PetExpert slevy akcePetExpert

PetExpert - aktuální slevy

Rozcestník
  • O portále PetExpert
  • Nechte si pojistit vašeho chlupatého mazlíčka s nejlepším krytím na trhu u PetExpert
  • Jak uplatnit slevu na PetExpert
  • Hodnocení e-shopu PetExpert
  • Všechny slevy na PetExpert

O portále PetExpert

Hledáte pojištění pro vašeho mazlíčka? Pak máme pro vás dobrou zprávu. PetExpert jsou totiž opravdoví odborníci na pojištění vašich chlupatých mazlíčků. Na jejich webu si můžete nechat pojistit vašeho psa nebo kočku a mít tak jistotu nejlepšího krytí na českém trhu. Ve formuláři na webu zvolíte druh zvířete, přesné plemeno a jeho věk a následně se vám ukáže cenová nabídka. PetExpert nabízí 4 druhy pojištění – Start, Basic, Premium a Exclusive podle toho, co vše chcete mít pojištěno a jaké limity vás zajímají. Nechte svého mazlíčka pojistit u opravdového profíka ve svém oboru. Díky PetExpert pro vás některé nepříjemné a náročné situace mohou být daleko jednodušší.

Nechte si pojistit vašeho chlupatého mazlíčka s nejlepším krytím na trhu u PetExpert

Na webu PetExpert se dozvíte mnoho užitečných informací, které se pojištění vašich mazlíčků týkají. Vybírat můžete z těchto sekcí:

  • Veterináři
  • O pojištění
  • Úrovně a ceny
  • Blog
  • Kontakt

Pokud máte doma chlupatého mazlíčka a máte o něj starost, tak ho určitě nechte pojistit. Pojištění se vám bude hodit v mnoha případech. Ať už bude váš mazlíček muset podstoupit náročnější léčbu, která dokáže být finančně velice náročná nebo někde něco provede či zničí. V takových případech je nejlepší mít pojištění s tím nejlepším krytím na trhu a vy tak můžete být v klidu. PetExpert nabízí 4 úrovně pojištění. Jsou to Start, Basic, Premium a Exclusive. Každé pojištění se liší svým krytím a také ročními limity. V pojištěních si můžete nechat pojistit odpovědnost za škodu, veterinární náklady, náklady za nalezení nebo náklady za opatrování. Dále si můžete nechat pojistit ztrátu nebo krádež. Pokud tedy chcete mít jistotu, že bude o vašeho mazlíčka skvěle postaráno, nechejte ho pojistit právě u PetExpert. Pojištění můžete sjednat u psů a koček již od stáří 8 týdnů na celý jejich život. Ceny vychází již od 199 Kč na měsíc a online vyřízení pojištění vám zabere pár minut. Využijte PetExpert a kupte si pojištění zvířat chytře a levně.

alt

Jak uplatnit slevu na PetExpert

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakoupit to nejlepší pojištění pro vaše chlupaté i nechlupaté mazlíčky za exkluzivní ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Kód akce/partnera“ a následně se vám sleva započítá. Slevy a slevové kupóny PetExpert.cz můžete využít k nákupu jednoho z balíčků, které portál nabízí. Ať už si vyberete pojištění Start, Basic, Premium nebo Exclusive. Nakupujte chytře se slevou.

alt

Hodnocení e-shopu PetExpert

Pet Expert má mnoho spokojených zákazníků, kteří si rádi pojistí svého domácího mazlíčka. Lidem se líbí ta možnost, že pojištění pro pejsky a kočky existuje a že se nemusí tolik bát možných nepříjemných situací. Líbí se jim několik různých balíčků pojištění na výběr a to, že mohou pojistit svého psa i kočku již od 8 týdnů jejich věku na celý život. Chválí si také skvělé ceny, kdy je pojištění stojí nezanedbatelnou částku a rychlé vyřízení na pár kliknutí online z pohodlí domova. Lidem si chválí také vysoké limity krytí, proplácení až 98 % událostí a to, že léčbu platí na místě u veterináře přímo PetExpert. Pozitivní recenze jsou mimo jiné psané na veterinární pohotovost nonstop ve smluvních sítích PetExpert. V neposlední řadě se lidem líbí sekce Blog, kde se dozví mnoho zajímavých informací. Například to, proč se vyplatí mít pojištění psa nebo pojištění koček, jak řešit různé zdravotní problémy zvířat nebo jak se starat o své mazlíčky v zimě. S PetExpert je spokojeno opravdu velké množství lidí a jejich recenze si můžete přečíst na webu.

alt

Všechny slevy na PetExpert

Milujete slevy a rádi při nákupu ušetříte? Pak využijte super slevy, díky kterým můžete své mazlíčky pojistit daleko levněji. PetExpert často nabízí různé slevové akce, akční kódy nebo sezonní kupóny. Jedná se například o slevu za doporučení známým, 2. měsíce pojištění zdarma nebo různé slevy na pojišťovací balíčky. Dále PetExpert poskytuje slevy například v rámci Valentýna, Vánoc, letních prázdnin a dalších událostí. Nakupujte chytře se slevou.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny