mediskont slevyMediskont

Mediskont - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Mediskont
 • Ochranné pomůcky, zdravotnický materiál a hygienické potřeby na ochranu zdraví na e-shopu Mediskont
 • Kde najdete Mediskont prodejny?
 • Jak uplatnit slevu na Mediskont,Jak reklamovat zboží na Mediskont
 • Hodnocení e-shopu ,Všechny slevy na Mediskont

O e-shopu Mediskont

Záleží vám hodně na ochraně vašeho zdraví? Pak jste zde na správném místě, protože internetový obchod Mediskont nabízí vše, co vás ve spojitosti s ochrannými prostředky a různými pomůckami napadne. Mediskont nabízí také zdravotnické a hygienické potřeby. V široké nabídce produktů koupíte ochranné respirátory, roušky, dezinfekce, ochranné rukavice, hygienické potřeby nebo ochranné nápoje. E-shop nabízí i jednorázové oděvy, antigenní testy, vzorky rukavic, produkty na hojení ran, doplňky stravy a vitamíny nebo produkty na čištění a úklid. Sortiment je zkrátka široký a na ochranu vašeho zdraví zde najdete opravdu vše. A pokud si chcete být jistí, že jste zdraví jako rybička, udělejte si antigenní testy nebo různé diagnostické testy, které včas odhalí různé nemoci. Nakupujte z pohodlí domova a využijte Mediskont slevové kupóny nebo Mediskont slevové kódy, které vám pomohou při nákupu výrazně ušetřit a vaše peněženka se bude s vámi radovat. Zaměřte se na ochranu vašeho zdraví a nakupujte se slevou.

Ochranné pomůcky, zdravotnický materiál a hygienické potřeby na ochranu zdraví na e-shopu Mediskont

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Mediskont.cz, kde je sortiment rozdělen následovně na:

 • Výprodej
 • Antigenní testy
 • COVID-19
 • Rukavice
 • Vzorky rukavic
 • Zdravotnický materiál
 • Jednorázové oděvy
 • Convatec – hojení ran a stomické pomůcky
 • Hygienické potřeby
 • Invalidní vozítka a chodítka
 • Cormen – čištění a úklid
 • Inkontinence
 • Doplňky stravy a vitamíny
 • Ochranné nápoje
 • Akční leták

Sortiment internetového obchodu Mediskont je zkrátka opravdu široký a najdete zde naprosto vše, co vás jen s ochranou vašeho zdraví napadne. Přehledné kategorie vám navíc pomohou najít přesně to, co hledáte nebo potřebujete. Specializovaný prodejce Mediskont se zabývá především prodejem kvalitních roušek a respirátorů, rukavic, ochranných štítů, obvazů, vložek či doplňků stravy a vitamínů. Koupíte zde však i dezinfekce, drogerii, teploměry, jednorázové oděvy, antibakteriální mýdla, věci na čištění a úklid a další. Ochrana našeho zdraví je v dnešní době různých bakterií a virů velice důležitá. Proto bychom měli vsadit na kvalitní ochranné pomůcky, které nám pomohou od nákazy. Díky nabídce e-shopu Mediskont ochráníte celé své tělo včetně obličeje, a ještě můžete podpořit svou imunitu různými doplňky a nápoji. Navíc si můžete udělat antigenní testy nebo diagnostické testy, které vám pomohou odhalit různé problémy. Tak můžete zjistit, jestli máte zánět močových cest, nedostatek železa, zjistíte výši vašeho CRP nebo si můžete udělat test na nesnášenlivost lepku či plodnost. Nakupujte online z pohodlí vašeho domova a s exkluzivními slevovými kupóny Mediskont a slevovými kódy Mediskont chytře ušetřete.

alt

Kde najdete Mediskont prodejny?

