KidTown slevyKidTown

KidTown - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu KidTown
 • Objevte svět hraček KidTown a pořiďte svým dětem skvělé hračky za exkluzivní ceny
 • Kde najdete KidTown prodejny?,Adresa prodejny KidTown:
 • Jak uplatnit slevu na KidTown,Jak reklamovat zboží na KidTown
 • Hodnocení e-shopu KidTown,Všechny slevy na KidTown

O e-shopu KidTown

Hledáte zábavné a naučné hračky pro vaše děti za super ceny? Pak máme pro vás skvělou zprávu, protože e-shop KidTown je tady přesně pro vás. Internetový obchod KidTown je rájem hraček a koupíte zde hračky pro děti každého věku, ať už pro ty nejmenší nebo pro větší školáky. Nabízené hračky jsou nejen zábavné, ale i naučné a seženete zde i hračky pro děti se speciálními potřebami. V sortimentu koupíte super hračky všechny holky a kluky. KidTown nabízí hračky podle zaměření, například smyslové, Montessori, logopedické či na tvoření. Dále různé stavebnice, puzzle, knihy nebo chytré vychytávky i pomůcky do školy, aby šlo učení snáz. Všechny hračky jsou kvalitní, zábavné a děti se něco naučí. Nakupujte online z pohodlí vašeho domova skvělé hračky pro vaše ratolesti. Když využijete KidTown slevový kupón nebo KidTown slevu, tak chytře ušetříte a každá sleva se počítá.

Objevte svět hraček KidTown a pořiďte svým dětem skvělé hračky za exkluzivní ceny

Kompletní nabídku skvělého zboží za super ceny si můžete prohlédnout přímo na e-shopu Kidtown.cz, kde jsou kategorie roztříděny na:

 • Tipy
 • Akce a slevy
 • Podle zaměření
 • Hračky
 • Hry
 • Stavebnice
 • Puzzle
 • Knihy
 • Do školy
 • Vychytávky

Hračkářství KidTown nabízí opravdu široký sortiment různých hraček pro děti v různém věku. V kategorii Podle zaměření koupíte hračky pro rozvoj, Hračky a pomůcky pro děti se speciálními potřebami, Montessori hračky nebo hračky pro nejmenší. V kategorii se dále nachází hračky na zahradu, cestování, odrážedla a koloběžky, tvořivé hračky nebo hračky, které pomáhají k finanční gramotnost. V kategorii Hračky jsou nabízeny hračky dřevěné, hudební, nafukovací, papírové, na cesty, logopedické, kreativní, retro hračky nebo hračky do vany a různá zvířátka. V sekci Hry koupíte stolní hry, vzdělávací hry, hry na cesty i papírové nebo z kartonu. V e-shopu KidTown koupíte i různé stavebnice pro holky a kluky nebo puzzle. V neposlední řadě zde seženete i knížky pro nejmenší, vzdělávací knížky a vychytávky. Jistě vás potěší, že e-shop nabízí chytré a hravé pomůcky pro všechny školáky. Zábavnou formou se pak děti lépe naučí třeba matematiku, fyziku či chemii.

alt

Kde najdete KidTown prodejny?

Pokud hledáte skvělé hračky, které jsou perfektní pro rozvoj vašeho dítěte, tak je e-shop KidTown to pravé místo pro vás. Internetový obchod funguje online, kdy si můžete nechat zboží doručit až domů ke dveřím. Nicméně zboží si můžete vyzvednout i osobně i na prodejně v Praze 6. Na prodejně si hračky v klidu prohlédnete, poradíte se s personálem ohledně výběru a výroby si budete moct na místě i zakoupit.

Adresa prodejny KidTown:

Praha 6Uralská 771/8, 160 00
alt

Jak uplatnit slevu na KidTown

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakoupit hravé, a přitom naučné hračky pro děti každého věku za tu nejlepší ceny. Stačí slevové akce KidTown sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Vložit slevový kupón“, následně kliknete na pole „Přidat“ a sleva vám bude poté odečtena. Slevy a slevové kupóny KidTown.cz můžete využít k nákupu hraček pro nejmenší děti i pro školáky. Třeba vás se slevou zaujmou plyšové hračky, stolní hry, puzzle, stavebnice nebo hračky pro děti se speciálními potřebami.

Jak reklamovat zboží na KidTown

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Zboží je třeba vrátit v neporušeném stavu, čisté, v původním obalu a nepoužité. Zboží, které chcete vrátit, můžete zanést osobně na prodejnu, kde už vše vyřešíte na místě. Nezapomeňte si však vzít kopii faktury. Nebo zboží pečlivě zabalte, napište průvodní dopis ohledně odstoupení od smlouvy. Do něj napište kontaktní údaje a číslo bankovního účtu. Zboží pak důkladně zabalte, přiložte průvodní dopis i kopii faktury a vše následně zašlete na adresu společnosti. Zboží můžete v rámci záruční lhůty do 24 měsíců od zakoupení reklamovat, pokud není uvedeno jinak. Vadný produkt můžete reklamovat osobně na prodejně, kde si s sebou vezměte doklad o koupi. Na místě pak sepíšete reklamační protokol a domluvíte se s pověřeným pracovníkem na dalším postupu. Nebo můžete vadné zboží pečlivě zabalit, k němu přiložit kopii faktury a průvodní dopis. V něm detailně popište závadu, připište kontaktní údaje a za vás ideální způsob řešení reklamace. Vše pak zašlete na adresu obchodu. E-shop KidTown má na vyřízení reklamace 30 dní a o jejím výsledku vás bude informovat.

alt

Hodnocení e-shopu KidTown

S e-shopem Kidtown je spokojeno velké množství maminek a tatínků, kteří zde pravidelně nakupují hračky pro jejich děti. Lidem se líbí široká nabídka kreativních, zábavných i naučných hraček. Dále se jim líbí, že v sortimentu najdou i hračky pro děti se speciálními potřebami a hračky pro děti každého věku. Kladně hodnocena je i rychlost doručení, kdy mají zákazníci objednaný produkt doma opravdu rychle a také sekce Blog, kde se dozví mnoho zajímavých rad a tipů. Lidem se líbí mimo jiné doprava zdarma nad 1 500 Kč, časté slevové akce a výprodeje. E-shop Kidtown.cz je bezpečný a spolehlivý. Získal certifikát Ověřeno zákazníky na základě spokojenosti skutečných zákazníků.

Všechny slevy na KidTown

Máte rádi, když ušetříte díky exkluzivním slevám? Internetový obchod KidTown.cz často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí. Jsou to například KidTown slevové kupóny, KidTown výprodeje, dále slevy na různé kategorie nebo KidTown doprava zdarma. S těmito akcemi můžete ušetřit opravdu hodně a nakupovat různé vzdělávací nebo zábavné hračky s výraznou slevou. Nakupovat se slevami můžete třeba konkrétně Sensory Blocks, Magne tiles neboli Magnatiles, hračky pro autisty nebo různé knihy a stavebnice. E-shop KidTown založila paní Jana Vyhlídalová, která hračkám i dětem rozumí. Proto v sortimentu najdete ty nejlepší hračky pro vaše děti. S exkluzivními slevami můžete výrazně ušetřit a nakoupit tak hraček daleko víc.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny