnit slevu na KetoFit ,Jak reklamovat zboží na KetoFit
 • Hodnocení e-shopu KetoFit ,Všechny slevy na KetoFit

O e-shopu KetoFit

Pokud toužíte trvale zhubnout, zbavit se přebytečných kil a žít zdravěji, tak zde jste na správném místě. E-shop Ketofit.cz je to pravé pro vás a ukáže vám, jak snadně zhubnout díky úspěšné keto dietě. Na webu najdete chutná proteinová jídla a nápoje se sníženým obsahem sacharidů pro maximální redukci hmotnosti. Dieta je navíc vytvořená speciálně pro ženy, které chtějí efektivně snížit svou váhu bez jojo efektu. Proteinové výrobky jsou syté a plné bílkovin, takže vás zasytí i na několik hodina a nebudete mít hlad. Ketofit dieta je zdravá, plná vitamínů, a přitom velice chutná.

Zhubněte jednou provždy a dejte nadbytečným kilům navždy sbohem

Produkty na e-shopu Ketofit jsou rozděleny do kategorií, kde najdete:

 • Výhodné balíčky
 • Proteinové koktejly
 • Proteinové dezerty
 • Proteinové omelety
 • Proteinové polévky
 • Proteinové tyčinky
 • Proteinové pečivo

Na e-shopu KetoFit se dozvíte mnoho informací o principu diety, jak funguje, co můžete jíst nebo čemu se naopak máte vyvarovat. Jestliže si nejste jistí, tak můžete využít Poradnu, kde vám poradí opravdoví profíci na výživu a stravování. Přečíst si můžete také odborné články o dietě, jak rychle zhubnout nebo se inspirovat mnoha recepty, které jsou na webu uvedeny. Co by vás mohlo zajímat asi nejvíc, jsou články skutečných lidí a jejich příběhy. Třeba právě to bude pro vás motivující k tomu, abyste šli za svým snem za lepší postavou.

alt

Kde najdete KetoFit prodejny?

Pokud to máte do Brna kousek, tak si můžete vyzvednout svou objednávku přímo ve firemní prodejně v Brně. V prodejně si navíc můžete také nakoupit keto dietu i bez objednávky v e-shopu.

Seznam prodejen KetoFit

Brno - výdejní místo4FITNESS/KetoFit, Pionýrská 3, Brno
alt

Jak uplatnit slevu na KetoFit

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakoupit proteinové výrobky a doplňky za ty nejlepší ceny. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Slevový kód“, dále kliknete na tlačítko „Aktivovat kupón“ a sleva vám bude následně odečtena

Jak reklamovat zboží na KetoFit

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Po této lhůtě můžete do 24 měsíců nebo po dobu expirace zakoupené produkty reklamovat. Vadné zboží můžete zanést na prodejnu společně s fakturou, kterou obdržíte a vše následně vyřešíte na místě. Další možnost je, že zboží pečlivě zabalíte, opět přiložíte fakturu a k tomu dopis s popisem závady, neměli byste zapomenout ani na kontaktní údaje a ideální způsob řešení reklamace. Adresu, kam balíček zaslat, najdete na stránkách e-shopu v obchodních podmínkách. Ketofit má 30 dnů na vyřízení reklamace a o výsledku řešení vás budou informovat.

alt

Hodnocení e-shopu KetoFit

S e-shopem Ketofit je spokojeno velké množství zákazníků, kteří dávají této ketodietě kladné recenze. Nejčastěji jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s rychlostí doručení, cenou, výběrem potravin, kvalitou a chutí. Zákazníkům se také líbí rychlá příprava jídla do 5 minut a to, že produkty jsou vyrobeny z kvalitních surovin obsahující minerály a vitamíny.

Všechny slevy na KetoFit

Pokud rádi ušetříte nějakou tu korunu, tak nezapomeňte při nákupu použít KetoFit slevový kód nebo Ketofit slevu. Uvidíte, že ušetříte i větší částky a že nákup se opravdu vyplatí. E-shop často nabízí výhodné slevové nabídky, speciální akce nebo slevy na vybrané kategorie. Oblíbené akce jsou mimo jiné Ketofit výprodej nebo Ketofit Black Friday. Vyzkoušejte výrobky této ketodiety se slevou.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny