Klenota slevy akce

Klenota - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Klenota
 • Udělejte si radost krásným a luxusním šperkem díky online zlatnictví Klenota
 • Kde najdete Klenota prodejny?,Seznam výdejníchmíst Klenota
 • Jak uplatnit slevu na Klenota,Jak reklamovat zboží na Klenota
 • Hodnocení e-shopu Klenota,Všechny slevy na Klenota

O e-shopu Klenota

Internetový obchod Klenota nabízí ve své rozmanité nabídce krásné šperky pro jakoukoliv příležitost. Najdete zde snubní prsteny, náušnice, náhrdelníky, náramky, zásnubní prsteny a také perly. Jestli sháníte originální dárek pro vašeho blízkého, tak zde něco krásného a luxusního jistě vyberete, protože e-shop má přímo kategorii s dárky. A pokud dárek pro nikoho zrovna nesháníte, tak si můžete udělat radost sami sobě, ať už luxusními náušnicemi, náramkem nebo náhrdelníkem, který vám bude každý závidět. Klidně si můžete vybrat safírový šperk, diamantový šperk, smaragdový nebo rubínový šperk. Sortiment je opravdu široký a rozmanitý. Nakupujte online z pohodlí domova, využijte Klenota slevový kupón nebo Klenota slevový kód a chytře ušetřete. Každá sleva udělá radost.

Udělejte si radost krásným a luxusním šperkem díky online zlatnictví Klenota

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Klenota.cz, kde je sortiment rozdělen do následujících kategorií:

 • Zásnubní
 • Snubní
 • Prsteny
 • Náušnice
 • Náhrdelníky
 • Náramky
 • Perly
 • Šperky
 • Dárky
 • Kolekce

Díky přehledně uspořádaným kategoriím si přesně vyberete to, co potřebujete nebo sháníte. Krásný šperk udělá radost vždy, to vám můžeme garantovat. Internetový obchod Klenota nabízí široký sortiment nádherných šperků z různých materiálů. Někdo preferuje diamanty, někdo zase rubíny, smaragdy nebo perly. Všechny šperky jsou velice kvalitní a vyberou si zde lidé, kteří preferují minimalismus nebo ti, kteří mají rádi výrazné šperky. Obchod Klenota si zakládá na ruční práci, tradicích a v neposlední řadě na kvalitě. Při koupi využijte Klenota slevové kupóny nebo Klenota slevové kódy a nakupujte tak daleko výhodněji a levněji. Každá sleva se přece počítá.

alt

Kde najdete Klenota prodejny?

Online zlatnictví Klenota funguje především online, kdy můžete nakupovat zboží z pohodlí vašeho domova, ale můžete se zastavit i na výdejním místě, kde si můžete objednané zboží z e-shopu vyzvednout.

Seznam výdejníchmíst Klenota

PrahaBílkova 19, 110 00, Praha 1
alt

Jak uplatnit slevu na Klenota

Díky skvělým slevovým kupónům na Klenota.cz můžete koupit třeba zásnubní prsten nebo snubní prsten za super ceny. Stačí slevové akce Klenota bedlivě sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Vložení slevového kódu do objednávky“, následně kliknete znovu na tlačítko „OK“ a sleva vám bude odečtena. Se slevou si jistě vyberete to pravé pro vás. Ať už jsou to zlaté šperky, perly nebo šperky s drahokamy.

Jak reklamovat zboží na Klenota

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. E-shop Klenota ale nabízí prodlouženou lhůtu, a to do 2 měsíců (60 dní). Pokud se rozhodnete zboží vrátit, tak zboží musí být nenošené a nové. Pokud jste si šperk nechali vyhotovit individuálně, šperky jsou zničeny nebo jinak znehodnoceny, tak vrácení není možné. Pokud to není váš případ, tak zašlete do 60 dní oznámení o odstoupení od smlouvy Klenota na e-mail obchodu. Připište číslo objednávky, kontaktní údaje, datum nákupu a číslo vašeho bankovního účtu, kam chcete peníze vrátit zpět. Poté zboží pečlivě zabalte a zašlete jej přepravní společností na adresu e-shopu Klenota. K balíčku přiložte kopii faktury, certifikát (pokud jej máte) a dopis o odstoupení od smlouvy. Zboží můžete vrátit i osobně. Co se týče reklamace, můžete ji uplatnit do 24 měsíců od nákupu. Vadné zboží můžete v rámci reklamace Klenota reklamovat osobně na prodejně společně s fakturou. Na místě vše dořešíte. Nebo zboží pečlivě zabalte, přiložte kopii faktury, průvodní dopis s detailním popisem vady, kontaktními údaji a informací, jaký je vámi preferovaný způsob vyřízení. Následně vše zašlete přepravní společností na adresu obchodu. Reklamace pak bývá e-shopem vyřízena nejpozději do 30 dní od převzetí.

alt

Hodnocení e-shopu Klenota

Na online klenotnictví Klenota najdete mnoho kladných recenzí od zákazníků, kteří zde nakupují pravidelně nebo velice často. Kladná hodnocení a recenze se týkají především široké nabídky originálních a překrásných šperků pro různé příležitosti. Také je kladně hodnoceno velice rychlé doručení nebo komunikace se zákaznickou podporou. E-shop Klenota je bezpečný a spolehlivý, získal certifikát Ověřeno zákazníky na základě spokojenosti skutečných zákazníků. Zákazníkům se líbí, že si zboží mohou osobně vyzvednout na prodejně, chválí si dopravu zdarma i perfektní servis a poradenství. Mimo jiné je kladně hodnoceno zpracování šperků, jejich kvalita a certifikát pravosti.

Všechny slevy na Klenota

Pokud rádi ušetříte a milujete slevy, tak internetový obchod Klenota často nabízí zákazníkům exkluzivní slevy a slevové kupóny. Nezapomíná na oblíbené akce jako jsou Klenota Black Friday, kdy můžete nakupovat za mega slevy. Dále e-shop nabízí Klenota výprodeje, Klenota dopravu zdarma nebo jiné oblíbené slevové akce. Díky tomu můžete nakupovat kvalitní a krásné perky pro ženy nebo děti za skvělé ceny. Každá sleva se vyplatí a udělá radost nejen vám, ale i vaší peněžence. Se super slevami můžete nakupovat zásnubní prsteny, snubní prsteny nebo zlaté náušnice s exkluzivní slevou.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny