Krmení slevyKrmení

Krmení - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Krmení
 • Nakupte kvalitní chovatelské potřeby pro vaše mazlíčky na Krmení.cz
 • Kde najdete Krmení prodejny? ,Seznam prodejen Krmení
 • Jak uplatnit slevu na Krmení ,Jak reklamovat zboží na Krmení
 • Hodnocení e-shopu Krmení ,Všechny slevy na Krmení

O e-shopu Krmení

Internetový obchod Krmení nabízí ve svém sortimentu širokou nabídku chovatelských potřeb nejen pro vaše psí čtyřnohé kamarády, ale i pro všechny další domácí mazlíčky. Najdete zde prémiová krmiva pro psy, kočky i další zvířata, misky, podestýlky, hračky, přepravky, obojky, pelíšky, škrabadla, vitamíny a další produkty. Krmení prodává zboží prestižních značek, jako jsou Royal Canin, Brit, Fitmin, Purizon a další. Vybírejte z širokého sortimentu chovatelských potřeb za skvělé ceny na e-shopu, který ví, co je pro vaše miláčky nejlepší. A když využijete náš exkluzivní slevový kupón, tak můžete nakoupit daleko výhodněji. Udělejte radost sobě, svému domácímu mazlíčkovi i vaší peněžence.

Nakupte kvalitní chovatelské potřeby pro vaše mazlíčky na Krmení.cz

V internetovém obchodě Krmeni.cz najdete zkrátka vše, co vaši mazlíčci potřebují. Obchod Krmení moc dobře rozumí vaším zvířátkům, a tak ví, co vaši miláčci vyžadují, co je kvalitní a z čeho budou mít radost jako malé děti. Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Krmeni.cz, kde jsou kategorie roztříděny podle zvířátek a akcí na:

 • Akce a slevy
 • Psi
 • Kočky
 • Hlodavci
 • Ptáci
 • Ryby
 • Tera
 • Hospodářská zvířata
 • Fretka
 • Věrnostní dárky
 • Vánoční nabídka
 • Výprodej

Díky přehledným kategoriím v e-shopu budete moci nakupovat daleko snadněji, protože vám výběr nezabere moc času. Jelikož Česká republika miluje psy a jsme národem pejskařů, tak v obchodě najdete nejvíce výrobků zaměřených právě na ně. Nechybí kvalitní granule značek Purina, Royan Canin, Pro Plan a další prémiové krmivo. Kromě toho zde najdete konzervy, kapsičky, salámky, pamlsky, kosmetiku na psí parazity nebo různé vitamíny potřebné pro štěňata i větší psy. Protože však máme rádi i kočky, tak i pro ně zde najdete hodně produktů. Kromě krmiva můžete vybírat i odpočívadla, škrabadla, misky, hračky a další potřebné věci. A jestli máte doma jiné zvířátko, tak i pro něj zde jistě vyberete. Nechybí výrobky pro ptáky, hlodavce, koně, ryby i hospodářská zvířata.

alt

Kde najdete Krmení prodejny?

Pokud si chcete výrobky pro vaše chlupáče před nákupem prohlédnout, tak můžete navštívit kamennou pobočku. V obchodě najdete veškerý sortiment pro zvířecí mazlíčky a pracovníci na prodejně vám jistě rádi poradí s výběrem. Pokud si nevíte rady s výběrem granulí, můžete požádat o vzorek krmiva na vyzkoušení. Také si na prodejně můžete vyzvednout objednávku z e-shopu.

Seznam prodejen Krmení

Hradec Královétř. ČSA 216, Gayerova kasárna, Hradec Králové
alt

Jak uplatnit slevu na Krmení

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakoupit to nejlepší pro vaše mazlíčky za ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Vložit slevový kód“ a sleva vám bude následně odečtena. V rámci každé objednávky může být uplatněn pouze jeden kupón. Slevy a slevové kupóny Krmení můžete využít na doplňky nebo různé potřeby pro vašeho chlupatého mazlíčka.

Jak reklamovat zboží na Krmení

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop, na Krmení však máte prodlouženou lhůtu na 30 dní. Zboží můžete vrátit na prodejně, nezapomeňte ale vzít s sebou fakturu a nebo zboží zabalte a zašlete poštou. Opět nezapomeňte na kopii faktury a vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy. Záruční lhůta platí ze zákona 24 měsíců, kdy můžete výrobek reklamovat. Reklamaci můžete provést osobně na prodejně, jako v předchozím případě, kde sepíšete reklamační protokol a vše s vámi vyřeší pracovník na pobočce. Nebo zašlete zboží poštou, znovu přiložíte kopii faktury a kontakt na vás. Reklamace je vyřízena do 30 dnů od převzetí zboží e-shopem.

alt

Hodnocení e-shopu Krmení

S e-shopem Krmení je spokojeno velké množství zákazníků. Nejčastěji jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s rychlostí doručení, cenou, výběrem zboží, komunikací a kvalitou zboží. Zakoupené zboží bývá doručováno velice rychle. Zákazníci si mimo jiné chválí výhodné slevy a akční kupóny, exkluzivní značky, dopravu zdarma a také akci 1+1 zdarma nebo dárečky k nákupu. Dobře hodnocena je také možnost online veterinární poradny, když třeba kočka slintá nebo když má kočka akné. Oblíbený je i výhodný věrnostní program.

Všechny slevy na Krmení

Milujete slevy a rádi při nákupu ušetříte? E-shop Krmeni.cz často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí. Nezapomíná na slevové akce jako jsou Krmení Black Friday, kdy můžete nakupovat za mega slevy. Dále e-shop nabízí Krmení výprodeje, dárečky k nákupu, akce 1+1 zdarma, slevové kódy na vybraná krmiva, slevy na vybrané kategorie nebo dopravu zdarma. Tak můžete zakoupit kvalitní krmivo nebo pohodlné pelíšky pro vaše mazlíčky s výraznou slevou.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny