Kondice slevy akceKondice

Kondice - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Kondice
 • Přečtete si vše o zdravém životním stylu na Kondice.cz a vyzkoušejte různá cvičení videa
 • Jak uplatnit slevu na Kondice
 • Jak reklamovat zboží na Kondice
 • Hodnocení e-shopu Kondice,Všechny slevy na Kondice

O e-shopu Kondice

Rádi byste měli postavu vašich snů a chtěli byste být zpevnění? Pak máme pro vás dobrou zprávu, protože internetový obchod Kondice.cz je přesně pro vás. Jestli máte pár kilo navíc a nechce se vám chodit do fitka nebo posilovny, kde na vás každý budou koukat, tak se můžete zaradovat. Cvičit jde totiž efektivně i doma, aniž byste museli někam chodit. Zacvičit si navíc můžete naprosto kdykoliv, kdy se vám bude chtít. Kondice.cz nabízí několik stovek cvičebních videí, díky kterým vaše tělo nejen krásně zpevníte, ale také zhubnete a budete se cítit naprosto fit. Kromě cvičících videí v nabídce najdete i relaxační a meditační cvičení, které vám pro změnu nahodí duševní pohodu. Duševní pohoda je pro tělo velice důležitá, a proto bychom na ni neměli zapomínat. Kondice tedy nabízí videolekce na hubnutí, jógu, fyzioterapii, pilates a sport.

Přečtete si vše o zdravém životním stylu na Kondice.cz a vyzkoušejte různá cvičení videa

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Kondice.cz, kde jsou kategorie rozděleny následovně na:

 • Videolekce
 • Články
 • Seberozvoj
 • Podcasty
 • Tipy Kondice
 • Archiv Kondice
 • Odborná poradna
 • Naši experti
 • Časopis Kondice

Jestli byste se rádi cítili být fit, zlepšili vaši fyzičku nebo jen zrelaxovali vaše tělo, tak si v obchodě Kondice jistě vyberete vhodné video přímo pro vás. Některá videa jsou zdarma, nicméně můžete si zaplatit i předplatné. Kondice nabízí měsíční plán a čtvrtletní plán. Díky předplatnému budete mít neustále k dispozici cvičební videa od profesionálních trenérů, desítky audiočlánků k meditaci i poslechu nebo stovky receptů a různých lifestylových článků. Dále budete mít neustále online k dispozici časopisy a speciály časopisu Kondice vydané za posledních 5 let. A co víc? Videoportál Kondice.cz bude pro vás naprosto bez reklam, což ocení každý. Na e-shopu Kondice dále seženete různé speciály časopisu. Ať už se věnují józe, zdraví a kráse, hubnutí a nebo běhání. Kromě toho zde seženete různé výhodné balíčky, dárkové poukazy a výhodná předplatné pro všechny, kdo mají Kondice časopis rádi.

alt

Jak uplatnit slevu na Kondice

Díky skvělým Kondice slevovým kupónům můžete zakoupit skvělý časopis pro všechny, které zajímá zdravý životní styl, hubnutí a lifestyle nebo přístup do portálu za ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce Kondice.cz bedlivě sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Kód kupónu“, následně kliknete znovu na tlačítko „Přidat“ a sleva vám bude v dalším kroku odečtena.

alt

Jak reklamovat zboží na Kondice

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. V některých případech však není odstoupení od smlouvy možné. A to v případech zvukových a obrazových nahrávek, počítačových programů nebo u zboží, které je vyndáno z uzavřeného a původního obalu. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu. Pokud chcete odstoupit od smlouvy, tak zašlete dopis ohledně odstoupení zákazníka od smlouvy na adresu společnosti nebo na e-mail. Po přijetí zboží obchod provede kontrolu a pokud bude vše v pořádku, budou vám do 14 dní vráceny peníze zpět. Reklamaci pak můžete uplatnit do 24 měsíců od nákupu, pokud není uvedeno jinak. V případě reklamace můžete požadovat výměnu zboží za nové zboží bez vad. Reklamaci uplatněte e-mailem nebo telefonicky. Je však třeba doložit kopii faktury nebo jiný doklad o koupi. Nezapomeňte si důkladně přečíst obchodní podmínky. Jsou v nich zmíněny i zvláštní podmínky služeb placeného obsahu.

alt

Hodnocení e-shopu Kondice

Na internetový obchod eshop-Kondice.cz najdete mnoho kladných recenzí od zákazníků, kteří si rádi zakupují předplatné tohoto časopisu nebo si rádi zacvičí podle vybraných videí. Kladná hodnocení a recenze se týkají také široké nabídky různých speciálů, které si lidé mohou zakoupit a mnoha zajímavých článků. Lidé si mohou přečíst články o vztazích, zdraví, sportu, financích, módě a mnoho dalších. Na Kondici najdou také odpovědi na otázky jako, proč nehubnu, jak zabavit roční dítě nebo kdy je úplněk prosinec 2023. V neposlední řadě se lidem líbí, že mají pravidelný přísun informací o zdravém životním stylu.

Všechny slevy na Kondice

Pokud milujete slevy a udělá vám radost každá ušetřená koruna, tak e-shop Kondice často nabízí zákazníkům exkluzivní slevy a Kondice slevové kódy. Samozřejmě nezapomíná na oblíbenou akci Kondice Black Friday, kdy můžete nakupovat za mega slevy. Dále e-shop nabízí Kondice výprodeje, Kondice dopravu zdarma či jiné slevové akce. Díky tomu můžete nakoupit třeba super předplatné časopisu nebo zvýhodněné předplatné k portálu Moje Kondice. Uděláte tak nejen velkou radost sobě, ale i vaší peněžence.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny