• Účty
 • Kde nakupovat
 • Slevy
 • Pro e-shopy
 • Přihlásit se
  Vyzkoušet Skip Pay zdarma
Aktuální slevyO e-shopu PalmknihyPalmknihy – tištěné knihy, audioknihy a super e-knihy na jednom místěJak uplatnit slevu na PalmknihyJak reklamovat zboží na PalmknihyHodnocení e-shopu PalmknihyVšechny slevy na Palmknihy

Palmknihy - aktuální slevy

O e-shopu Palmknihy

Řadíte se mezi milovníky knih a jste vášniví čtenáři, kteří nad četbou knihy stráví několik hodin? Nebo máte rádi, když si můžete kdykoliv a kdekoliv vytáhnout e-knihu ke čtení? Pak jste tady správně! Internetový obchod Palmknihy je online knihkupectví, které nabízí ve své široké nabídce, jak knihy klasické, tak i elektronické knihy pro všechny čtenáře a čtenářky. V sortimentu můžete vybírat z široké nabídky knih různých žánrů a od různých autorů. Najdete zde knižní novinky, oblíbené bestsellery, naučnou a odbornou literaturu, beletrii, kuchařky, učebnice nebo dětskou literaturu. Kromě toho můžete nakupovat knihy z oblíbené kategorie Akce a slevy nebo koupit dárkovou poukázku jako dárek. Nakupujte a vybírejte knižní novinky s Palmknihy slevovým kódem z pohodlí vašeho domova.

Palmknihy – tištěné knihy, audioknihy a super e-knihy na jednom místě

Kompletní nabídku knih a dalšího zboží si můžete prohlédnout na Palmknihy.cz kde jsou knihy a další sortiment roztříděny do těchto kategorií:
 • Výběry
 • Knihy
 • E-knihy
 • Audioknihy
 • Akce a slevy
 • Dárkové poukazy
 • Blog
Díky přehledně uspořádaným kategoriím na e-shopu Palmknihy si dokážete vybrat knihu podle svého gusta. Kategorie Knihy se dělí na další kategorie, kterými jsou: beletrie, naučná a odborná, kuchařky, pro děti a mládež nebo učebnice a slovníky. Tyto kategorie se dělí ještě na další podkategorie, kterými jsou třeba romány, cestopisy, historické knihy, poezie, thrillery a horory, encyklopedie či knihy pro menší i větší děti. V internetovém knihkupectví Palmknihy si zkrátka lehce vyberete knihu podle vašeho gusta. Kromě tištěných knih e-shop nabízí také e-knihy a pokud se vám zrovna nechce číst a jste unavení, tak můžete zvolit vhodnou audioknihu. Zavítat můžete také do oblíbené kategorie Akce a slevy, kde najdete knihy za zvýhodněné ceny či do kategorie Blog, kde se dočtete o novinkách z knižního světa nebo si přečtete zajímavý rozhovor. No a pokud hledáte pro někoho dárek a nevíte si rady, tak můžete koupit originální dárkovou poukázku. Palmknihy slevové kódy nebo Palmknihy slevové kupóny vám mohou ušetřit a nakoupit levněji. Každá sleva potěší a udělá radost.

Jak uplatnit slevu na Palmknihy

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakupovat beletrii, romány, horory nebo cestopisy za ty nejlepší ceny. Tak můžete koupit třeba odbornou knihu o Moodle, další knihu ze série Bridgerton, novinku od Blanky Lipińské nebo nějakou zajímavou knihu pro ereading. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Chci uplatnit kupón nebo poukaz“, následně použijete tlačítko „Nahrát“ a sleva vám bude poté z celkové ceny odečtena. Slevy Palm knihy a slevové kódy Palm knihy vám pomohou zakoupit zboží za skvělé ceny.

Jak reklamovat zboží na Palmknihy

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Na Palmknihy můžete takto vrátit klasické knihy. Nejprve kontaktujte obchod formou e-mailu. Pak nepoužité zboží pečlivě zabalte a pošlete zpátky na adresu prodejce. K balíčku přidejte kopii daňového dokladu, váš bankovní účet, kam chcete peníze zaslat a formulář o odstoupení od smlouvy. Po této 14denní lhůtě můžete do 24 měsíců koupené zboží v případě poškození nebo vady reklamovat. Obchod v tomto případě kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Uveďte vaše jméno, číslo objednávky a důvod, proč chcete zboží reklamovat. S pracovníky na zákaznické podpoře se domluvíte na dalším postupu.

Hodnocení e-shopu Palmknihy

S internetovým knihkupectvím Palmknihy knihy je spokojeno opravdu velké množství zákazníků. Nejčastěji jsou zákazníci spokojeni s velkým výběrem tištěných knih, e-knih nebo audioknih, dále velice rychlým doručením nebo příjemnou zákaznickou podporu. Zákazníci si také chválí možnost nákupu poukázek, výhodou kategorii Akce a slevy nebo ukázky k přečtení. Dobře hodnocené je přes 10 000 míst k odběru a mnoho platebních metod. E-shop Palmknihy získal cenu kvality v soutěži ShopRoku i certifikát Ověřeno zákazníky.

Všechny slevy na Palmknihy

Pokud máte rádi slevy a různé slevové kupóny, tak teď zbystřete. Internetové knihkupectví Palmknihy často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a Palmknihy slevové kupóny v rámci oblíbených akcí. Jsou to například Palmknihy Black Friday, kdy můžete nakupovat knihy za exkluzivní ceny a výrazné slevy, dále Palmknihy výprodeje, slevy na různé kategorie či Palmknihy dopravu zdarma. Díky těmto skvělým akcím a Palmknihy slevám můžete nakoupit tištěné knihy, audioknihy nebo e-knihy velmi výhodně a ušetřit až několik procent z celkové ceny. To se hodí při nákupu bestsellerů či horkých novinek.

Slevy ve stejné kategorii