Pokud hledáte prvotřídní ochranné pomůcky a různé hygienické potřeby, tak je e-shop Mediskont to pravé místo pro vás. Internetový obchod funguje online, kdy si můžete nechat zboží doručit až domů ke dveřím. Nicméně zboží si můžete vyzvednout i osobně na výdejním místě ve skladě. Odběrné místo Uherské Hradiště již není otevřeno, aktuálně má e-shop výdejní místo ve skladu v Hluku. Jakmile bude pro vás zboží připraveno k vyzvednutí, budete o tom informováni.

Adresa výdejního místa Mediskont

HlukDružstevní II 1531, 687 25
alt

Jak uplatnit slevu na Mediskont

Díky skvělým slevovým kupónům Mediskont můžete využít na nákup ochranných pomůcek, hygienických potřeb či jiných produktů pro vaše zdraví za super ceny. Stačí slevové akce Mediskont.cz sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kupón nebo slevový kód uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Vložit slevový kupón“ poté použijete tlačítko „Přidat“ a sleva vám bude následně odečtena. Slevy a slevové kupóny Mediskont můžete využít také na nákup různých potřeb pro čištění a úklid, věcí na hojení ran nebo diagnostických či antigenních testů.

Jak reklamovat zboží na Mediskont

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Zboží musí být však nepoužité, nerozbalené, nezničené a musí být v původním obalu. Některé výrobky není možné z hygienických důvodů vrátit. Jedná se například o respirátory, roušky a další. Pokud chcete zboží vrátit, tak vyplňte vzorový formulář pro vrácení, který najdete v obchodních podmínkách. Následně vyplněný formulář zašlete e-mailem, kde uveďte, že chcete odstoupit od kupní smlouvy. Následně zboží pečlivě zabalte a zašlete jej včetně kopie faktury na adresu společnosti. Balíček nezasílejte na dobírku. Peníze vám budou vráceny do 14 dní od přijetí balíčku e-shopem. Po této lhůtě můžete zboží do 24 měsíců reklamovat v rámci Mediskont reklamace. V tomto případě o vadě informujte e-shop formou e-mailu. Do něj uveďte číslo objednávky, kontaktní údaje a detailně popište vadu výrobku. Následně vadný produkt pečlivě zabalte, přiložte kopii faktury a záruční list. Poté balíček zašlete na adresu obchodu. Na vyřízení reklamace má e-shop 30 dní a o jejím výsledku budete informováni.

alt

Hodnocení e-shopu

Internetový obchod Mediskont si chválí hodně spokojených zákazníků. Kladné recenze se týkají především široké nabídky produktů ochranných pomůcek, hygienických potřeb, různých testů a dalších produktů na ochranu zdraví. Pozitivně hodnocena je skvělá komunikace se zákaznickou podporou, časté slevové akce a také doprava zdarma nad 2 000 Kč. Lidé si chválí bezproblémové vrácení zboží, rychlé doručení, kdy na balíček nemusí dlouho čekat a skvělé ceny. Lidé si chválí, že si mohou zboží vyzvednout osobně na výdejním místě a různé výhodné balíčky pro rodinu od oficiálního distributora. E-shop Mediskont je spolehlivý a bezpečný, získal ocenění Ověřeno zákazníky, na základně hodnocení skutečnými zákazníky.

Všechny slevy na Mediskont

Pokud milujte slevy a máte radost, když se vám podaří při nákupu ušetřit, tak teď zbystřete. E-shop Mediskont.cz často nabízí zákazníkům exkluzivní slevy a slevové kupóny. Nezapomíná na oblíbené akce jako jsou Mediskont Black Friday, kdy můžete nakupovat za mega výhodné slevy. Dále e-shop nabízí Mediskont výprodeje, Mediskont dopravu zdarma nebo jiné oblíbené slevové akce. Díky tomu můžete nakupovat kvalitní ochranné pomůcky pro vaše zdraví za skvělé ceny. Se super slevami tak toho můžete nakoupit mnohem víc. Třeba vás zaujme jednorázová rouška barevná, nitrilové rukavice, barevné roušky, jednorázové roušky, diagnostické testy a mnoho dalšího. Nakupujte se slevami, každá se přece počítá.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny