Pneuboss slevy akcePneuboss

Pneuboss - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Pneuboss
 • Neplavte v tom sami, nechte se vést jednotlivými kategoriemi e-shopu:
 • Kde najdete prodejny Pneuboss,Adresy prodejny Pneuboss:
 • Jak uplatnit slevu na e-shopu Pneuboss,Jak reklamovat na Pneuboss
 • Hodnocení e-shopu Pneuboss,Všechny slevy na Pneuboss

O e-shopu Pneuboss

Váš miláček na všech čtyřech kolech potřebuje čas od času také nové boty, a ne vždy jako majiteli víme, co by se mu líbilo nejvíce. Zkuste tedy radu profesionála v oboru a navštivte e-shop Pneuboss a najděte zde vše, co k přezutí a novým pneu potřebujete. Prozkoumejte veškeré kategorie a jednotlivé pneu k dodávkám, SUV, nebo klasickým osobákům. Najděte ty správné rozměry pneumatik, nakupte ne-ojeté letní pneu, nebo pořiďte potřebné nástroje k zjištění tlaku v pneumatikách. Je potřeba přezout pneu! Pneuboss.cz

Neplavte v tom sami, nechte se vést jednotlivými kategoriemi e-shopu:

Pneuboss a všechny kategorie kvalitních pneu

 • Úvod
 • Osobní, suv, 4x4
 • Dodávky
 • Nákladní
 • Motorky
 • Disky

Nastavte si parametry, které ke svému autu a novým pneu požadujete a nechte e-shop pracovat, aby Vám ve vteřině vybral to pravé ořechové pro Vás. Nezapomínejte také na využití slevových kódů v rámci slevových kupónů na portálu Skippay.cz.

alt

Kde najdete prodejny Pneuboss

Jako správný profi mechanik, má i Pneuboss svou provozovnu.

Adresy prodejny Pneuboss:

Šlapanice Pod Žurání 1834, Šlapanice
alt

Jak uplatnit slevu na e-shopu Pneuboss

Nenechte si ujít ani slevy od Pneuboss.cz. Jednou z nejjednodušších možností je uplatnění slevového kupónu se slevovým kódem. Stačí jen zadat tento kód do speciální kolonky pro slevový kód při dokončování objednávky a celý nákup se automaticky poníží o danou slevu. Dále pak můžete vyčíhat na slevy přímo na stránkách Pneuboss.cz, nebo se přihlásit k odběru newsletterů.

Jak reklamovat na Pneuboss

Není to náročné! Pro reklamaci zboží je potřeba navštívit WEB Pneuboss.cz, zde poté na spodní části webu klikněte na políčko „kontakty“ a otevře se Vám nabídka všeho potřebného, také kategorie „reklamace“, na kterou když kliknete, dostanete se jednak k reklamačnímu formuláři, ale také k podrobnému návodu, jak na reklamaci.

alt

Hodnocení e-shopu Pneuboss

Velmi skvělým hodnocením se pyšní také Pneuboss.cz, celých 87 % zákazníků je se službami E-shopu spokojeno. Skvělá komunikace, rychlost dodání i kvalita sortimentu. Vše v naprostém pořádku.

Všechny slevy na Pneuboss

Slevy jsou potřeba a v Pneuboss.cz to vědí. Těmi základními jsou zde například akční slevové kupóny s konkrétními kódy. Dále také black Friday, top sale, slevy 30 %, 50 %, nebo 20 % po celý rok na vybrané zboží, letní výprodej, zimní výprodej, podzimní výprodej, jarní výprodej, slevy nad 40 %, doprava zdarma a další.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny