My Concept slevy akceMy Concept

My Concept - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu My Concept
 • Většina restauratérů má své menu podle konvenčního řádu, ale už jste někdy viděli takto lahodné menu?
 • Kde najdete prodejny My Concept,Prodejny My Concept:
 • Jak uplatnit slevu na My Concept? ,Jak reklamovat zboží na My Concept
 • Hodnocení e-shopu My Concept,Všechny slevy v My Concept

O e-shopu My Concept

My Concept – specialista na domácí spotřebiče. Domácnost prostě musí fungovat, tak to je a vždy bylo. Vyzkoušejte tedy specialistu na domácí spotřebiče, společnost My Concept. Jedná se o jeden z nejvšestrannějších e-shopů, distribuující kvalitní domácí spotřebiče, které využijete na činnosti od vysávání po vaření. Zkuste tento jednoduchý concept kvality a objevte concept vysavač, doplňte do vybavení domácností také rychlovarnou konvici concept, nebo vyberte ten nejelegantnější IPL.

Většina restauratérů má své menu podle konvenčního řádu, ale už jste někdy viděli takto lahodné menu?

 • Malé spotřebiče
 • Vestavné spotřebiče
 • Volně stojící spotřebiče
 • Produktové řady
 • Designové linie
 • Elektrokoloběžky

Kompletní škála elektrospotřebičů do domácnosti i na cestování mimo ni. Vysavač concept, rychlovarná konvice concept, IPL a spousta dalšího, stačí jen objevit. Nezapomínejte ani na využití slevových kódů na portále Skippay.cz.

alt

Kde najdete prodejny My Concept

V republice najdete spoustu prodejen se zbožím značky My Concept, najdete je na webu My-concept.cz. Mimo partnerská a vlastní elektra jsou zde také přímo prodejny výhradně značky My Concept:

Prodejny My Concept:

TřebíčKarlovo náměstí 53/42, 674 01 Třebíč
OlomoucKafkova 1223/8, 779 00 Olomouc
Zlíntř. 3. května 1170, Malenovice, 763 02 Zlín
alt

Jak uplatnit slevu na My Concept?

Jsou slevy? Tak je berte! Jednou je slevový kupón se speciálním kódem, který zadáte v košíku při dokončení objednávky. Druhou možností je vyčkání na slevy přímo My Concept e-shopu, které se objeví na jejich webu.

Jak reklamovat zboží na My Concept

V případě nespokojenosti, nebo potřeby výměny zboží mají v My Concept velmi šikovně vyřešený průběh těchto operací. Stačí jednoduše navštívit stránky My-concept.cz, kde na spodní levé části stránky najdete záložku Reklamace zboží. Zde se prokliknete k jasnému návodu, jak reklamovat v My Concept.

alt

Hodnocení e-shopu My Concept

Zákazníci jsou se službami My Concept velmi spokojení. Společnost si tak vysloužila hodnocení 93 % za jejich spolupráci. Spokojenost byla především v oblastech komunikace, kvality výrobků a rychlost dodání.

Všechny slevy v My Concept

V My Concept můžete celkově využít akční slevové kupóny se speciálními kódy pro slevu. Dočkáte se však také jarního výprodeje, kuchyňského výprodeje, letního výprodeje, podzimního výprodeje, zimního výprodeje, akce, slevy, doprava zdarma a další.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny