Reedog slevy akceReedog

Reedog - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Reedog
 • Nakupujte pelíšky, hračky a chovatelské potřeby na e-shopu Reedog
 • Kde najdete Reedog prodejny? ,Adresa prodejny Reedog
 • Jak uplatnit slevu na Reedog,Jak reklamovat zboží na Reedog
 • Hodnocení e-shopu Reedog,Všechny slevy na Reedog

O e-shopu Reedog

Hledáte kvalitní chovatelské potřeby pro vaše chlupaté miláčky za super ceny? Pak jste zde na správném místě. Internetový obchod Reedog nabízí ve své bohaté nabídce chovatelských potřeb zboží nejen pro pejsky. Česká republika je známá tím, že je národem pejskařů. Takže je samozřejmé, že svým mazlíčkům chceme dopřát to nejlepší na trhu. A protože obchod Reedog je opravdovým profíkem ve svém oboru, tak moc dobře ví, co je pro vaše psy nejlepší. Koupíte zde pelíšky, deky, boudy, doplňky do auta, vodítka, krmiva, hračky a další. Sortiment je vhodný také pro ubytování mazlíčka u vás doma nebo když s ním potřebujete cestovat. Zabydlete si svého pejska u vás doma a zařiďte, aby se cítil co nejkomfortněji a nejlépe. Mimo to zde nakoupíte i obojky, dávkovače krmiv, antiparazitika, kosmetiku a další. Nakupujte z pohodlí vašeho domova a když využijete při nákupu Reedog slevový kupón nebo Reedog slevový kód, tak chytře ušetříte a každá sleva přeci počítá.

Nakupujte pelíšky, hračky a chovatelské potřeby na e-shopu Reedog

V internetovém obchodě Reedog.cz najdete zkrátka vše, co je pro vaše miláčky nejlepší. Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu kde jsou kategorie roztříděny na:

 • Pelíšky
 • Hračky
 • Výcvik
 • SmartPet
 • Chovatelství Dále se zboží v sekci Chovatelství dělí na:
 • Dvířka
 • Postroje a kšíry
 • Antiparazitika
 • Kosmetika a péče
 • Krmivo
 • Obojky a vodítka
 • Cestování
 • Misky a fontány
 • Hračky

V této kategorii najdete mnoho víc chovatelských potřeb, uvedli jsme jen některé. E-shop Reedog moc dobře ví, co je pro vaše zvířátka nejlepší, a proto má v nabídce ty nejlepší produkty v nejvyšší kvalitě. Nakupujte pelíšky, obojky, výcvikové pomůcky, postroje, hračky, krmiva a mnoho dalšího zboží se slevou. A pokud máte rádi chytré věci, tak se můžete mrknout do kategorie SmartPet, kde najdete samé inteligentní vychytávky. Dopřejte vašim miláčkům to nejlepší. Nakupujte online z pohodlí domova a při nákupu využijte Reedog slevové kupóny nebo Reedog slevové kódy a nakupujte tak daleko výhodněji a levněji.

alt

Kde najdete Reedog prodejny?

Pokud hledáte kvalitní krmiva, hračky, pelíšky nebo vodítka pro vaše mazlíčky, tak si na e-shopu Reedog.cz určitě vyberete to pravé. E-shop funguje především online, kdy můžete nakupovat zboží z pohodlí vašeho domova. Nákup vám přijde až ke dveřím, ale pokud chcete, tak se můžete zastavit na prodejně, kde si můžete zboží osobně vyzvednout.

Adresa prodejny Reedog

Praha 10Sedmidomky 459/8, Praha 10 - Michle, 101 00
alt

Jak uplatnit slevu na Reedog

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakoupit to nejlepší pro vaše chlupaté miláčky za ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce Reedog sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Zadejte slevový kód“ a následně použijete tlačítko „OK“. Slevy a slevové kupóny Reedog můžete využít k nákupu GPS obojku pro psa, vodítek, hraček, kosmetiky, antiparazitik, misek a fontán nebo výcvikových obojků.

Jak reklamovat zboží na Reedog

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Reedog však nabízí prodlouženou lhůtu, a to do 30 dnů. Tato lhůta se však nevztahuje na kosmetiku, antiparazitika, krmivo, kočičí toalety nebo hygienické pomůcky. Zboží, které chcete vrátit nebo vyměnit následně pečlivě zabalte, přiložte kopii faktury a vyplněný formulář Odstoupení od smlouvy Reedog, který najdete online přímo na stránkách e-shopu. Vše pak zašlete přepravní službou na adresu e-shopu. Následně vám budou peníze vráceny zpět nebo obdržíte vyměněné zboží. Co se týče reklamace, tak na veškeré zboží máte záruku 24 měsíců, během které můžete uplatnit reklamaci, pokud není uvedeno jinak. V tomto případě kontaktujte e-shop buď telefonicky a nebo e-mailem. Následně vyplňte reklamační protokol a společně s vadným zbožím a fakturou zašlete na adresu společnosti. Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů a o jejím výsledku budete informováni.

alt

Hodnocení e-shopu Reedog

S e-shopem Reedog je spokojeno velké množství zákazníků. Nejčastěji jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s velkým výběrem kvalitních chovatelských potřeb. Líbí se jim mimo jiné skvělé ceny a rychlé doručení. Chválí si taky komunikaci se zákaznickou podporou e-shopu a kvalitu zboží. Pozitivně hodnoceny jsou také časté slevové akce a výprodeje. Zákazníkům se líbí, že na e-shopu najdou opravdu prémiové produkty, dále doprava zdarma u vybraných produktů nebo 30 dní na vyzkoušení zboží. Oceňují také kamennou prodejnu, možnost zaslání zboží do zahraničí a možnost přikoupení si prodloužené záruky.

Všechny slevy na Reedog

Milujete slevy a rádi při nákupu ušetříte? E-shop Reedog často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí. Nezapomíná na slevové akce jako jsou Reedog Black Friday, kdy můžete nakupovat za mega slevy a ušetřit hodně peněz. Dále e-shop nabízí Reedog výprodeje, slevové kódy Reedog a slevy na vybrané kategorie nebo Reedog dopravu zdarma. Díky slevovým akcím můžete zakoupit daleko levněji domeček pro psy do bytu, GPS lokátor pro psy nebo ortopedický pelech pro psa. Třeba vás ale zaujme i podložka pro psa, pelíšky, misky a fontány, postroje a kšíry nebo vodítka. Udělejte radost nejen vám, ale i vaší peněžence.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny