Maluješ slevové kodyMaluješ

Maluješ - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Maluješ
 • Odpočiňte si s malováním podle čísel a namalujte krásný obraz jako skutečný profesionál
 • Kde najdete Maluješ prodejny?,Adresa výdejního místa Maluješ
 • Jak uplatnit slevu na Maluješ,Jak reklamovat zboží na Maluješ
 • Hodnocení e-shopu Maluješ,Všechny slevy na Maluješ

O e-shopu Maluješ

Máte v sobě kreativní duši a rádi byste si namalovali něco pěkného? Pak máme pro vás dobrou zprávu, protože e-shop Maluješ.cz je přímo pro vás. Nemusíte být zrovna profi malíř nebo Picaso, abyste mohli namalovat něco pěkného. Ne každý byl zrozen k tomu, aby namaloval mistrovské dílo. A proto je tady e-shop Maluješ, se kterým můžete jednoduše namalovat překrásný obraz. Obraz vymalujete jednoduše podle čísel tak, jak jsou políčka na plátně očíslovaná. U malování si nejen odpočinete a přijdete na jiné myšlenky, ale také zažijete spousta zábavy. Malování je vhodné pro všechny ženy, muže i děti v každém věku. Navíc si můžete vybírat z mnoha originálních a neotřelých vzorů. Nakupujte v e-shopu Maluješ svůj vysněný obraz, který si sami vytvoříte. Při nákupu využijte Maluješ slevový kód nebo Maluješ slevový kupón, který vám pomůže výrazně ušetřit. Tak už máte vybrané místo, kam si váš obraz pověsíte?

Odpočiňte si s malováním podle čísel a namalujte krásný obraz jako skutečný profesionál

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Maluješ.cz kde jsou kategorie roztříděny následovně na:

 • Akce
 • Nejprodávanější
 • Novinky
 • Obchod malování podle čísel
 • Obrazy dle vaší fotky
 • Fotoobrazy
 • Exclusive
 • VIP klub
 • Příslušenství
 • Dárkové poukazy

Sortiment e-shopu Maluješ.cz je opravdu rozmanitý a je z čeho vybírat. Pokud máte rádi kreativní činnost a rádi něco vyrábíte a podobně, tak vás jistě malovani podle cisel bude bavit. Nejenže se tak zabavíte a zbavíte se nudy, zároveň se zrelaxujete, odpočinete si a zažijete zábavu. Hotový produkt navíc můžete někomu darovat jako dárek od srdce nebo si je můžete pověsit doma na stěnu. Koho by nepotěšilo mít doma pověšený vlastnoručně malovaný obraz, který vypadá jako od profíka. Vyberte si z mnoha motivů, který vás zaujme. Můžete namalovat obraz z vlastních fotografií, zvířata, květiny, přírodu, města, lidi, abstraktní obrazy nebo obrazy slavných umělců. V každém balení obdržíte plátno, vymalovaný vzor, nylonové štětce s různou tloušťkou a akrylové barvy, které jsou už předem namícháné. Při objednávání si navíc můžete zvolit, jestli chcete vypnuté plátno na rám nebo nikoliv. Malujte podle čísel překrásné obrazy, které se stanou chloubou vašeho domova.

alt

Kde najdete Maluješ prodejny?

Pokud hledáte nový koníček, chcete si odpočinout nebo nakreslit něco krásného, tak je e-shop Maluješ.cz ideální místo pro vás. Internetový obchod funguje online, kdy si můžete nechat zboží doručit až domů ke dveřím, ale také se můžete zastavit ve výdejním místě Maluješ, kde si můžete zboží objednané z e-shopu v klidu vyzvednout. Jakmile bude vaše objednávka připravena k vyzvednutí, přijde vám informační zpráva na e-mail.

Adresa výdejního místa Maluješ

DoksanyDoksany 69, Doksany 411 82
alt

Jak uplatnit slevu na Maluješ

Díky e-shopu Maluješ.cz můžete v sobě probudit skrytý talent a probudit zároveň svou vlastní kreativitu. Pokud chcete vybraný vzor obrazu zakoupit se slevou, stačí slevové akce Maluješ bedlivě sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Vložit slevový kupón“ následně kliknete znovu na tlačítko „Přidat“ a sleva vám bude v dalším kroku odečtena. Díky exkluzivním slevám můžete ušetřit hodně peněz a můžete tak vybírat a nakupovat z více než tisíců různých předloh, které jsou rozděleny do různých kategorií. Navíc si můžete vybrat i velikost plátna.

Jak reklamovat zboží na Maluješ

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Tento e-shop však nabízí vrácení zboží do 60 dní od data převzetí. Nelze však vrátit zboží, které bylo speciálně upraveno na přání zákazníka. V případě vrácení zboží prvně oznamte prodejci tuto skutečnost. Odstoupení od smlouvy můžete zaslat buď poštou nebo osobně ve výdejním místě. Nezapomeňte v oznámení připsat vaše kontaktní údaje, číslo objednávky a číslo bankovního účtu. Následně zboží pečlivě zabalte a oznámení včetně kopie faktury přiložte. Pokud zboží vrátíte osobně, tak jej není třeba balit. Peníze vám budou vráceny do 30 dnů od přijetí zboží e-shopem. Na veškeré zboží máte záruku 24 měsíců, během které můžete uplatnit reklamaci, pokud není uvedeno jinak. V první řadě kontaktujte obchod e-mailem, kde se společně domluvíte na dalším postupu. Většinou je reklamace řešena tak, že je výrobek nahrazen novým, opravou, slevou nebo vrácením kupní ceny

alt

Hodnocení e-shopu Maluješ

S e-shopem Maluješ.cz je spokojeno opravdu hodně lidí, kteří zde nakupují opakovaně. Lidem se líbí široký výběr různých předloh a vzorů, které si mohou vybírat podle vlastní preference. Líbí se jim také to, že jim v balíčku přijde veškeré příslušenství včetně namíchaných barev a různých štětečků. Kladně ohodnocené je, že si mohou vybrat, jestli chtějí obraz vypnout na plátno nebo ne a že si mohou vymalovat obraz z vlastních fotografií. Pozitivní hodnocení patří rychlé dopravě, kdy mají lidé druhý den objednávku doma. Lidem se líbí častá nabídka slevových akcí, skvělé ceny a super komunikace se zákaznickou podporou, která funguje i na online chatu. Chválí si možnost osobního vyzvednutí, VIP klub a dopravu zdarma nad 1 350 Kč. E-shop Maluješ.cz má skvělé recenze, obchod je spolehlivý a bezpečný, takže se nákupu nemusíte obávat. Získal ocenění Ověřeno zákazníky, na základně hodnocení skutečnými zákazníky.

Všechny slevy na Maluješ

Pokud často hledáte slevové kódy nebo slevové kupóny, které můžete při nákupu použít, tak teď zbystřete. Internetový obchod Malujes často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí. Jsou to například Maluješ slevové kupóny, Maluješ výprodeje, dále slevy na různé kategorie nebo Maluješ doprava zdarma. Oblíbenou akcí je také Maluješ Black Friday, kdy můžete ušetřit opravdu hodně a nakupovat tak malování podle čísel s výraznou slevou. Třeba vás konkrétně zaujmou předlohy zvířat, měst, přírody, lidí, květin a nebo známé citáty. Vymalovat si obraz podle čísel je stále populárnější. Nakupujte se slevou a chytře ušetřete.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny