Philips

Philips - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Philips
 • Usnadněte si život díky elektronickým a inovativním pomocníkům Philips
 • Jak uplatnit slevu na Philips
 • Jak reklamovat zboží na Philips
 • Hodnocení e-shopu Philips ,Všechny slevy na Philips

O e-shopu Philips

Na e-shopu Philips.cz najdete kvalitní elektroniku a moderní elektronické produkty. Vybírat můžete z široké nabídky produktů pro zdraví a osobní péči či domácnost. Potěší vás také rozmanitá nabídka televizí, osvětlení, holících strojků, fénů, elektronických kartáčků na zuby, vysavačů, dětských lahví a mnoho dalšího. Philips si zakládá hlavně na kvalitě, inovacích a praktičnosti. Nakupujte a vybírejte elektroniku a další produkty z pohodlí vašeho domova.

Usnadněte si život díky elektronickým a inovativním pomocníkům Philips

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Philips.cz, kde jsou kategorie roztříděny na:

 • Osobní péče
 • Výrobky pro domácnost
 • Obraz a zvuk
 • Péče o matku a dítě
 • Osvětlení
 • Příslušenství a náhradní díly
 • Osvětlení pro automobily
 • Akce
 • Zdraví

Pokud hledáte inovativní a praktický dárek pro sebe nebo někoho blízkého, tak na e-shopu Philips určitě něco vyberete. Philips.cz nabízí ve svém sortimentu opravdové pomocníky nejen do domácnosti, ale dokážou vám také pomoci s péčí o své tělo, zdraví či děti. Jistě znáte z reklam výrobky Philips Lumea nebo Philips Sonicare, které jsou opravdu mistry v technologii a velkými pomocníky. Společnost byla založena roku 1891 a pochází v Nizozemska. Dnes patří mezi jednu z největších firem zaměřenou na elektroniku a působí v mnoha zemích.

alt

Jak uplatnit slevu na Philips

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakoupit elektroniku nebo výrobky pro domácnost za ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Slevový kód?“ a sleva vám bude po stisknutí tlačítka „Použít“ následně odečtena.

alt

Jak reklamovat zboží na Philips

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete nově do 30 dnů ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Zboží je třeba vrátit v neporušeném stavu, čisté a v originálním obalu. Vyplníte formulář pro odstoupení od smlouvy a zboží následně můžete zdarma zaslat zpět. Philips vám vrátí na váš účet peníze do 10 pracovních dnů od obdržení vráceného zboží. Do 24 měsíců můžete zakoupené zboží v případě poškození nebo vady reklamovat. Nejjednodušší způsob je zaslat zboží do některého z autorizovaných servisů – jejich adresy najdete na webu e-shopu. Než však zboží zašlete, tak prvně kontaktujte zákaznickou podporu Philips, se kterou se dohodnete na ideálním způsobu řešení reklamace.

alt

Hodnocení e-shopu Philips

S Philips e-shopem je spokojeno velké množství zákazníků. Nejčastěji jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s rychlostí doručení, 30denní lhůtou na vrácení zboží nebo dopravou zdarma na jakoukoliv objednávku. Dále také oceňují precizní zabalení produktu a skvělou komunikaci s e-shopem. Líbí se jim mimo jiné zákaznická podpora fungující 7 dní v týdnu a to, že mohou nakupovat přímo od společnosti Philips.

Všechny slevy na Philips

Milujete slevy a rádi ušetříte? E-shop Philip často nabízí zákazníkům exkluzivní slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí jako jsou: Philips Black Friday, Philips výprodeje, dále slevy na různé kategorie a doplňky, slevy v rámci věrnostního programu či doprava zdarma při objednávce v jakékoliv hodnotě. Využijte i vy slevový kód Philips nebo slevu Philips a chytře ušetřete. Díky slevovému kódu můžete mít vybranou žehličku, čističku vzduchu nebo kávovar s výraznou slevou.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny